Predajne

Pokiaľ preferujete nákup v kamennej predajni, tu si môžete vyhľadať prevádzky v rámci celého Slovenska, kde nájdete v ponuke aj Powerlogy produkty.

   Osobný odber

   Vaše objednávky si môžete vyzdvihnúť na tomto odbernom mieste:

   1. Powerlogy Space&Coffee
   Lamačská cesta 3/A
   811 04 Bratislava – Patrónka

   pozri facebook

   Kaviareň sa nachádza vo vnútri business centra WESTEND, budova Generali.
   Otváracie hodiny: PO – PIA, 8:00 – 17:00;SO, 9:00 – 12:00
   Tel. číslo: 0948 790 551

   Expedujeme každý pondelok, streda a piatok O dostupnosti Vašej objednávky na odbernom mieste budete informovaní automatickým e-mailom.

   2.FRESHMARKET (odberné miesto od 1.8. zrušené)
   Rožňavská 1/A
   831 04 Bratislava-Nové Mesto

   Predajňa: „Najlepšie syry“

   www.freshmarket.sk

   od 1.8.2019 boli zrušené osobné odbery vo Freshmarkete, novým odberným miestom je naša kaviareň Powerlogy space&coffee. Všetky objednávky zadané do 1.8. s osobným odberom si ešte môžete vyzdvihnúť vo Freshmarkete, objednávky od 1.8. si môžete vyzdvihnúť v Powerlogy space&coffee. Zároveň si môžete osobný odber spríjemniť dobrou kávičkou a ak ste ešte neochutnali niektorý z našich produktov, práve tu u nás máte možnosť ochutnávky, preto ak máte záujem niečo otestovať pýtajte sa nášho personálu a ten sa o vás s radosťou postará.

   Snažíme sa vaše objednávky spracovávať rýchlo, avšak čakáme na vaše platby, ktoré expedíciu objednávok môžu spomaliť. Pre informáciu, či vaša objednávka čaká na odbernom mieste sme k dispozícii na tel. čísle +421 948 922 107 alebo na info@powerlogy.com.

   Lehota na vyzdvihnutie objednávky je dva týždne, ak to nestihnete do tejto lehoty, tak nás prosím kontaktujte, aby sme vedeli, ako s vašou už uhradenou objednávkou naložiť.

   Power informácie do vašej schránky

   Odoberajte Power newsletter a získajte -7% na prvý nákup