Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Keto

Keto diéta, alebo inak nazývaná ketónová diéta, je veľmi populárnou výživovou stratégiou. Jej princípom je znížiť príjem sacharidov a nahradiť ich zvýšeným príjmom tukov a proteínov. Cieľom je dosiahnuť stav ketózy, ktorý spôsobuje, že telo spaľuje tuky namiesto sacharidov na získanie energie.

V našej ponuke máme mnoho produktov, ktoré sa hodia do keto diéty. Napríklad tento Powerlogy Upgraded Sport Protein, ktorý je vhodným doplnkom pred fyzickou aktivitou. Má široký profil aminokyselín vďaka kombinácii hovädzieho proteínu a kolagénu vysokej kvality. Zabezpečte si stabilnú energiu bez cukru, mlieka, lepku a umelých prísad.

Ak by ste nevedeli, čo si zobrať so sebou ako snack na výlety, do práce či do školy, odporúčame vám Powerlogy Almond Cream – chrumkavý mandľový krém so štipkou morskej soli v praktickom vytláčacom balení. Túto skvelú maškrtu si iste obľúbite nielen vy, ale aj vaše deti. O nič menej chutná je tyčinka Powerlogy Collagen Protein Bar, ktorá obsahuje proteín, kolagén a vysoký podiel prírodnej vlákniny. Vďaka lahodnej kombinácii kokosu, mandlí a cejlónskej škorice sa vám bude rozplývať na jazyku. Kúpite ju aj vo výhodnom šesťbalení.

Skvelým doplnkom je aj náš Powerlogy Collagen s čistím zložením bez príchute a pridaných konzervantov. Dá sa použiť ako zahusťovadlo do jedál a dokonca ako náhrada smotany do kávy.

Dajte zbohom masti a nezdravým olejom a pripravujte si pokrmy na Powerlogy Organic Ghee masle. Pri varení vydrží teploty až do 250 °C. Toto ghee maslo je bez laktózy, bielkovín, vody a umelých konzervantov.

Zoradiť podľa:

Zobrazujem záznamy 1 – 24 (spolu 77)