Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

NoordCode Circadian Boost Bundle

Inovativne doplnky, ktoré vás podporia v každej fáze dňa

Circadian Boost Bundle je jedinečná, inovatívna kombinácia vitamínov, minerálov a ďalších prospešných látok, ktorá vás podporuje počas celého dňa. Obsahuje štyri doplnky stravy špecificky vytvorené na ráno, obed, večer a čas pred spánkom. Každý doplnok obsahuje 60 kapsúl na 60 dní.
99,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt už nie je v ponuke. Pripravujeme pre vás nové potraviny. Prihláste sa na odber newslettra a o novinkách sa dozviete ako prví.

NoordCode Circadian Boost Bundle 99,90 
NoordCode Circadian Boost Bundle 99,90  s DPH

Cirkadiánny rytmus a fázy dňa

To, čo sa deje vo vašom tele, sa počas dňa mení. Vaša energia, fyzická a duševná výkonnosť sa riadi prirodzeným denno-nočným rytmom. Nazývame ich cirkadiánne rytmy.

Neexistuje jeden doplnok, ktorý by vás podržal a povzbudzoval počas celého dňa. Podpora, ktorá je dobrá ráno, môže večer pôsobiť proti vám a naopak. Najlepšie je užívať doplnok pre konkrétny moment. Ak si však všetko vyberiete sami, skončíte s viacerými samostatnými prípravkami, ktoré sa pravdepodobne nebudú navzájom dopĺňať.

Circadian Boost od NoordCode je navrhnutý tak, aby vám poskytol vhodnú podporu počas celého dňa. Skladá sa zo štyroch doplnkov, z ktorých každý je určený na jednu časť dňa. Circadian Boost teda poskytuje správnu podporu v správnom čase.

Vyvinuté odborníkmi

Zloženie Circadian Boost vyvinuli holandskí odborníci. Na základe poznatkov z biochémie a vedeckých štúdií bol pre každý doplnok vybraný obmedzený počet zložiek. Cieľom receptúr je podporiť fyzickú aj mentálnu výkonnosť. Veľká skupina osobných trénerov tento doplnkov testovala a reagovali veľmi pozitívne.

Žiadna iná značka nemá štvorzložkovú receptúru. Tieto štyri doplnky sú úzko prepojené a spoločne poskytujú celodennú podporu. Každý doplnok zodpovedá vášmu prirodzenému dennému a nočnému rytmu a fáze, v ktorej sa vaše telo práve nachádza.

Doplnky Circadian Boost sa navzájom dopĺňajú. Celkové dávkovanie sa pohybuje presne v bezpečných medziach. V prípravkoch sú použité zložky a dávky, ktoré sú podľa vedeckých výskumov účinné. Presne viete, čo dostanete, a môžete veriť, že to funguje.

Aké 4 doplnky získate vďaka Circadian Boost?

Strong Morning

Začnite deň s energiou a bdelosťou. Vitamíny B3, B5 a C vám dodajú energiu, posilnia kognitívne funkcie a znížia únavu. Extra 100 mg kofeínu prispeje k bdelosti a hladine vašej energie. Strong Morning vám pomôže začať deň naplno.

Power Day

Udržujte si v popoludní stabilnú mentálnu aj fyzickú energiu. Na poludnie ste v polovici pracovného dňa. Približne v tomto čase množstvo vašej energia prirodzene klesá. Ranná káva už vyprchala a ste trochu ospalí z obeda. Je teda čas na podporu svojej mysle. Pomôžu vám bylinky a minerály v prípravku Power Day.

Chróm pomáha udržiavať hladinu cukru v krvi v norme. Spolu s Panax ženšenom zvyšuje množstvo vašej energie. Zinok, rodiola a Panax ženšen prispievajú k psychickej odolnosti a normálnym kognitívnym funkciám. Zinok a rodiola vám pomáhajú udržať si rovnováhu v stresových situáciách.

Evening Star

Nabitý energiou po celý deň s Evening Star. Produkcia energie je funkciou mitochondrií. Tento doplnok preto obsahuje živiny, ktoré podporujú mitochondrie a tým pádom produkciu energie.

Koenzým Q10 je látka podobná vitamínu, ktorá sa nachádza vo všetkých bunkách. Zohráva úlohu vo funkcii mitochondrií. Koenzým Q10 je rozpustný v tukoch a najlepšie sa užíva s jedlom obsahujúcim tuk. Druhým hrdinom je vitamín B12. Ten vás podporuje na viacerých frontoch:

 • podporuje energetický metabolizmus
 • pomáha pri únave a vyčerpanosti
 • prispieva k normálnej činnosti nervov a duševnej výkonnosti
 • prispieva k syntéze DNA a procesu obnovy buniek
 • podporuje tvorbu červených krviniek
 • podporuje imunitný systém
 • zohráva úlohu pri tvorbe a odbúravaní homocysteínu

Optimal Sleep

Uvoľnite sa pred spaním s Optimal Sleep. Ak ste uvoľnení, zaspíte rýchlejšie. Využite čas pred spaním na relaxáciu. NoordCode Optimal Sleep podporuje dobrú duševnú rovnováhu a pomáha vám rýchlejšie zaspať.

Vitamín B1 a vitamín B6 podporujú normálne fungovanie nervového systému. Prispievajú tiež k normálnej psychickej funkcii a psychickej odolnosti. Melatonín je prirodzený spánkový hormón, ktorý nám pomáha zaspávať. Mierna dávka 0,20 mg zodpovedá tomu, koľko melatonínu prirodzene produkujeme.

Griffonia simplicifolia je bylina zo západnej Afriky. Bylinný extrakt v lieku Optimal Sleep obsahuje 20 % 5-HTP, čo je je prekurzor neurotransmitera serotonínu, z ktorého sa tvorí melatonín. A čo je GABA? Táto látka inak nazývaná kyselina gamaaminomaslová je neurotransmiter spojený s relaxáciou. Spočítané a podčiarknuté, všetky látky vám pomôžu uvoľniť sa a zrelaxovať pred kvalitným spánkom.

Dôležité informácie

Náš komplexný balík vás podporí počas celého dňa. Navyše rozumne ušetríte, pretože tento komplex vitamínov je výhodnejší než kúpa bežných samostatných doplnkov. Okrem toho získate zadarmo škatuľku na tabletky, ktorá má 4 priehradky – jednu na každý doplnok, a teda fázu dňa. Šikovná na prenášanie aj niekoľkodňovej zásoby.

Pre ženy: Samotné doplnky nemajú žiaden náznak ovplyvnenia ženského cyklu. Nepriamo môže dôjsť k priaznivému účinku v jednotlivých prípadoch, pretože sa podporuje normálny biorytmus. Ženy, ktoré zle spia a/alebo trpia stresom, môžu mať narušený cyklus. Tam môže pomôcť normalizácia denno-nočného rytmu.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené pre deti do 10 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte, ak je vonkajší uzáver porušený alebo poškodený.

Balenie obsahuje 60 dávok (4 × 60 kapsúl).

Užívanie:

 • Strong Morning – 1 kapsula denne ráno. Najlepšie aspoň hodinu po prebudení.
 • Power Day – 1 kapsula denne skoro popoludní, s jedlom alebo bez jedla.
 • Evening Star – 1 kapsula denne s jedlom neskoro popoludní alebo skoro večer.
 • Optimal Sleep – 1 kapsula denne večer 1-2 hodiny pred spaním.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom tmavom mieste.

Aké zloženie má ranný doplnok Strong Morning?

Zloženie: N-acetyl L-tyrozín, kofeín bezvodý, vitamíny, extrakt zo zeleného čaju (>50 % ECGC), plnidlo (celulóza), látky protihrudkujúce (vegetariánsky stearan horečnatý, oxid kremičitý), HPMC kapsula (vegetariánska).

Látka 1 kapsula % RI
Vitamín B3 (niacín) 30 mg 188 %
Vitamín B5 (pantotenát vápenatý) 30 mg 500 %
Vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg 88 %
N-acetyl L-tyrozín 300 mg *
Bezvodý kofeín 100 mg *
Extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis) (>50 % ECGC) 50 mg *

RI = referenčný príjem.
* RI neznámy

Aké zloženie má denný doplnok Power Day?

Zloženie: bylinné extrakty, aminokyseliny, minerálne látky, plnidlo (celulóza), protihrudkujúce látky (vegetariánsky stearan horečnatý, oxid kremičitý), rastlinná kapsula HPMC (vegetariánska).

Látka 1 kapsula % RI
Chróm (pikolinát) 100 mcg 250 %
Zinok (citrát) 15 mg 150 %
Rhodiola rosea (3 % salidrozidu) 100 mg *
N-acetyl L-tyrozín 120 mg *
L-theanín 100 mg *
Extrakt z kórejského ženšenu (Panax ginseng) (20 % ginsenozidov) 140 mg *
Extrakt z aksamietnice (Mucuna pruriens) (20 % L-dopa) 100 mg *

RI = referenčný príjem.
* RI neznámy

Aké zloženie má večerný doplnok Evening Star?

Zloženie: rastlinný extrakt, betaín HCl, koenzým Q10, vitamíny, plnidlo (celulóza), rastlinná kapsula (HPMC celulóza), látky protihrudkujúce (vegetariánsky stearan horečnatý, oxid kremičitý).

Látka 1 kapsula % RI
Vitamín B12 (kyanokobalamín) 1000 mcg 40 000%
Extrakt z červenej repy (Beta vulgaris) 300 mg *
Betaín HCl 100 mg *
Koenzým Q10 (ubichinón) 30 mg *

RI = referenčný príjem.
* RI neznámy

Aké zloženie má nočný doplnok Optimal Sleep?

Zloženie: GABA, plnidlo (celulóza), protihrudkujúce látky (vegetariánsky stearan horečnatý, oxid kremičitý), kapsula (HPMC), extrakt z Griffonia simplicifolia, vitamíny, melatonín.

Látka 1 kapsula % RI
Vitamín B1 (tiamín HCl) 10 mg 909 %
Vitamín B6 (pyridoxal-5-fosfát) 5 mg 357 %
GABA (kyselina gama-aminomaslová) 400 mg *
Výťažok z Griffonia simplicifolia (20 % 5-HTP) 50 mg *
Melatonín 0,20 mg *

RI = referenčný príjem.
* RI neznámy

Wild and Coco Histabiotics 30 kapsúl

Probiotiká Histabiotics regulujú prirodzenú tvorbu histamínu a sú vhodné pre zníženie vplyvu potravinových intolerancií – aj histamínovej intolerancie. Jedna kapsula obsahuje 10 miliárd probiotických baktérií. Produkt je vhodný aj pre vegánov.

Objavte viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.