Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Zdravé nápoje

Ste aktívny športovec a chcete podporiť rast svalovej hmoty, zotavujete sa po chorobe alebo zranení, alebo si jednoducho potrebujete doplniť bielkoviny, ktoré neprijmete bežnou stravou? Tak presne pre vás je tu náš výber proteínov. Vyskúšajte napríklad Powerlogy Upgraded Sport Protein obsahuje hovädzí proteín s MCT tukmi a špeciálnym polysacharidom Palatinose® ako zdroj energie.

Ak ste vegán alebo vegánka, odporúčame Powerlogy Upgraded Vegan Protein – certifikovaný VEGAN rastlinný proteín s MCT tukmi, vlákninou a vanilkou. Do tretice odporúčame BIO hydrolyzovaný srvátkový proteín s extra glutamínom, kreatínom a magnéziom Powerlogy Upgraded Whey Protein.

Chcete sa okamžite preniesť do destva? Časostroj nemáme, ale Powerlogy Ceremonial Cacao Drink Pack vám to na chvíľku umožní. Vychutnajte si čokoládový nápoj v zdravej verzii. Stačí pridať mlieko podľa vášho výberu, poriadne vymixovať a vychutnať si dávku energie z vášho obľúbeného hrnčeka.

Pre tých, ktorí sa chcú nabudiť do dňa alebo potrebujú reštart počas dňa, sú v ponuke naše organické kávy – Powerlogy Organic Coffee a Powerlogy Organic Coffee Strong.