Až -23 % Využite výhodné upratovanie skladu so širokou ponukou

Powerlogy Choco Trio 3 x 50 g

Trojica výberových bean-to-bar čokolád

Nová „žltá“ Powerlogy čokoláda je svojím vzhľadom aj vlastnosťami unikátna. Je totiž vhodná aj pre ľudí s histamínovou intoleranciou. Až 40 % jej zloženia tvorí pravá biela čokoláda z kakaového masla, vylepšená je protizápalovou kurkumou. 70 %-nú čokoládu sme doplnili veľkými lieskovými orechmi. A tá 90 %-ná vyniká obsahom MCT tukov aj sekaných kakaových bôbov. Ani jedna neobsahuje mlieko, lepok či palmový olej.
8,70  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade.

Powerlogy Choco Trio 3 x 50 g 8,70 
Powerlogy Choco Trio 3 x 50 g 8,70  s DPH

Čo na Powerlogy čokolády vraví Food blogger Martina, Niesomzcukru?

Milujem všetky Powerlogy produkty. Mojím najobľúbenejším produktom je Powerlogy čokoláda, ktorá je dokonalým spojením chuti a funkčnosti. Je mojím verným spoločníkom na cestách a výletoch a viem, že sa na ňu môžem spoľahnúť, keď potrebujem dávku čistej energie. Samozrejme najlepšie chutí v mojich koláčikoch bez cukru a múky. A keď sa Powerlogy čokoláda spojí s Powerlogy Cashew Cream – to je recept na šťastie!

Powerlogy Kurkuma Choco | 50 g

Základ unikátnej čokolády tvorí až 40 % pravej bielej čokolády z kakaového masla. Dosladená je trstinovým cukrom a vylepšená protizápalovou kurkumou. Tá jej dáva nádhernú špecifickú farbu a robí z nej skutočne funkčnú čokoládu.

Powerlogy Kurkuma Choco však nie je jedinečná iba farbou. Jej zloženie je čisté a prírodné. Obsah čistého cukru je takmer 2x nižší ako pri bežných bielych čokoládach. A pritom tento benefit našej čokoláde nijako neubral z lahodnej chuti. Neobsahuje mlieko, lepok ani palmový olej, je vhodná pre vegánov a dokonca aj pre ľudí s histamínovou intoleranciou.

Vieme, že práve mnohí histaminici milujú čokoládu, avšak samotné kakao im komplikuje život. Naša nová kurkumová čokoláda však obsahuje iba čisté kakaové maslo, tú najvýživnejšiu časť kakaového bôbu. Preto je vhodná pre široké spektrum potravinových intolerancií.

Nová biela čokoláda s kurkumou reprezentuje:

  • kvalitnú čokoládu bez mlieka, vhodnú aj pre vegánov a histaminikov
  • ľahko stráviteľný, výživný a chutný zdroj energie
  • snack, na ktorý sa môžete 100 % spoľahnúť

Powerlogy Organic Chocobar 70 % | 50 g

Čokoláda je jednou z najobľúbenejších sladkostí, no bohužiaľ nie v kvalite a štandardoch, ktorými by mohla naozaj prispieť k vylepšenej životospráve. Množstvo orechov a kakaa, ktoré je bežne dostupné na trhu, totiž podlieha oxidácii a často obsahuje aflatoxíny. My sme sa však rozhodli pre najvyššiu BIO kvalitu. Po dlhom vývoji a testovaní napokon vznikla nová receptúra unikátnej výberovej čokolády s celými lieskovcami a trstinovým cukrom.

Základ našej BIO 70%-nej čokolády je tvorený výberovým kakaom odrody Criollo. Ten sme vylepšili lieskovými orechmi a trstinovým cukrom, vďaka čomu vznikla obľúbená 70 % čokoláda bez lepku aj mlieka, ktorá vám osladí deň. Tieto 3 ingrediencie sa lahodne dopĺňajú a zabezpečujú nadštandardnú výživovú hodnotu celej tyčinky.

Powerlogy Chocobar 90 % | 50 g

90 %-ná čokoláda má rovnaký kvalitný kakaový základ. Ďalej však obsahuje 10 % MCT tukov a sekané kakaové bôby, čo z nej robí ešte funkčnejšiu potravinu. Keď ju ochutnáte, pravdepodobne by ste jej netipli 90 %, v slepom teste ju väčšina ľudí odhadla na 75 %. Práve kombináciou MCT oleja, výberovej čokolády a štipky trstinového cukru sme dosiahli krémovosť a ľahkosť chuti. Prirodzene, sekané kakaové bôby, výberová čokoláda a MCT olej sú výživou pre mozog.

Všetky 3 čokolády sú vyrobené na Slovensku. Poskytnú vám chuť pravej čokolády bez palmového oleja, mlieka, lepku či arašidov. A nehrozí odobranie kakaového masla alebo zbytočné pridanie nekvalitného cukru.

Powerlogy Cream Trio 3 x 60 g

Unikátna ponuka lieskovoorieškového nugátu, lahodného kešu krému a mandľového „masla“. Všetky 3 orieškové krémy obsahujú vďaka novej receptúre extra MCT olej. Sú v praktickom vytláčacom balení s vrchnákom, ideálne na cestovanie, šport či desiatu pre deti. Vyrobené na Slovensku, neobsahujú lepok, mlieko, palmový olej ani umelé konzervanty.

Objavte viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-15 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.