Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Pre histaminikov

Histamínová intolerancia je stav, kedy sa v tele hromadia nadmerné množstvá histamínu, čo vedie k rozličným zdravotným problémom. Medzi najčastejšie príznaky patria vyrážky na koži, problémy s trávením a poruchy spánku. Ak trpíte histamínovou intoleranciou, môžete byť citlivý na určité potraviny s vysokým obsahom histamínu.

Histamínová intolerancia sa dá liečiť pomocou správnej diéty. V našej ponuke máme potraviny, ktoré sú vhodné do tejto diéty. Vyskúšajte napríklad balíček na prípravu proteínového smoothie s kolagénom Powerlogy Collagen Protein Drink Pack. Základ tvorí kvalitný hydrolyzovaný hovädzí kolagén so 100 % čistým zložením, ku ktorému pridáte jemný BIO kešu krém s kokosom a vymixujete vo vašom obľúbenom mlieku.

Pre histaminikov sú tu aj naše chutné masláPowerlogy Mak a Mandle Krém, Powerlogy Organic Almond Cream alebo Powerlogy Almond Cinnamon Cream.

Ak máte radi sladké raňajky, určite stavte na Powerlogy Histamine Friendly Pack, ktorý sa skladá z bezlepkovej granoly, mandľového krému a bio ghee masla, ktoré môžete použiť namiesto oleja pri príprave palaciniek alebo waflí.

Zoradiť podľa:

Zobrazujem záznamy 1 – 24 (spolu 64)