-3%

Powerlogy Cream Trio

Trojica prvotriednych orechových masiel

Unikáta ponuka lieskovoorieškového krému, 100 % mandľového masla a lahodného kešu krému. Trojica Powerlogy orechových masiel v BIO kvalite bez palmového oleja, lepku, mlieka, rafinovaného cukru a umelých konzervantov.
29,70 28,70  s DPH
Tento Pack Vám ušetrí 1 €.
Doprava zadarmo
nad 50 € (pre SR a ČR)
Powerlogy Cream Trio 28,70 
Powerlogy Cream Trio 28,70  s DPH

Ako sa u nás traduje: „„Nejedz, čo si nemôžeš dať na tvár“.

Aj preto pripravujeme orechové maslá bez palmového oleja, umelo pridaných látok, rafinovaného cukru a lecitínov.

Funkčnosť a chuť našich produktov je pre nás absolútna priorita. A už dávno sme zistili, že základmi týchto dvoch pilierov Powerlogy je kvalita. Kvalita vstupných surovín a tiež precíznosť spracovania každého jedného orechu. Preto vám môžeme predstaviť trojicu orechových masiel, s ktorou sme aj my úprimne spokojní.

Dali sme pre vás dokopy špeciálny triple pack krémov Powerlogy so zvýhodnenou cenou. Vyskúšať tak môžete chuť týchto troch kvalitných orechových masiel:

Kvalitu a výnimočnosť našich orechových masiel ocenili aj na prestížnej súťaži Great Taste Awards.

Všetky 3 orechové krémy získali zlaté hviezdy GREAT TASTE AWARDS v Londýne, kde sa každoročne oceňujú najväčšie gastronomické špeciality.

Všetky 3 produkty boli odmenené hviezdami pravdepodobne najprísnejšou 400-člennou celosvetovou porotou, ktorá ochutnávala 10 000 vzoriek viac ako tisíc hodín. Členmi komisie sú nezávislí odborníci a kuchári ocenení michelinskými hviezdami, gastrokritici, prevádzkari najznámejších reštaurácií a odborníci na gastronómiu. Táto súťaž je medzi gastrokritikmi považovaná za Oskara v gastronómii, keďže sa v slepých ochutnávkach sú hodnotené výlučne chuť a zážitok z produktu. Bez obalu a marketingového pozadia.

Vyskúšajte unikátne receptúry s vysokými štandardmi kvality na podporu mentálneho a fyzického výkonu. Otestujte orechové maslá na vlastnej koži.

Krémy a nátierky vyvíjame podľa vlastných receptúr. Vyrobené na Slovensku.

Powerlogy Pistacchio Cream 200 g

Extra jemný pistáciový krém ocenený dvoma zlatými hviezdami Great Taste Awards. Doprajte si gurmánsky zážitok a rozšírte svoje Cream Trio o nenapodobiteľný pistáciový krém od Powerlogy.

Pridať

Recenzie na produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7 % na prvý nákup