POSLEDNÉ dni veľkej akcie -15 % na všetko s kupónom POWER15

Novinka

Powerlogy Upgraded Chocolate Granola 350 g

Bezlepková granola s 60 % čokoládou a prebiotickou vlákninou

organicvegan
Toto sú raňajkové cereálie pre náročných. Výskumy potvrdzujú, že vysoký obsah vlákniny v raňajkách podporuje mikrobióm1-2 a chráni pred obezitou.1 Zároveň zabezpečí zdravú sýtosť3 a stabilnú hladinu cukru v krvi.4 Navyše prebiotická čakanková vláknina v našej granole pomáha s významným znížením celkového aj LDL cholesterolu.4-5 Zažite ľahké trávenie vďaka čistému zloženiu bez pridaného cukru, lepku, mlieka a umelých sladidiel. Vychutnajte si skvelú chuť pravej čokolády, višní, lieskovcov a sezamu.
11,90  s DPH 11,90  9,52  s DPH / mesiac
Jednotková cena 34,00 /kg

Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť

Produkt je na ceste do nášho skladu. Objednávky odosielame od pondelka 12. 6.

Powerlogy Upgraded Chocolate Granola 350 g 11,90 
Powerlogy Upgraded Chocolate Granola 350 g 11,90  s DPH

Bez lepku, mlieka a pridaného cukru
• Vysoký obsah prebiotickej vlákniny
• Príjemný pocit sýtosti a ľahké trávenie
• Balenie obsahuje cca 7 porcií (1 porcia = 50 g)
Len 3,4 g cukru na jednu porciu

V čom je vylepšená granola unikátna?

Nová línia Powerlogy produktov s označením Upgraded je unikátna svojou receptúrou. Každý Powerlogy produkt v sebe spája skvelú chuť a vysokú výživovú hodnotu. Upgraded línia ide ešte ďalej. Receptúra týchto produktov je založená na moderných vedeckých poznatkoch a je vyladená do posledného detailu. Dodá vám extra energiu a je priamou posilou konkrétnych funkcií tela.

V prípade Upgraded čokoládovej granoly ide najmä o vyriešenie prehnaného množstva cukru v cereáliach raz a navždy. Vytvorili sme receptúru s extra výživovou hodnotou, vysokým obsahom vlákniny a skvelou chuťou. Upgraded Chocolate Granola tak spĺňa náročné low-carb štandardy. Naše inovatívne raňajkové cereálie vám pomôžu s výživou mikrobiómu, zdravým pocitom sýtosti a optimálnou hladinou cukru v krvi. A to všetko bez záťaže trávenia.

V produkte nenájdete žiadny pridaný cukor, ani umelé sladidlá. Namiesto toho sme skvelú chuť dosiahli prirodzenou sladkosťou prebiotickej čakankovej vlákniny, pravou čokoládou, sušenými višňami, lieskovcami a sezamovými semiačkami.

Účinky funkčných ingrediencií sú potvrdené značným počtom vedeckých štúdií. Ich efekt sme konzultovali aj s odbornou vedeckou radou, s ktorou v Powerlogy spolupracujeme. Upgraded Chocolate Granola je maximálne inovatívne a 100 % prírodné raňajkové riešenie.

Okamžitý prínos produktu vďaka týmto 5 vlastnostiam:

 • 100 % prírodné suroviny bez pridaného cukru, lepku, mlieka a umelých konzervantov.
 • Prírodná prebiotická vláknina pôsobí ako výživa dobrých baktérií v tráviacom trakte.
 • Extra výživová hodnota quinoy a sezamových semiačok.
 • Ľahké trávenie a skvelá chuť zdravých raňajkových cereálí.
 • Detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov, aflatoxínov a oxidácie orechov.

Powerlogy Upgraded Chocolate Granola je moderné raňajkové riešenie. Tieto inovatívne cereálie bez pridaného cukru sme vytvorili pre náročných zákazníkov. Pre ľudí, ktorí chcú mať naozaj doobedie plné energie a nechcú vyhladnúť do 2 hodín. A zároveň si veľmi dobre uvedomujú, že každé jedlo má potenciál vyživiť mikrobióm.

Využitie produktu Upgraded Chocolate Granola

Cieľom každého Powerlogy produktu je zdravie, skvelá chuť a praktickosť. Naše produkty preto veľmi ľahko použijete na dlhodobé zlepšovanie životosprávy jednotlivca či celej rodiny.

Hlavným cieľom našej inovatívnej granoly je pomôcť vám zlepšiť si raňajky a ponúknuť bezkonkurečnú alternatívu ku komerčným vločkám, guličkám a iným cereáliám. Zároveň trváme na tom, že aj zdravý produkt musí chutiť skvelo. A sme presvedční, že aj táto granola pre vás bude silným chuťovým zážitkom, ktorý vám dodá energiu.

Ako najlepšie využiť bezlepkovú Upgraded Granolu

 • Ako bezlepkovú a bezmliečnu možnosť pravidelných a výživných raňajok.
 • V kombinácii s jogurtom, bobuľovým ovocím či orieškovým maslom/krémom.
 • Len tak ako výživný a chutný snack bez pridaného cukru.

Odkazy na vedecké štúdie

 1. Dietary fibers reduce obesity-related disorders: mechanisms of action
 2. Microbiota responses to different prebiotics are conserved within individuals and associated with habitual fiber intake
 3. The Effect of Fiber on Satiety and Food Intake: A Systematic Review
 4. Back to the Roots: Revisiting the Use of the Fiber-Rich Cichorium intybus L. Taproots
 5. Hypocholesterolemic and Prebiotic Effects of a Whole-Grain Oat-Based Granola Breakfast Cereal in a Cardio-Metabolic “At Risk” Population

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: Granola s chrumkavou čokoládou, čakankou a višňami.
 • Hmotnosť: 350 g
 • Zloženie: 40 % bezlepkové ovsené vločky, 15,4 % čokoládové chipsy (60 % kakaová hmota, sójový lecitín, vanilka bourbon Madagaskar), 10 % čakanková vláknina, 5 % quinoa vločky, 5 % kokosové vločky, 5 % sušené višne bez pridaného cukru, 5 % lieskové orechy, 5 % sezamové semienka, 5 % kokosový olej, 4 % kakao, 0,6 % soľ.
 • Alergény: Orechy, sezamové semená
 • Vyrobené v: Česká republika

Výživové údaje na 100 g

 • Energetická hodnota 1970 kJ / 471 kcal
 • Tuky 27,39 g
 • z toho nasýtené mastné kyseliny 14,04 g
 • Sacharidy 39,51 g
 • z toho cukry 6,84 g
 • Vláknina 12,34 g
 • Bielkoviny 11,3 g
 • Soľ 0,6 g

Powerlogy Upgraded Collagen Complex 300 g

Základ tvoria 4 klinicky overené1-4 zdroje kolagénu: hovädzí, rybací, vajíčkový a morský. Vďaka nim získate až 5 typov kolagénu I, II, III, V a X. Najnovšie vedecké štúdie dokazujú, že pridaním protizápalového5-6 glycínu a vitamínu C sa tvorba kolagénu môže zvýšiť až o 153 %.7 Rovnaká kombinácia má dokonca potenciál zrýchliť hojenie rán7 a pomáha prevencii osteoartrózy.8 S týmito poznatkami sme receptúru vylepšili o extra dávku L-glycínu a vitamín C z aceroly a vytvorili tak najúčinnejší kolagén na trhu. Podporte regeneráciu svojich šliach, kĺbov, kostí, svalov, pokožky, vlasov aj nechtov.

Objaviť viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.