Veľká jarná akcia je v plnom prúde!

-8%

Rozvojový Camp s Dušanom Plichtom

Vyčisti si hlavu a objav nové možnosti pre silnejšie zdravie a viac energie do života

Princípy životosprávy pre silné zdravie a holistický prístup k životu. Spoznajte návyky a možnosti pre viac energie, manažment stresu, únavy a elimináciu vyčerpanosti.
379,00  349,00  s DPH

Nie je na sklade

Rozvojový Camp s Dušanom Plichtom 349,00 
Rozvojový Camp s Dušanom Plichtom 349,00  s DPH
 • Cena pre prvých 8 prihlásených: 349 €
 • Cena štandard: 379 €
 • Obmedzený počet účastníkov pre osobný prístup: 12
 • Miesto: Chata na lazoch, Javorníky – Lazy pod Makytou
 • Termín: 1.-3. júla 2022 | piatok ráno 9:00 – nedeľa 10:00
 • Príchod: vo štvrtok o 17:30 do dediny

Ak by bol z dôvodu koronavírusu Camp zrušený, vrátime vám 100 % zo zaplatenej sumy.

Inštruktori, mentori, sprievodcovia:

Cítite, že potrebujete niečo zmeniť, alebo sa po náročnom období konečne nakopnúť?

Po zimnej korone sme na jar asi všetci očakávali, že to už bude lepšie. Avšak s vojnou na Ukrajine nám do života prišli ďalšie výzvy našej odolnosti a schopnosti čeliť neistote a rôznym strachom a stresom.

Množstvo ľudí sa cíti dosť vyčerpane, unavene až vyhorene… Množstvo ľudí bojuje s rôznymi zdravotnými problémami, či už individuálne, alebo v rodine.

Ako je to u vás a ako sa reálne cítite, keď ráno vstávate?

Máte dostatok energie, silné zdravie a motiváciu do práce či života podľa vlastných predstáv? Alebo pravidelne upadáte do psychologickej polohy obete a vaše zdravie, radosť a naplnenie zo života je závislé na vonkajších okolnostiach?

Cítite, že chcete niečo zmeniť, že nenapĺňate svoj potenciál a ako keby ste mali nejaký blok?

Zámer rozvojového Campu v 3 bodoch

Ak ste sa dočítali so záujmom až sem, vyzerá to tak, že máte odvahu prevziať zodpovednosť za svoje zdravie a energiu do života. Srdečne Vás chcem ešte podporiť. Zavrite oči a opýtajte sa svojej intuície a pocitu, či príjmate moje pozvanie.

Mojim zámerom nie je školenie výživového štýlu, alebo pretláčanie nejakej dogmy.

1. Zámerom je inšpirovať Vás a zdieľať z mojich skúseností a pomôcť Vám upratať si v princípoch životosprávy a stravy pre zdravie a produktívny život.

2. Zámerom je spoločne diskutovať a „odblokovať“ Vás cez spatnú väzbu vo vašej výzve života, ktorú budete chcieť zdieľať. Odstrániť pochybnosti a nejasnosti, alebo nabúrať falošné presvedčenia, ktoré Vás pre želanú zmenu limitujú.

3. Finálnym zámerom je, aby sme sa osobne v skupine spojili, vzájomne podporili a vzdelávali pre lepšie poznanie a návrat k vlastnej inteligencii tela.

Inak povedané, aby sme si prakticky vyskúšali, ako lepšie počuvať vlastné telo a nezaťažovať ho stresom viac ako má vybudovanú kapacitu.

Pre koho je rozvojový Camp určený? A pre koho nieje!!!

Ak ste si povedali, že toto nie je pre mňa, že to je pre mladých, pre mužov, alebo pre ženy, či „tých“ aktívnych a motivovaných športovcov, tak len pozorujete prvé vlastné limitujúce presvedčenia.

Ako vidíte na obrázku partie z môjho Campu, vzdelávanie sa o vlastnom tele, mozgu a životospráve je pre každého téma na celý život bez ohľadu na vek, národnosť, pohlavie či iný rozdeľujúci faktor. Vítaní sú aj manželia, partneri, starí otcovia či mladí od 15 rokov podľa uváženia rodiča a vyspelosti adolescenta.

Aktivity, tréning, stravu (vegan, paleo, bezlepkový, histaminik…), všetko vieme prispôsobiť individualite.

Všetko je to však o Vás! Čím sa viac otvoríte, tým viac získate… Buď máte otvorenú myseľ, alebo prevláda skôr uzavreté Ego, pre ktoré tento seminár naozaj nie je. Na kempe nie len teoreticky, ale hlavne prakticky zažijete to, kde začať z optimalizáciou životosprávy a ako: 

 • Do toho vstupuje jedlo, ktoré je buť našou silou, alebo stresom.
 • Do toho zapadá metóda Wima Hofa, otužovanie, meditácia, pohyb a ranná rutina.
 • Ako si vytvoriť jasnosť v komplexnom systéme životosprávy a optimalizovať podľa vlastných cieľov a potrieb.

Teším sa na super partiu, ktorá sa nám vždy na kempe vytvorí.

„Ďakujem za krásu, lásku, jedlá, smiech a skvelé zážitky. Zbavenie sa strachu, veľa smiechu a zábavy.“
Veronika, Prešov

„Chlapci Bresťo a Seko, ste úžasní kuchári a oveľa viac… Na kempe mi bolo čarovne. Ďakujem.“
Petra, Bratislava

„Dal by sa napísať román alebo zložiť ódu na radosť a vďaku za to, čo sme všetko prežili, ale vystihnúť by sa to nedalo. Bolo to totiž absolútne NEOPÍSATEĽNÉ.“
Peter, Praha

„Som veľmi vďačná, že som mohla opäť stráviť nádherný výživný čas na tomto čarovnom mieste. Ďakujem za inšpiráciu, super jedlo a perfektne strávený čas.“
Vierka, Žilina

„Ďakujem vám, že som vás stretol a že som mohol byť „pri tom” a v tom. Vážim si vašu prácu, energiu a kreativitu, ktorú vkladáte do každodennej rutiny a vytvárate tak masterpiece of powerfood. 😊“
Peter, Liptovský Mikuláš

„Dušanove vedenie, nasmerovanie a odovzdanie skúseností bolo pre mňa fascinujúce. Páčilo sa mi, že vedel veci presne pomenovať a uviesť konkrétne príklady z reality života. Rada by som aj niečo naložila a skritizovala, ale camp bol pre mňa tak silný zážitok, že vlastne nemám čo. Ďakujem.“
Barbora, Bratislava

Čo všetko je v cene?

 • ubytovanie a plná penzia, jedlá pripravené podľa mojich princípov zdravej a chutnej životosprávy
 • bez mlieka, bez lepku, bez kazeínu, vegetariánske aj paleo jedlá
 • Power Coffee, ghee maslo, MCT olej a čokoláda a vlastne takmer celé portfólio produktov Powerlogy neobmedzene k dispozícii
 • workshopy so mnou a s pozvanými hosťami či inštruktormi z oblastí životosprávy, funkčného pohybu, otužovania a regenerácie
 • edukačné materiály a podklady, ktoré dostanete na e-mail

Kemp nie je určený pre ľudí, ktorí nechcú skúšať nové veci a nie sú ochotní vystaviť sa nepohodliu! O to viac si prídu na svoje ľudia, ktorí majú otvorenú myseľ, radi skúšajú nové veci, neustále hľadajú lepšiu realizáciu vlastného potenciálu a prekonávajú vlastné obmedzenia. (Kemp je určený rovnako pre ženy, ako aj pre mužov s individuálnym prispôsobením záťaže a workshopov podľa vlastných možností a kondície.)

Vzťahy a zdieľanie ako najväčšia hodnota

A na konci dňa je to hlavne o vzťahoch a dobrej partii. O partii a ľuďoch so spoločnými hodnotami, ktorí sa stretnú a pozdieľajú svoje skúsenosti pre vzájomné učenie a motiváciu. Pre inšpiráciu čeliť náročným výzvam života, nevzdávať sa , ale využivať prekážky a vlastný strach ako učiteľov pre rast osobnosti. Spoznať nových ľudí, rozšíriť si obzory toho, čo je možné.

A zrazu, keď po kempe prídete domov, tak veľmi pravdepodobne uvidíte perspektívu svojho života inak. Získate jasnosť a spravíte rozhodnutia, pri ktorých ste sa cyklili.

Ako povedal Einstein, problém nemôžeme riešiť na úrovni myslenia, na ktorej vznikol. Potrebujeme vystúpiť z našej bubliny a vidieť veci z inej perspektívy.

Tak čo, ako to cítite? Vidíme sa na Campe v krásnej prírode na Lazoch?

Power Coffee Combo

Trojbalenie vhodné na prípravu Power Coffee s MCT olejom a ghee maslom. Možnosť zmeniť svoje zvyky od počiatku a rozhodnúť sa pre efektívnu náhradu raňajok či energetický snack.

Objaviť viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.