-9%

Power Coffee Combo

Zvýhodnené balenie Ghee masla, MCT oleja a zrnkovej BIO kávy

Trojbalenie vhodné na prípravu Power Coffee s MCT olejom a Ghee maslom. Možnosť zmeniť svoje zvyky od počiatku a rozhodnúť sa pre efektívnu náhradu raňajok či energetický snack.
No soy
no sugar icon
43,70 39,90  s DPH
Tento pack vám ušetrí 3,80 €.
97 % zákazníkov nás odporúča
Doprava zadarmo
nad 50 € (SR a ČR)
Darček k nákupu nad 80 €
Doručujeme do 2 pracovných dní
No soy
no sugar icon
Power Coffee Combo 39,90 
Power Coffee Combo 39,90  s DPH

Zvýhodnené balenie efektívnej energie

Ideálna kombinácia na prípravu energetickej kávy pre dlhodobý fyzický a mentálny výkon a priamu podporu tukového metabolizmu.

Balenie obsahuje:

Cieľom Organic Coffee je ponúknuť vám komplexné espresso silného tela a čistej chuti:

  • Powerlogy Coffee je pražená na Slovensku šetrným spôsobom na stupeň medium, tak aby nebola ani horká prepražená, ale ani kyslá z dôvodu nedopraženia jadra zrna, ktoré je bežné pri rýchlom komerčnom pražení.
  • Organic Espresso je zložené z kvalitných 100 % BIO arabík z  Peru a Etiópie a Indie.
  • BIO zrná vyberáme nie preto, že sa ideme zo značky BIO zblázniť, ale preto, že nám rodné listy vybraných kávovníkových zŕn garantujú kontrolované vysoké štandardy čistoty a kvality.
  • Pri domácej príprave espressa na pákovom stroji či automate sa môžete tešiť z extra cremy.
  • Táto zmes je tak ako každý produkt Powerlogy laboratórne testovaná pre garanciu čistoty zloženia.
  • Máte tak istotu, že káva spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality pre skutočnú podporu vášho organizmu a potešenie vášho gurmánskeho jazyka.

V čom je Powerlogy Ghee Butter iné, ako keď si ghee spravíte doma?

  • Powerlogy BIO Ghee Butter je vyrábené dôsledným procesom trojitej filtrácie pre 100 % elimináciou laktózy, kazeínu a vody.
  • Tento proces výroby zabezpečí stabilitu a čistotu, na ktorú sa môžu spoľahnúť aj ľudia so silnou intoleranciou na laktózu. Maslo dokonca vydrží čerstvé a voňavé až 8 mesiacov. A bez chladničky!
  • Podarilo sa nám zabezpečiť poctivé a kvalitné maslo nemeckej certifikácie DEMETER od kráv kŕmených výlučne trávou (v lete) a senom (v zime).

7-krát rýchlejšia energia ako kokosový olej

Powerlogy MCT olej je špeciálnym extraktom 100 % kokosového pôvodu bez chemických prídavkov a umelých konzervantov obsahujúci koncentrované a efektívne dávky mastných kyselín C8 a C10 v sklenenom obale. Je to jedinečný zdroj energie, ktorú prirodzene môžete nájsť v malých množstvách aj v kokosovom oleji. Rýchlo sa vstrebáva a premieňa na ketóny, vďaka ktorým máte dlhotrvajúcu stabilnú enegiu, ktorú z cukru nedostanete. Pridanie Powerlogy MCT oleja do vášho jedálnička vám dodá skutočnú energiu, podporí manažovanie telesnej váhy a optimalizuje výkon.

Tento olej obsahuje len veľmi rýchlo vstrebateľné triglyceridy so stredne dlhým reťazcom C8 a C10, ktoré metabolizujú rýchlejšie a ľahšie ako bežné tuky, proteín či sacharidy. Vďaka jeho prémiovému zloženiu v ňom nájdete zvýšený pomer kyseliny kaprylovej C8, ktorá má vysokú schopnosť  aktivovať tvorbu ketónov pre výkon mozgu.

MCT olej je nenáročný na skladovanie, nevyžaduje chladničku a je tekutý pri izbovej teplote.

Informácie o zložení a výživových údajoch nájdete tu:

Powerlogy Collagen 350 g

Prečo si vybrať práve Powerlogy kolagén? Je chutný a má čisté zloženie. Obsahuje iba hydrolyzovaný kolagén, nič navyše. Žiadné aditíva, žiadne umelé konzervanty ani príchute. Zároveň je však chutný a lahodne krémový. Dá sa použiť ako zahusťovadlo do jedál a dokonca aj ako náhrada smotany do kávy. A na koniec - jedna odporúčaná dávka (10 g) obsahuje až 9 000 mg čistého kolagénu.

Objaviť viac

Recenzie na produkt 1

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Zdravím Dušan, veľmi rád čítam Vaše blogy, príspevky... A skúšam...mám 42 rokov. Aj keď na začiatku som si nevedel predstaviť ráno bez raňajok... Dal som na Vás... A je to top! Káva s ghee, mct, škorica.... A do obeda fungujem ako píla. Bez toho už cez týždeň neviem fungovať. A skoro aj cez víkend.... Ospevujem a odporúčam všade dookola, koho poznám! Good job! Prajem všetko dobré. Braňo.

Každý týždeň sa posuňte o krok vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.