Až -23 % Využite výhodné upratovanie skladu so širokou ponukou

Snacky

Sladkosti bez výčitiek

Niet pochýb o tom, že malí aj veľkí maškrtníci si v Powerlogy prídu na svoje. Najväčším lákadlom každého mlsného jazýčka je čokoláda a v našej ponuke si ju môžete dopriať bez výčitiek. Výživné čokoládové tyčinky s príchuťami sú vhodným snackom, keď vás prepadne chuť na niečo sladké. Len málokto odolá BIO čokoládovej tyčinke Powerlogy Organic Chocobar 70 %, alebo tyčinke z pravej bielej čokolády obohatenej protizápalovou kurkumou Powerlogy Organic Kurkuma Chocobar.

Určite si počas dňa radi pochutnáte na spoľahlivom zdroji bielkovín a energie – proteínových tyčinkách s kolagénom Powerlogy Collagen Protein Bar vo výhodnom dvoj a šesťbalení. Pre zanietených športovcov je tu Powerlogy High Protein Bar s až 32 % obsahom bielkovín. Tyčinky kúpite aj v praktickom šesťbalení.

Na cestách alebo počas dňa v práci určite oceníte naše orieškové krémy v praktickom vytláčacom balení. Môžete ich pribaliť aj vašim deťom na desiatu, ale hodia sa aj k raňajkám – z tuby si jednoducho vytlačíte, koľko potrebujete a zase uzatvoríte. Dajte zbohom nezdravej nátierke začínajúcej sa na N a končiacej na TELLA. Powerlogy Nougat Cream alebo Powerlogy Cinnamon Almond Cream, oba vás dostanú na chvíľku do raja nezabudnuteľných chutí.

Zoradiť podľa: