Powerlogy Kids Pack

Zdravší a chutnejší balíček pre vaše deti

Obsahuje dve bezlepkové granoly - jednu s jahodami a chrumkavými mandľami a novinku: granolu s výberovým kakaom a čučoriedkami. Silu čistej chuti dotvára jemný BIO nugát s pravým kakaom. Bez lepku, rafinovaného cukru, palmového oleja či umelých konzervantov.
29,70 23,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade.
Powerlogy Kids Pack 23,90 
Powerlogy Kids Pack 23,90  s DPH

Powerlogy Kids BIO Nougat Cream | 200 g

V Powerlogy chceme pomôcť zlepšovať stravovacie návyky rodín. Určite poznáte slávnu orieškovú nátierku začínajúcu sa písmenom N a končiacu na TELLA. Mnohí vedia, že je nezdravá, no napriek jej slabému zloženiu ju každodenne konzumujú. Nám to nedalo a vytvorili sme zdravú alternatívu tejto slávnej nátierky, ktorú môžete pokojne dopriať sebe aj svojim deťom.

Náš nugát je jednoduchý zložením, no komplexný chuťou. Nájdete v ňom len prvotriedne lieskovce, výberové kakao a prijateľné množstvo trstinového cukru. Všetky suroviny sú v BIO kvalite. Používame BIO ingrediencie, pretože zaručujú vysoké štandardy kvality, skvelú chuť aj energiu. Viac informácií o detskom nugáte nájdete tu.

Ako najlepšie využiť BIO Kids Nougat Cream

 • Rovnako ako konvenčnú N-tellu na priamu konzumáciu s kváskovým poctivým pečivom
 • Pridať do kaše, klasickej granoly alebo novej kakaovej granoly.
 • Len tak na lyžicu, prípadne s banánom, jahodami a broskyňami.
 • Zakomponovať do lahodných smoothies, shakeov alebo pudingov.
 • Zakomponovať do domáceho pečenia napríklad týchto keksíkov ako zdroj zdravých a kvalitných tukov.

Powerlogy Granola | 400 g

Dôvod vývoja našej Granoly bol jasný: na trhu nám chýbal raňajkový produkt, ktorý by spĺňal všetky náročné atribúty kvality. Čiže by obsahoval čisté prírodné suroviny, bol by bez stopy lepku aj mlieka a zabezpečil optimálne a vyvážené zloženie makroživín.

Hlavným cieľom Powerlogy Granoly je pomôcť vám zlepšiť raňajky vo vašich rodinách a ponúknuť deťom zdravú alternatívu k rôznym komerčným vločkám, guličkám a iným cereáliám. Po roku vývoja sme zloženie a chuť vyladili tak, aby sme si boli istí, že pre vás bude nová Powerlogy Granola silným zážitkom. A to nie len chuťovým, ale hlavne zdravo energetickým. Viac informácií ohľadom Granoly máme tu.

Ako najlepšie využiť bezlepkovú Granolu

 • Ako bezlepkovú a bezmliečnu možnosť pravidelných a výživných raňajok.
 • V kombinácii s jogurtom, bobuľovým ovocím či orieškovým maslom/krémom.
 • Zakomponovať do domáceho pečenia pre prípravu vlastných müsli tyčiniek.
 • Ako alternatívu k pečivu na desiatu alebo olovrant pre aktívne deti.

Powerlogy Kids Granola Cacao | 400 g

Bezlepková Kids Granola Cacao je silným chuťovým aj energetickým zážitkom. Jej zloženie je jednoduché. Kvalitné lieskovce si vás získajú svojou čerstvosťou a chrumkavosťou. Kakao sme vyberali tak, aby sme naplnili jeho antioxidačný potenciál. Použili sme nealkalizované pravé kakao, ktoré obohacuje a tiež ochucuje celú granolu. Lyofilizované (mrazom sušené) čučoriedky podčiarkujú celú receptúru. Jednak je kombinácia kakaa a čučoriedok chuťovo lákavá a zároveň samotné čučoriedky vnímame ako jedno z najhodnotnejších ovocí.

Vďaka novej Granole získajú vaše deti komplexnú výživovú hodnotu. Detské chute si túto kombináciu určite zamilujú a vy máte istotu, že raňajky alebo desiata vášho dieťata sú zdravo energetické.

Ako najlepšie využiť bezlepkovú Kids Granolu Cacao

 • Na raňajky ako nutrične vylepšenú a bezlepkovú alternatívu ku konvenčným vločkám.
 • V kombinácii s jogurtom, bobuľovým ovocím či orieškovým maslom/krémom.
 • Zakomponovať do domáceho pečenia pre prípravu vlastných müsli tyčiniek.
 • Ako alternatívu k pečivu na desiatu alebo olovrant pre aktívne deti.

Nová Kids línia

Veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie, a to najmä vďaka zlepšovaniu výživy mozgu, výživy mikrobiómu a optimalizácie trávenia. Práve výživa mozgu, podpora zdravého vývoja a učenia je podľa nás najdôležitejšia už u detí. Preto prinášame novú KIDS líniu optimalizovaných produktov, ako alternatívu k bežným raňajkovým presladeným krémom, maslám či cereáliam.

Vytvorili sme zdravšie a chutnejšie produkty pre deti, ktoré perfektne reprezentujú silu čistej chuti. Vyskúšajte a presvedčte sa sami.

Dobrú chuť a tešíme sa na reakcie vašich detí.

Powerlogy Organic Cashew Cream 330 g

organicifsvegan
Vyskúšajte 475 g balenie

Jemný kešu krém (hovorovo "maslo") s kokosom v BIO kvalite. Bez palmového oleja, cukru a umelých konzervantov. Vyrobené na Slovensku, ocenené zlatou hviezdou Great Taste Awards. Vyskúšajte lahodnú kombináciu banánov s naším Kešu krémom, v sladkom a do chrumkava upečenom Powerlogy banana bread.  Recept nájdete nižšie.

doprajte si kešu

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Každý týždeň môže byť krokom vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.