Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Wild and Coco Superhuman Probiotics 30 kapsúl

30 miliárd prospešných baktérií v jednej kapsuli

Unikátne probiotiká na podporu imunity a zdravia. Každá kapsula obsahuje 28 priateľských probiotických kmeňov a až 30 miliárd aktívnych baktérií. Lepšie trávenie či silnejšia imunita sú 2 z mnohých benefitov, ktoré tieto probiotiká prinášajú. Produkt je vhodný aj pre vegánov.
39,90  s DPH

Wild and Coco Superhuman Probiotics 30 kapsúl 39,90 
Wild and Coco Superhuman Probiotics 30 kapsúl 39,90  s DPH

V holistickom prístupe funkčnej medicíny k nášmu tráveniu, imunite a celkovému mentálnemu aj fyzickému zdraviu hrá ľudský mikrobióm kľúčovú úlohu. Nie nadarmo sa v čínskej medicíne po tisícročia označoval ako druhý mozog.

Vybrať však naozaj živé a funkčné probiotiká s prebiotikami, ktoré prispejú k významnej podpore črevnej mikroflóry nie je ľahké. Na trhu nájdete veľa riešení, ktoré môžu krátkodobo pomôcť, ale ich sila nie je dostačujúca na trvalejšie premodelovanie črevnej flóry.

Z osobných skúseností môžem smelo odporučiť vybrané produkty Wild & Coco z Českej Republiky. Osobne poznám ich vývojárov, ktorí na trh prinášajú jedny z najkomplexnejších symbiotík. Ich efekt som pocítil už za 3 dni užívania a plne spĺňajú moje 3 silné štandardy:

 • Inovatívnosť – citlivo zvolená zmes probiotických kmeňov, ktoré nevytvárajú histamín a regulujú jeho prirodzenú tvorbu.
 • Synergia a výber funkčných foriem – komplex až 28 špecifických kmeňov baktérií spoločne s prebiotikami pre synergický efekt.
 • Dôvera v pôvod a výrobu – eliminujú chemické spracovanie, sú 100 % bez lepku, mlieka či umelín a nepoužívajú lacné kapsule, ktoré majú nežiadúce vedľajšie účinky na trávenie a náš mikrobióm.

– Dušan Plichta, zakladateľ Powerlogy

V čom sú probiotiká Superhuman iné?

Probiotiká Superhuman prinášajú do vašich čriev pokoj a zdravie. Obsahujú 28 bakteriálnych kmeňov, ktoré rady osídľujú ľudské črevá. Svojou činnosťou v črevách podporujú odolnosť, črevnú stenu, celkové fungovanie mikrobiómu a dokonca vytvárajú hormóny radosti.

Pred rokmi, pri študovaní mikrobiómu fyzicky a psychicky zdravého človeka, vedci identifikovali jeho hlavné probiotické baktérie. Po niekoľkých rokoch množenia z nich vznikla synergická, teda vzájomne sa podporujúca a vysoko účinná zmes probiotík.

Baktérie sú živené ich obľúbenou vlákninou z topinamburu. Tak vďaka svojej odolnosti voči nízkemu pH v žalúdku baktérie do čriev doputujú živé, aktívne a funkčné.

Zdravý mikrobióm zaisťuje:

 • vstrebávanie živín z potravy
 • odolnosť voči infekciám
 • emočnú stabilitu a radosť
 • tvorbu tepla
 • zníženie stresu

Najčastejšie otázky

Čo môžem očakávať po prvých dňoch používania?

Reakcia na probiotiká Superhuman sa líši človek od človeka. Väčšina užívateľov zažíva už od prvých dní príjemné účinky – pravidelné a príjemné vylučovanie raz-dvakrát denne. Niektorí pocítia pozitívnu zmenu v emočných stavoch.

Môžu probiotiká spôsobovať nadúvanie?

Nemali by. Ak však máte problémy konkrétne s histamínovou intoleranciou, sú pre vás vhodnejšie probiotiká Histabiotics.

Ako dlho by som ich mal konzumovať na dosiahnutie plného účinku?

Po úvodnej kúre sami spozorujete zmeny, ktoré sú spôsobené obohatením vášho mikrobiómu. Odporúčame ideálne mesiac denného užívania, po ktorom sa dostavia výraznejšie výsledky.

Môžu probiotiká Superhuman užívať aj tehotné/dojčiace ženy a malé deti?

Neexistujú žiadne štúdie, ktoré by potvrdili či vyvrátili vhodnosť probiotík Superhuman pre tehotné/dojčiace ženy a malé deti. Všeobecne sú probiotiká odporúčaným nástrojom na zlepšenie črevnej mikroflóry aj počas tohto obdobia života.

Optimálne užívanie

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Produkt je vhodný aj pre vegánov.

Balenie obsahuje 15 dávok (30 vegánskych kapsúl).

Odporúčané dávkovanie: 1-3 kapsuly ráno na lačný žalúdok. Ak začínate, zvyšujte počet kapsúl každý týždeň o 1 denne.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom tmavom mieste. Po otvorení skladujte v chladničke.

Detaily produktu

 • Popis výrobku: Prémiové probiotiká, 30 miliárd prospešných baktérií v jednej kapsuli
 • Počet kapsúl: 30 ks
 • Alergény: neobsahuje
 • Vyrobené na: Česká republika

Zloženie:

 • Lactobacillus rhamnosus, L. plantarum, L. casei subsp. casei, L. paracasei, L. gasseri, L. helveticus, L. sakei, L. salivarius a, L. salivarius b, Lactococcus lactis subsp. lactis, Bifidobacterium longum, B. infantis, L. acidophilus, B. lactis a, B. bifidum, B. breve, B. lactis b, Enterococcus faecium, L. brevis, L. fermentum, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. rhamnosus GG, Propionibacterium acidipropionici, Pediococcus acidilactici, Pediococcus pentosaceus, Streptococcus thermophilus, prebiotická vláknina (celulóza HPMC).

Powerlogy Organic Ghee Butter 320 g

organicorganicgrass fed
Kvalitné prepustené maslo nemeckej certifikácie DEMETER vyrobené z mlieka od kráv pasúcich sa na tráve. Pri varení vydrží teploty až do 250 °C vďaka vysokému bodu zadymenia. Ghee maslo bez laktózy, bielkovín, vody a umelých konzervantov. Skúste obľúbený popcorn pripraviť na ghee masle a chrumkajte zdravo. Recept nájdete nižšie.

Objavte viac

Recenzie na produkt 3

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Veľmi rýchlo efektívne (cca 2-3dni) na posilnenie trávenia a nálady. Najlepšie na trhu za mňa. Ešte keď sa to zkombinuje z ich enzýmami, tak to je už ďalší level. Potom najväčší level je asi doplniť všetky druhy vlákniny od zinzino k tomu. :)

Skvelé!

Už po pár dňoch cítim zlepšenie stavu

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.