Powerlogy Collagen Protein Bar 2 x 50 g

Dvojbalenie proteínovej tyčinky s kolagénom

DENNÁ DÁVKA KOLAGÉNU | 10 Gifshalal
Až 34 % obsah bielkovín a vysoký podiel prírodnej vlákniny (8 g v jednej tyčinke). Tyčinka s hydrolyzovaným kolagénom a nízkym obsahom cukru. Skvelá chuť vďaka kombinácii kokosu, mandlí a cejlonskej škorice. Bez lepku, mlieka, palmového oleja a umelých sladidiel. Vyrobené na Slovensku.
No soy
4,90  s DPH
2,45  s DPH

Na sklade

98 % zákazníkov nás odporúča
Doprava zadarmo
nad 55 € (SR a ČR)
Doručujeme do 3 pracovných dní
No soy
Powerlogy Collagen Protein Bar 2 x 50 g 4,90 
Powerlogy Collagen Protein Bar 2 x 50 g 4,90  s DPH

Vlastnosti, vďaka ktorým sa na našu kolagénovú tyčinku môžete spoľahnúť:

 • Vysoký obsah (až 20 %) hydrolyzovaného hovädzieho kolagénu.
 • Extra vysoký obsah vlákniny (8 g v jednej tyčinke).
 • Nízky obsah cukru a nízky glykemický index.
 • Lahodná chuť cejlónskej škorice, mandlí a kokosu.
 • Príjemná textúra bez sypkej konzistencie a gumeného pocitu v ústach.
 • Neobsahuje lepok, mlieko, sóju ani umelé sladidlá ako maltitol či asparatam.

V Powerlogy robíme maximum pre vývoj inovatívnych funkčných potravín, ktoré v sebe spájajú silu čistej chuti a funkčnosti. Cieľom je podpora nadpriemerného fyzického i mentálneho výkonu a kultivácia našej sily. Veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie. Preto naše produkty spracovávame len minimálne a zachovávame tak ich vysokú výživovú hodnotu.

V Powerlogy je našou vášňou progresívna a efektívna životospráva, ktorá však musí chutiť.

V čom je Powerlogy kolagénová tyčinka iná?

Prinášame nové riešenie rýchleho zdroja bielkovín, špeciálne kolagénu, v podobe snacku. Spájame kvalitné, funkčné zloženie so skvelou chuťou. Túto tyčinku tvoríme pre udržateľnú životosprávu aktívneho človeka, ktorému záleží na zdraví.

Proteínové tyčinky sú populárnym zdrojom bielkovín a energie, dokonca zdravších sladkostí na cesty. Žiaľ, väčšina produktov na trhu nespĺňa štandardy kvalitného zloženia alebo lahodnej chuti, a tak nám neprinášajú svoj 100 % potenciál. Často sú plné sóje, nekvalitného proteínu a umelých sladidiel. Vo výsledku majú presladenú, umelú chuť a gumovú alebo sypkú konzistenciu. Taká tyčinka sa ťažko konzumuje s pôžitkom…

Preto vám prinášame tyčinku s vyladenou konzistenciou, bez pocitu lepkavosti v ústach.

Ako sme vyriešili komplexnosť zloženia

Funkčné benefity tyčinky zabezpečuje hovädzí kolagén, ryžový proteín a extra vysoký obsah vlákniny. Skvelá chuť vychádza z prírodných ingrediencií, v hlavnej roli mandle, kešu, kokos a cejlónska škorica. Na dosladenie tyčinky sme pred umelými sladidlami uprednostnili malé množstvo prírodnej stévie.

K primárnym zložkám sme pridali len nevyhnutné a nezávadné potravinárske stabilizátory vlhkosti ako je slnečnicový lecitín a glycerol v minimálnom množstve. Zabezpečujú, aby do pár týždňov tyčinka nestratila svoj tvar a čerstvosť.

Všetky tieto ingrediencie tvoria spoľahlivú tyčinku bez lepkavosti, roztápania či sypkej konzistencie. Veríme, že vám bude kolagénová tyčinka Powerlogy chutiť. A sme presvedčení, že vám poslúži ako spoľahlivý zdroj bielkovín a energie pre podporu vášho aktívneho životného štýlu.

Čo znamená, že tyčinka obsahuje 34 % bielkovín?

Percentuálne zastúpenie proteínov rátame tak, že zistíme, koľko energie tvoria bielkoviny v tejto tyčinke. Koeficient nutričnej hodnoty bielkovín je 17 a celkové množstvo energie tyčinky je 1723 kJ. Podľa jednoduchého prepočtu tak prídeme k číslu 34 %.

34 (počet gramov bielkovín v 100 g tyčinky) x 17 (koeficient nutričnej hodnoty bielkovín) / 1723 (celková hodnota energie 100 g tyčinky) x 100 ≈ 34 %

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: Bielkovinová tyčinka s mandľami, kokosom a škoricou
 • Hmotnosť: 2 × 50 g
 • Zloženie: Hydrolyzované kolagénové peptidy 20%, vláknina z čakanky, drvené mandle 14%, kokosový prášok 11%, ryžová bielkovina 10%, zvlhčovadlo: glycerol; strúhaný kokos 7,1%, pasta z pražených kešu orieškov 6,3%, kakaové maslo, voda, mletá cejlónska škorica 0,7%, prírodné arómy, emulgátor: slnečnicový lecitín; antioxidant: tokoferolový extrakt; jedlá soľ, sladidlo: glykozidy steviolu. 
 • Alergény: Orechy (kešu a mandle)
 • Vyrobené na: Slovensko

Výživové údaje na 100 g

 • Energetická hodnota 1723 kJ / 412 kcal
 • Tuky 20,0 g
 • z toho nasýtené mastné kyseliny 8,6 g
 • Sacharidy 16,0 g
 • z toho cukry 4,3 g
 • Vláknina 16,0 g
 • Bielkoviny 34,0 g
 • Soľ 0,21 g

Powerlogy High Protein Bar 2 x 50 g

17 G PROTEÍNUifshalal
Až 32 % obsah bielkovín a vysoký obsah vlákniny (4 g v jednej tyčinke). Tyčinka v jogurtovej poleve so srvátkovým proteínom a nízkym obsahom cukru. Skvelá chuť vďaka kombinácii kakaa Fino de Aroma, kešu masla, mandlí a bieleho jogurtu. Bez lepku, sóje, palmového oleja a umelých sladidiel. Vyrobené na Slovensku.

Objaviť viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Každý týždeň môže byť krokom vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.