🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Bulletproof The High Achiever Ground Coffee 284 g

Vylepšená stredne tmavá pražená mletá káva

Mletá káva The High Achiever je stredne tmavá pražená 100 % Arabica. Táto jemná káva bez mykotoxínov je obohatená o vitamíny skupiny B, výťažky z huby Lion's Mane a Coffeeberry®. Jej jedinečné zloženie vám dodá stabilnú energiu, posilní vašu myseľ a napomôže lepšiemu sústredeniu.
24,90  s DPH
Jednotková cena 87,68 /kg

Bulletproof The High Achiever Ground Coffee 284 g 24,90 
Bulletproof The High Achiever Ground Coffee 284 g 24,90  s DPH

6 benefitov mletej kávy Bulletproof The High Achiever Coffee:

 • Káva pochádzajúca z malých fariem s certifikátom Rainforest Alliance.
 • Obohatená o vitamíny skupiny B, výťažky z húb Lion’s Mane a Coffeeberry®.
 • Lahodná chuť bez nežiadúcich pachutí.
 • Kávové zrná pražené na stupni medium dark.
 • Približne dvakrát viac kofeínu (cca 190 mg) na jednu šálku kávy, ako pri ostatných Bulletproof kávach.
 • Neobsahuje mykotoxíny.

Odporúčané dávkovanie: Na 250 ml vody odporúčame 2,5 lyžičky pomletej kávy. Odporúčané maximálne množstvo kofeínu na jeden deň je 400 mg.

Skladovanie: Kávu by ste mali skladovať v uzavretom vrecku alebo nádobe na suchom a chladnom mieste.

Coffeeberry® podporuje kognitívny výkon, výkon pri cvičení aj dobrú náladu

Coffeeberry® sa vyrába z organických kávových čerešní. Na kávovníkoch rastú mäkké červené plody, v ktorých sa nachádzajú kávové zrná. Zo zrń pražíme kávu, ale na výrobu Coffeeberry® sa používa práve tá červená dužina okolo zrna.

Kávové čerešne majú vysoký obsah polyfenolov a zároveň obsahujú kofeín. Coffeeberry® sa vyrába z kávovníkov Arabica pestovaných na udržateľných farmách. Plody sa zbierajú ručne, keď sú zrelé.

Kofeín nám môže pomôcť k lepšiemu fyzickému a psychickému výkonu. Podporuje bdelosť, vďaka čomu sa dokážeme lepšie sústrediť a rýchlo reagovať. Keď k nemu pridáme kávové polyfenoly, ktoré sú silné antioxidanty, získame komplexnú, prírodnú podporu pre naše telo.

Od počiatku až po prvý dúšok, alebo: prečo je Bulletproof káva tou správnou voľbou

Bullerproof využívajú iba kávové zrná, ktoré sú zbierané ručne a udržateľne získavané od drobných pestovateľov podporujúcich miestne komunity. Všetky tieto malé farmy disponujú aj Rainforest Alliance certifikáciou, ktorá je garanciou kvality. Zaručuje, že sa dodržiavajú komplexné štandardy pre udržateľné poľnohospodárstvo, ostáva zachovaná biodiverzita a nie sú porušované ľudské aj pracovné práva zamestnancov. Pomáha tým spoločnostiam aj farmárom dosahovať lepšiu kvalitu výroby, zlepšovať vzťahy s odberateľmi, zákazníkmi a zvyšovať ich reputáciu.

Káva prechádza podrobnými laboratórnymi testami na odhalenie prítomnosti toxických chemických látok – mykotoxínov. Tie sú schopné vyvolať vážne zdravotné komplikácie, akými sú napríklad – tráviace problémy, bolesti hlavy či dokonca spôsobenie alergií. Takéto plesňové toxíny môžu vzniknúť pri neopatrnom skladovaní alebo spracovaní kávových zŕn. Najčastejšie pri odkôstkovaní, sušení alebo nesprávnom skladovaní ešte zelených kávových zŕn. Spoločnosť Bulletproof spolupracuje s pestovateľmi pri každom kroku spracovania, aby zabránila tvorbe plesní.

Kto je Bulletproof?

Bulletproof je spoločnosť zaoberajúca sa funkčnými potravinami, ktorými sa snažia dokázať, že „lepšie je bližšie, než si viete predstaviť“.

Svoju cestu odštartovali po tom, čo zakladateľ, Dave Asprey, objavil funkčnosť kombinácie kávy s MCT olejom a maslom. Zistil, že obsahuje kvalitné tuky pre trvácnu energiu.

Prevzatie zodpovednosti za svoje zdravie sa začína starostlivosťou o to, ako sa cítite.

Zloženie Bulletproof produktov je z tradičných a vedecky podložených ingrediencií. Cieľom je vytvoriť potraviny, ktoré posilnia myseľ, naštartujú vaše telo a pomôžu vám cítiť sa lepšie – bez tráviacich problémov. Žiadne Bulletproof potraviny neprešli genetickou modifikáciou a všetky sú bez lepku, neobsahujú žiadne farbivá ani sóju.

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: Mletá stredne tmavá káva s vitamínmi skupiny B, výťažkami z huby Lions Mane a Coffeeberry.
 • Hmotnosť: 284 g
 • Zloženie:
 • Alergény: Neobsahuje
 • Vyrobené v: USA

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.