🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Powerlogy event: Umenie byť zdravý

Pozrite si videozáznam z prednášky a diskusie s lídrom funkčnej medicíny MuDr. Jánom Vojáčkom.

PREJSŤ NA záznam

V priestoroch v srdci Bratislavy budeme diskutovať o synergii klasickej a funkčnej medicíny a komplexnom holistickom prístupe k nášmu mentálnemu, duševnému a fyzickému zdraviu.

Hostiteľmi diskusie budú Mgr. Dušan Plichta, zakladateľ Powerlogy, a Maroš Vago, zakladateľ a výkonný riaditeľ CBDium. V diskusii bude priestor pre vaše priame otázky, ktoré nám otvoria aktuálne témy zdravia, ktoré sú v súčasnej spoločnosti výzvou.

Ak sa nemôžete zúčastniť osobne a zaujíma Vás tento unikátny formát prednášky s diskusiou, môžete si celú udalosť vychutnať aj doma cez online prenos alebo záznam. Osobný zážitok má však podľa nás o niečo silnejšiu energiu a veríme, že to bude zážitok, ktorý mnohých ľudí inšpiruje na ceste k silnejšiemu zdraviu, rovnováhe a radosti zo života.

V cene VIP lístka je aj raut s pohostením s rečníkmi a zaujímavými hosťami z networku klubu Umenie byť zdravý, Powerlogy a CBdium.

Cieľ podujatia 💬

Pri príležitosti 1. výročia založenia klubu Umenie byť zdravý a rastúceho záujmu o holistický prístup funkčnej medicíny 21. storočia prinášame odvážne myšlienky a prístup Jána Vojáčka aj na Slovensko.

Prístup, ktorý popísal v svojich dvoch bestselleroch Umenie byť zdravý a Rozhodni sa byť zdravý, nám rezonuje. Vidíme význam v synergii klasickej a funkčnej medicíny pre budúcnosť nášho zdravia. Je dôležité, aby sme v spoločnosti lepšie chápali ich aplikácie a úlohy v liečení chronických a akútnych zdravotných problémov.

Práve funkčná medicína a výživa je podľa nás cestou k prevencii, ale aj poznania príčin vzniku zdravotných komplikácií, namiesto potláčania ich symptómov. Vďaka praktickým radám z klinickej praxe a života sa budete môcť inšpirovať aj poradiť s rečníkmi.

Na čo sa sústredíme v 5 hlavných bodoch?

  • Ako sa vedome spoznať a porozumieť vlastnému bytiu či telu zdravou a funkčnou formou.
  • Ako nájsť tú správnu cestu za zdravým životom bez obety zdravia či kompromisov vlastného charakteru a duše.
  • Ako byť v harmónii s vlastným telom po fyzickej i psychickej stránke.
  • Ako vstupovať denne do svojho potenciálu obnovy, regenerácie a liečenia.
  • Ako vnímať funkčnú medicínu z hlbšieho, holistického hľadiska.

Dušan Plichta

Zakladateľ inovatívneho konceptu zdravých a funkčných potravín Powerlogy. Manžel, otec 2 detí. 36-ročný biohacker, kuchár a srdcom dobrodruh. Autor mnohých podcastov, článkov a motivačných prednášok z oblasti zdravej a športovej výživy aj zdravého varenia.

Po vyše 10 rokoch skúseností z vývoja a produkcie zdravých potravín a prírodných doplnkov výživy, verí, že nový prístup k vedomejšiemu vnímaniu nášho tela a výberu jedla je tým najdôležitejším faktorom pre zlepšenie zdravia, energie, vitality a nášho životného prostredia.

MuDr. Ján Vojáček

Je vyštudovaný lekár, ktorý vo svojej praxi pomocou funkčnej medicíny pomáha prinavrátiť svojim klientom ich fyzické i psychické zdravie. Verí, že v ľudských životoch sa nedeje nič náhodne a všetko so všetkým súvisí. Aj preto sa sústreďuje nielen na fyzické prejavy ochorení, ale zohľadňuje aj genetické predpoklady, biochemické podmienky či náš životný štýl.

Zakladám si na dôvernom vzťahu, ku každému z klientov pristupujem individuálne. Zaujíma ma, čo klienta trápi a čo chce vyriešiť. Považujem za dôležité príjemné prostredie, vďaka ktorému sa klient necíti len ako „pacient“. Ale ako človek, ktorý chce pochopiť sám seba a nájsť správnu zdravú cestu.

Maroš Vago

Maroš Vago je CEO spoločnosti CBDium, ktorá svoju činnosť začala v roku 2012. V súčasnom pretlaku informácií sa snažia o rozšírenie overených informácií o užívaní CBD, ktorého účinky ľudstvo využíva už viac než 5000 rokov. Jeho víziou v projekte CBDium je priniesť nový pohľad na liečebné procesy v organizme z hľadiska psychosomatiky, synergickej podpory vnútorných systémov a bunkovej komunikácie.

Profesionálne skúsenosti a príbehy ich dlhoročných zákazníkov ho každý deň utvrdzujú v tom, že telo má mimoriadnu samoliečebnú schopnosť a veľmi podceňovanú inteligenciu.

Maroš Vago je ale aj vyštudovaným psychológom. Počas štúdia psychológie na Univerzite Komenského vycestoval za výskumom šamanskej kultúry v Peru a v Austrálii. Tu sa prvýkrát stretol s nenávykovým konopným extraktom CBD a kanabinoidnou liečbou, ktorú miestni šamani používajú ako prvý krok k ďalšej liečbe – nástroj na prebudenie endokanabinoidného systému ľudského tela.

ONLINE LÍSTOK

ZÁKLADNÝ LÍSTOK

VIP LÍSTOK

Online lístok Základný lístok VIP lístok
20 € 35 € 50 €
videozáznam z prednášky videozáznam z prednášky videozáznam z prednášky
-10 % na nákup na Powerlogy.com -10 % na nákup na Powerlogy.com -10 % na nákup na Powerlogy.com
-20 % na kurz Jána Vojáčka „Umění být zdráv“ -20 % na kurz Jána Vojáčka „Umění být zdráv“ -20 % na kurz Jána Vojáčka „Umění být zdráv“
-15 % na nákup na CBDium.eu -15 % na nákup na CBDium.eu -15 % na nákup na CBDium.eu
nákupný zoznam zdravých potravín nákupný zoznam zdravých potravín nákupný zoznam zdravých potravín
vstup na živú diskusiu vstup na živú diskusiu
VIP afterparty s rečníkmi + občerstvenie
VYPREDANÉ,
ĎAKUJEME ✅
VYPREDANÉ,
ĎAKUJEME ✅
VYPREDANÉ,
ĎAKUJEME ✅

Pozrite si videozáznam z prednášky a diskusie s lídrom funkčnej medicíny MuDr. Jánom Vojáčkom.

PREJSŤ NA záznam

Najčastejšie otázky

Budem mať kde zaparkovať?

V okolí Umelky je možné zaparkovať na rôznych parkoviskách. Odporúčame parkovisko alebo garáže nákupného centra EUROVEA, ktoré je vzdialené od Umelky 3 minúty pešo.

Budem môcť položiť vlastné otázky?

Po prednáške bude priestor na spoločné diskutovanie o vzniknutých otázkach.

Bude v priestoroch občerstvenie?

Áno, po besede bude dostupné ľahké občerstvenie.

Koho môžem kontaktovať, ak sa mi nedarí zakúpiť lístok online?

Kontaktujte nás na [email protected] a vzniknutú situáciu vyriešime.

Ako sa dostanem k lístku?

Lístok bude po zaplatení zaslaný na Vami zadanú e-mailovú adresu.

Ako lístok vrátiť, keď nebudem môcť prísť?

Podľa všeobecne platných obchodných podmienok storno zakúpených lístkov je možné najneskôr 7 dní pred začiatkom podujatia. V tomto prípade nás kontaktujte na [email protected].

Môžem lístok vymeniť za nejaký z Vašich produktov, ak nebudem môcť prísť?

Najneskôr 3 dni pred začiatkom podujatia kontaktujte náš tím a spoločne niečo vymyslíme.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.