-5%

Power Coffee Combo

Zvýhodnené balenie Ghee masla, MCT oleja a zmesi výberovej BIO kávy

Trojbalenie vhodné na prípravu Power Coffee s MCT olejom a Ghee maslom. Možnosť zmeniť svoje zvyky od počiatku a rozhodnúť sa pre efektívnu náhradu raňajok či energetický snack.
38,70 36,90  s DPH
Doprava zadarmo
nad 50 (pre SR a ČR)
Doručenie sa kvôli aktuálnej situácii predlžuje.
Power Coffee Combo 36,90 
Power Coffee Combo 36,90  s DPH

Zvýhodnené balenie efektívnej energie

Ideálna kombinácia na prípravu energetickej kávy pre dlhodobý fyzický a mentálny výkon a priamu podporu tukového metabolizmu.

Balenie obsahuje:

 1. Power Coffee Organic Espresso BIO 250 g 
 2. Power Ghee BIO 410 ml
 3. Power MCT Oil 500 ml

Cieľom Power Coffee Organic Espreso je ponúknuť vám komplexné espresso silného tela a čistej chuti: 

 • Power Coffee je pražená na Slovensku šetrným spôsobom na stupeň medium, tak aby nebola ani horká prepražená, ale ani kyslá z dôvodu nedopraženia jadra zrna, ktoré je bežné pri rýchlom komerčnom pražení.
 • Organic Espresso je zložené z výberových 100 % BIO arabík z  Peru a Etiópie a Indie.
 • BIO zrná vyberáme nie preto, že sa ideme zo značky BIO zblázniť, ale preto, že nám rodné listy vybraných kávovníkových zŕn garantujú kontrolované vysoké štandardy čistoty a kvality.
 • Pri domácej príprave espressa na pákovom stroji či automate sa môžete tešiť z extra cremy.
 • Táto zmes je tak ako každý produkt Powerlogy laboratórne testovaná pre garanciu čistoty zloženia.
 • Máte tak istotu, že káva spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality pre skutočnú podporu vášho organizmu a potešenie vášho gurmánskeho jazyka.

V čom je Power Ghee iné, ako keď si ghee spravíte doma?

 • Power Ghee je vyrábené dôsledným procesom trojitej filtrácie pre 100 % elimináciou laktózy, kazeínu a vody.
 • Tento proces výroby zabezpečí stabilitu a čistotu, na ktorú sa môžu spoľahnúť aj ľudia so silnou intoleranciou na laktózu. Maslo dokonca vydrží čerstvé a voňavé až 8 mesiacov. A bez chladničky!
 • Podarilo sa nám zabezpečiť poctivé a kvalitné maslo nemeckej certifikácie DEMETER od kráv kŕmených výlučne trávou (v lete) a senom (v zime).

7-krát rýchlejšia energia ako kokosový olej.

Power MCT olej je špeciálnym extraktom 100 % kokosového pôvodu bez chemických prídavkov a konzervantov obsahujúci koncentrované a efektívne dávky mastných kyselín C8 a C10 v sklenenom obale. Je to jedinečný zdroj energie, ktorú prirodzene môžete nájsť v malých množstvách aj v kokosovom oleji. Rýchlo sa vstrebáva a premieňa na ketóny, vďaka ktorým máte dlhotrvajúcu stabilnú enegiu, ktorú z cukru nedostanete. Pridanie Power MCT oleja do vášho jedálnička vám dodá skutočnú energiu, podporí manažovanie telesnej váhy a optimalizuje výkon.

Tento olej obsahuje len veľmi rýchlo vstrebateľné triglyceridy so stredne dlhým reťazcom C8 a C10, ktoré metabolizujú rýchlejšie a ľahšie ako bežné tuky, proteín či sacharidy. Vďaka jeho prémiovému zloženiu v ňom nájdete zvýšený pomer kyseliny kaprylovej C8, ktorá má vysokú schopnosť  aktivovať tvorbu ketónov pre výkon mozgu.

MCT olej je nenáročný na skladovanie, nevyžaduje chladničku a je tekutý pri izbovej teplote.

Informácie o zložení a nutričných hodnotách nájdete tu: Power Coffee Organic Espresso BIO 250 gPower Ghee BIO 410 ml, Power MCT Oil 500 ml

Recenzie na produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7% na prvý nákup