-6%

Powerlogy Cream Trio

Trojica prvotriednych orechových masiel

Unikáta ponuka lieskovoorieškového krému, 100 % mandľového krému (tzv. masla) a lahodného kešu krému. Trojica Powerlogy orechových masiel v prvotriednej kvalite. Všetky tri sú vyrobené na Slovensku, neobsahujú lepok, mlieko, palmový olej ani umelé konzervanty.
29,70 27,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade

Prihlásiť sa na odber dostupnosti

Powerlogy Cream Trio 27,90 
Powerlogy Cream Trio 27,90  s DPH

Ako sa u nás traduje: „„Nejedz, čo si nemôžeš dať na tvár“.

Aj preto pripravujeme orechové maslá bez palmového oleja, umelo pridaných látok, rafinovaného cukru a lecitínov.

Funkčnosť a chuť našich produktov je pre nás absolútna priorita. A už dávno sme zistili, že základmi týchto dvoch pilierov Powerlogy je kvalita. Kvalita vstupných surovín a tiež precíznosť spracovania každého jedného orechu. Preto vám môžeme predstaviť trojicu orechových masiel, s ktorou sme aj my úprimne spokojní.

Dali sme pre vás dokopy špeciálny triple pack krémov Powerlogy so zvýhodnenou cenou. Vyskúšať tak môžete chuť týchto troch kvalitných orechových masiel:

Kvalitu a výnimočnosť našich orechových masiel ocenili aj na prestížnej súťaži Great Taste Awards.

Všetky 3 orechové krémy získali zlaté hviezdy GREAT TASTE AWARDS v Londýne, kde sa každoročne oceňujú najväčšie gastronomické špeciality.

Všetky 3 produkty boli odmenené hviezdami pravdepodobne najprísnejšou 400-člennou celosvetovou porotou, ktorá ochutnávala 10 000 vzoriek viac ako tisíc hodín. Členmi komisie sú nezávislí odborníci a kuchári ocenení michelinskými hviezdami, gastrokritici, prevádzkari najznámejších reštaurácií a odborníci na gastronómiu. Táto súťaž je medzi gastrokritikmi považovaná za Oskara v gastronómii, keďže sa v slepých ochutnávkach sú hodnotené výlučne chuť a zážitok z produktu. Bez obalu a marketingového pozadia.

Vyskúšajte unikátne receptúry s vysokými štandardmi kvality na podporu mentálneho a fyzického výkonu. Otestujte orechové maslá na vlastnej koži.

Krémy a nátierky vyvíjame podľa vlastných receptúr. Vyrobené na Slovensku.

Powerlogy Pistacchio Cream 200 g

Extra jemný pistáciový krém ocenený dvoma zlatými hviezdami Great Taste Awards. Doprajte si gurmánsky zážitok a rozšírte svoje Cream Trio o nenapodobiteľný pistáciový krém od Powerlogy.

Pridať

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Najnovšie informácie zo sveta funkčných potravín

Odoberajte Powerlogy newsletter a získajte -7 % na prvý nákup.