Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Bez cukru

Recepty bez cukru, s ktorými vytvoríte ľahké a zdravé keto pokrmy.

Život bez cukru sa stáva čoraz populárnejším životným štýlom pre ľudí, ktorí sa snažia zlepšiť svoje zdravie a žiť zdravšie. Ľudia, ktorí sa rozhodnú pre tento životný štýl, často zaznamenávajú lepšiu kontrolu hmotnosti, zlepšenie krvného tlaku, zvýšenie hladiny energie a lepšiu kvalitu spánku. Najlepšou náhradou za cukor sú prírodné sladidlá ako stévia alebo erythritol.

Základnou ingredienciou, ktorá nesmie chýbať vo vašom jedálničku, je Powerlogy Organic Ghee Butter. S týmto maslom bez laktózy, bielkovín, vody a umelých konzervantov si za pár minút na panvici pripravíte napríklad cuketu alebo šťavnatého lososa. Milovníci polievok si pochutia na uhorkovej polievke s kolagénom. Mixovanú verziu ľahšie zjedia aj deti.

Pokiaľ hľadáte proteín bez pridaného cukru, ste na správnom mieste – náš Powerlogy Organic Whey Protein bez príchute bude skvelým doplnkom v strave, najmä ak ste pohybovo aktívni a potrebujete doplniť bielkoviny.

Synonymom pôžitku je Powerlogy Organic Coffee – zrnková espresso káva s chuťou fíg a čokolády, ako aj Powerlogy Organic Coffee Strong, obohatená o tóny orieškov a horkej čokolády.

Pokiaľ sa chcete preniesť do detstva alebo pripraviť chutný nápoj vašim ratolestiam, skúste Powerlogy Organic Ceremonial Cacao na prípravu horúceho krémového kakaa s MCT olejom. Powerlogy Organic MCT Oil je skvelým doplnkom na energiu. Pripravíte si s ním aj iné jedlá ako šaláty alebo nápoje, ako napríklad lahôdku Mango lassi plus, s ktorým sa v priebehu momentu prenesiete do Indie.

Pri príprave obľúbených keto receptov siahnite tiež po tyčinkách Powerlogy Organic Chocobar. Vytvoríte s nimi zdravý, sýty a ľahko stráviteľný snack bez pridaného cukru – proteínové guľky alebo si ich doprajete ako drobnú pochúťku počas dňa.

Zoradiť podľa:

Zobrazujem záznamy 1 – 24 (spolu 84)