🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Bulletproof The Original Whole Bean Coffee 340 g

Kakaovo-oriešková, stredne pražená zrnková káva

Čistá, stredne pražená zrnková káva z malých fariem s certifikátom Rainforest Alliance. 100 % Arabica z precízne vybratých kávovníkových zŕn, ktoré boli testované na prítomnosť toxínov. Ulahodí milovníkom škoricových, kakaových a orieškových chutí. Ich vyvážené spojenie sa vám postará o poriadny zážitok zo šálky kávy.
24,90  s DPH
Jednotková cena 73,24 /kg

Bulletproof The Original Whole Bean Coffee 340 g 24,90 
Bulletproof The Original Whole Bean Coffee 340 g 24,90  s DPH

5 benefitov zrnkovej kávy Bulletproof The Original Coffee:

  • 100 % Arabica pochádzajúca z malých fariem.
  • Počiatočná chuť škorice, slivky a pomaranča, ktorá vyvrcholí kakaovo-orieškovým záverom.
  • Kávové zrná pražené na stupni medium, určené na domáce mletie.
  • Priemerne 95 mg kofeínu na jednu šálku kávy.
  • Káva bez mykotoxínov.

Odporúčané dávkovanie: Na 250 ml vody odporúčame 2,5 lyžičky pomletej kávy.

Skladovanie: Kávu by ste mali skladovať v uzavretom vrecku alebo nádobe na suchom a chladnom mieste.

Od počiatku až po prvý dúšok, alebo: prečo je Bulletproof káva tou správnou voľbou

Bullerproof využívajú iba kávové zrná, ktoré sú zbierané ručne a udržateľne získavané od drobných pestovateľov podporujúcich miestne komunity. Všetky tieto malé farmy disponujú aj Rainforest Alliance certifikáciou, ktorá je garanciou kvality. Zaručuje, že sa dodržiavajú komplexné štandardy pre udržateľné poľnohospodárstvo, ostáva zachovaná biodiverzita a nie sú porušované ľudské aj pracovné práva zamestnancov. Pomáha tým spoločnostiam aj farmárom dosahovať lepšiu kvalitu výroby, zlepšovať vzťahy s odberateľmi, zákazníkmi a zvyšovať ich reputáciu.

Káva prechádza podrobnými laboratórnymi testami na odhalenie prítomnosti toxických chemických látok – mykotoxínov. Tie sú schopné vyvolať vážne zdravotné komplikácie, akými sú napríklad – tráviace problémy, bolesti hlavy či dokonca spôsobenie alergií. Takéto plesňové toxíny môžu vzniknúť pri neopatrnom skladovaní alebo spracovaní kávových zŕn. Najčastejšie pri odkôstkovaní, sušení alebo nesprávnom skladovaní ešte zelených kávových zŕn. Spoločnosť Bulletproof spolupracuje s pestovateľmi pri každom kroku spracovania, aby zabránila tvorbe plesní.

Kto je Bulletproof?

Bulletproof je spoločnosť zaoberajúca sa funkčnými potravinami, ktorými sa snažia dokázať, že „lepšie je bližšie, než si viete predstaviť“.

Svoju cestu odštartovali po tom, čo zakladateľ, Dave Asprey, objavil funkčnosť kombinácie kávy s MCT olejom a maslom. Zistil, že obsahuje kvalitné tuky pre trvácnu energiu.

Prevzatie zodpovednosti za svoje zdravie sa začína starostlivosťou o to, ako sa cítite.

Zloženie Bulletproof produktov je z tradičných a vedecky podložených ingrediencií. Cieľom je vytvoriť potraviny, ktoré posilnia myseľ, naštartujú vaše telo a pomôžu vám cítiť sa lepšie – bez tráviacich problémov. Žiadne Bulletproof potraviny neprešli genetickou modifikáciou a všetky sú bez lepku, neobsahujú žiadne farbivá ani sóju.

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.