Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Zdravé raňajky

Jedna z najťažších otázok na úvod dňa znie: čo na raňajky? Keďže rána sú hektické a potrebujeme zvládnuť presun do práce alebo zaviezť deti do školy, prvé jedlo dňa by malo byť rýchle, chutné a ideálne zdravé.

Aj keď si väčšina Slovákov pri myšlienke na raňajky stále spomenie na tradičnú kombináciu chlieb, šunka a syr, príprava raňajok je kreatívna činnosť. Nemenej dôležité je vybrať si počas dňa tie správne snacky, keď máme chuť na niečo malé pod zub.

V ponuke Powerlogy nájdete všetko pre zdravé raňajky aj pre maškrtné jazýčky. Namiesto overenej verzie s chlebíkom môžete mať ráno na tanieri:

Pri príprave zaujímavých raňajok a zdravých snackov siahnite najmä po kvalitných a osvedčených produktoch. Skvelé maškrty si pripravíte tiež s maslom s veľkou výživovou hodnotou Powerlogy Organic Ghee Butter a s BIO kokosovým MCT olejom Powerlogy Organic MCT Oil. Vyskúšať môžete napríklad zelený chlebík bez lepku a mlieka, ktorý vám dodá energiu na celý deň a pohľad na jeho zelenú farbu na tanieri na vás bude pôsobiť upokojujúco.

Sladkosti bez výčitiek

Niet pochýb o tom, že malí aj veľkí maškrtníci si v Powerlogy prídu na svoje. Najväčším lákadlom každého mlsného jazýčka je čokoláda a v našej ponuke si ju môžete dopriať bez výčitiek.

Výživné čokoládové tyčinky s príchuťami sú vhodným snackom, keď vás prepadne chuť na niečo sladké. Len málokto odolá BIO čokoládovej tyčinke Powerlogy Organic Chocobar 70% alebo tyčinke z pravej bielej čokolády obohatenej protizápalovou kurkumou Powerlogy Organic Kurkuma Chocobar. Určite si počas dňa radi pochutnáte na spoľahlivom zdroji bielkovín a energie – proteínových tyčinkách s kolagénom Powerlogy Collagen Protein Bar vo výhodnom dvoj a šesťbalení.

Čo na raňajky pre deti

Osobitnou kategóriou sú zdravé raňajky pre deti. Aby mal ich na dobrý štart dňa potrebujú prebiotickú vlákninu, kvalitné a zdravé tuky, ako aj hodnotné probiotiká. So starostlivo vybranými Powerlogy produktmi budete mať istotu, že raňajky a snacky pre vaše deti budú zdravé a funkčné zároveň. Najmenší členovia rodiny si na raňajky bezpochyby pochutnajú na bezlepkovej čokoládovej granole Powerlogy Kids Choco Granola, ktorá v sebe spája zdravie a chuť.

Pri príprave raňajok a snackov pre vaše ratolesti sa nemusíte báť experimentov ani tradičných jedál, na ktorých sme všetci vyrastali. Na detský tanier neodmysliteľne patrí krupicová kaša, vláčna bábovka, ako aj obľúbené krémové kakao. Vďaka dobre známym receptom na raňajky so zdravými ingredienciami sa vrátite do svojich spomienok na detstvo aj vy.

Zoradiť podľa:

Zobrazujem záznamy 1 – 24 (spolu 64)