Powerlogy Camp September 2020 s Dušanom Plichtom

S podtitulom: After Corona Restart. Aj vy cítite, že potrebujete niečo zmeniť?

Kultivujme spolu našu HUMAN POWER pre zvládnutie výziev života a realizáciu svojho potenciálu. Spoznajte a zažite kľúčové návyky pre viac energie, manažment stresu, únavy a elimináciu vyčerpanosti.
349,00  s DPH

Nie je na sklade

Powerlogy Camp September 2020 s Dušanom Plichtom 349,00 
Powerlogy Camp September 2020 s Dušanom Plichtom 349,00  s DPH
 • Early Bird Cena: 349 € obmedzená kapacita 12 miest
 • Miesto: Chata na lazoch, Javorníky – Lazy pod Makytou
 • Termín: 25. – 27. September 2020 / piatok ráno 9:00 – nedeľa 10:00 / 3 dni (2 noci)
 • Možný príchod už vo štvrtok večer s ľahkou večerou a nocľahom v cene.

Ak by bol z dôvodu koronavírusu Camp zrušený, vrátime vám 100 % z vami zaplatenej sumy.

Inštruktori

Uvedomujeme si, že po korone ľudstvo čelí najväčšej výzve mentálneho zdravia a vnútornej sily v histórii?

Medzi úspechom a pádom alebo víťazstvom a prehrou je len tenká hranica. A tá hranica je podľa mňa hlavne o schopnosti zmeniť sa a transformovať sa.

Štatistiky sú v súčasnosti neúprosné a po korone jasne ukazujú, že úroveň šťastia a mentálneho zdravia je vo svete na najnižšej úrovni.

Neviem ako vy, ale ja sa úprimne priznám, že som prežil asi najťažšie obdobie môjho života. Takú nálož rôznych skúšok a výziev, ktorej som čelil, som ešte nezažil.

Každý deň to boli riadne riadne bomby a stresy pre telo aj myseľ. Doma v roli manžela a otca dvoch detí vo veku 1 a 4, ktoré sa v noci budia, ráno vstávajú skoro a vyžadujú si neustálu pozornosť.

V práci s ďalšim mojím dieťaťom Powerlogy ako zakladateľ a CEO. V extra rýchlom raste firmy a transforácii podnikania a vedenia a tímu vzhľadom na koronu a nové podmienky trhu.

K tomu rola kretívca, tvorcu obsahu a manažéra a reprezentanta značky pod tlakom deadlinov a tvorby hodnoty pre zákazníka.

Človek by sa aj chcel nastaviť tak, že po náročnej práci a príchode domov si hlava a telo konečne oddýchne. No ak ste rodič menších detí, tak asi budete súhlasiť, že je to len ilúzia a nastupuje rodinné plánovanie a riešenie „nekonečných“ usmerňovaní, vysvetľovaní. K tomu potreba sebakontroly, trpezlivosti a empatie…

Vyčepanosť, nevyspatosť, vyhoretosť ako jasné následky, ktoré som asi nepocítil sám!

Navyše následné problémy ako narušené trávenie, rapídne chudnutie alebo väčšie priberanie, nervozita, úzkosť až depresia.

K tomuto všetkému som došiel a ak by som nemal svoj “Biohacking” a princípy životosprávy, meditáciu, otužovanie a efektívny tréning tela a mysle…

Tak by som do toho aj spadol! Prirodzene by som riešil svoje zdravie, ale jedine tak, že by som to vzdal vo firme, práci a podobne.

Vzdal by som sa svojho sna pretože by mi ho zdravie a moja oslabená Human Power nedovolila realizovať! Inak povedané zastavil by som sa na úpatí môjho Everestu a musel zísť dole. Presvedčil by som sa , že to nie je pre mňa, že na to nemám, alebo že to nie je možné.

O čom je teda kemp a prečo prísť?

Môj prístup nie je o moralizácii a ponuke presného štýlu stravovania, disciplíny a motivácie pre dosahovanie cieľov a posilňovanie EGA.

Môj prístup je o zdieľaní mojej cesty poznania a efektívnych nástrojov a princípov životosprávy vďaka ktorým si to dokážete upratať a už individualne pracovať v komplexnom zlepšovaní sa.

Dôležitým prvkom je definovať si jasnú víziu vášho ideálu života v súlade s vašim srdcom a dušou. Každého z nás tlači topánka niekde inde, ale keď chceme niečo zmeniť tak na to potrebujeme vysokú energiu.

Inak povedané, potrebujeme byť v našej sile. Fyzickej, ale hlavne mentálnej. A asi dobre viete, že ono to je všetko prepojené.

Na kempe si vysvetlíme a aj prakticky zažijeme to, že kde začať a ako pristúpiť ku kultivácii svojej sily každý deň.

 • Ako do toho vstupuje jedlo, ktoré je buť našou silou, alebo stresom.
 • Ako do toho zapadá metóda Wima Hofa, otužovanie, meditácia, pohyb a disciplína.
 • Ako si vytvoriť jasnosť v komplexnom systéme životosprávy a optimalizovať podľa vlastných cieľov a potrieb.

Teším sa na super partiu, ktorá bude v kempe. Prečítajte si pár reakcií účastníkov:

„Ďakujem za krásu, lásku, jedlá, smiech a skvelé zážitky. Zbavenie sa strachu, veľa smiechu a zábavy.“ Veronika, Prešov

„Chlapci Bresťo a Seko, ste úžasní kuchári a oveľa viac… Na kempe mi bolo čarovne. Ďakujem.“ Petra, Bratislava

„Dal by sa napísať román alebo zložiť ódu na radosť a vďaku za to, čo sme všetko prežili, ale vystihnúť by sa to nedalo. Bolo to totiž absolútne NEOPÍSATEĽNÉ.“ Peter, Praha

„Som veľmi vďačná, že som mohla opäť stráviť nádherný výživný čas na tomto čarovnom mieste. Ďakujem za inšpiráciu, super jedlo a perfektne strávený čas.“ Vierka, Žilina

„Ďakujem vám, že som vás stretol a že som mohol byť „pri tom” a v tom. Vážim si vašu prácu, energiu a kreativitu, ktorú vkladáte do každodennej rutiny a vytvárate tak masterpiece of powerfood. ;-)“ Peter, Liptovský Mikuláš

„Dušanove vedenie, nasmerovanie a odovzdanie skúseností bolo pre mňa fascinujúce. Páčilo sa mi, že vedel veci presne pomenovať a uviesť konkrétne príklady z reality života. Rada by som aj niečo naložila a skritizovala, ale camp bol pre mňa tak silný zážitok, že vlastne nemám čo. Ďakujem.“ Barbora, Bratislava

Čo všetko je v cene?

 • ubytovanie a plná penzia, jedlá pripravené podľa mojich princípov POWER efektívnej životosprávy
 • bez mlieka, bez lepku, bez kazeínu, vegetariánske aj paleo jedlá
 • Power Coffee, ghee maslo, MCT olej a čokoláda a vlastne takmer celé portfólio produktov Powerlogy neobmedzene k dispozícii
 • workshopy so mnou a s pozvanými hosťami či inštruktormi z oblastí životosprávy, funkčného pohybu, otužovania a regenerácie
 • edukačné materiály a podklady, ktoré dostanete na e-mail

Kemp nie je určený pre ľudí, ktorí nechcú skúšať nové veci a nie sú ochotní vystaviť sa nepohodliu! O to viac si prídu na svoje ľudia, ktorí majú otvorenú myseľ, radi skúšajú nové veci, neustále hľadajú lepšiu realizáciu vlastného potenciálu a prekonávajú vlastné obmedzenia.

Kemp je určený rovnako pre ženy, ako aj pre mužov s individuálnym prispôsobením záťaže a workshopov podľa vlastných možností a kondície.

Partia a zdieľanie ako najväčšia hodnota

A nakoniec je to hlavne o partii. O partii a ľuďoch so spoločnými hodnotami, ktorí sa stretnú a pozdieľajú svoje skúsenosti pre vzájomné učenie a motiváciu.

Pre inšpiráciu čeliť náročným výzvam života, nevzdávať sa , ale využivať prekážky a vlastný strach ako učiteľov pre rast osobnosti. Spoznať nových ľudí, rozšíriť si obzory toho, čo je možné.

A zrazu, keď po kempe prídete domov, tak veľmi pravdepodobne uvidíte perspektívu svojho života inak. Získate jasnosť a spravíte rozhodnutia, pri ktorých ste sa cyklili.

Ako povedal Einstein, problém nemôžeme riešiť na úrovni myslenia na ktorej vznikol. Potrebujeme vystúpiť z našej bubliny a vidieť veci z inej perspektívy.

Vidíme sa na Powerlogy Campe?

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Každý týždeň sa posuňte o krok vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.