🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Na imunitu

Existuje mnoho spôsobov, ako posilniť imunitný systém. Jedným z najdôležitejších je dodržiavanie zdravého životného štýlu. To znamená, že by sme sa mali pravidelne hýbať a konzumovať zdravú a vyváženú stravu, ktorá obsahuje dostatok vitamínov a minerálov. Niekedy však nevieme všetky vitamíny a prospešné látky obsiahnuť v strave, a to najmä v zimných mesiacoch. Preto treba mať poruke zopár pomocníkov, s ktorými bude ľahšie ostať fit.

Hodiť by sa vám mohol napríklad vitamín C na imunitu NaturLabs Liposomal Vitamin C, ktorý je lepšie vstrebateľný vďaka revolučnej technológii LipoCellTech. Stimuluje tvorbu bielych krviniek, udržiava pevnosť ciev, podporuje vstrebávanie železa aj kolagénu. Detoxikovať telo pomôže dôležitý antioxidant – glutatión v lipozomálnej forme NaturLabs Liposomal Glutathione.

Jedným z najdôležitejších prvkov v našom tele je magnézium. Je nevyhnutný pre správnu funkciu svalov a prenos nervových vzruchov. Horčík si naše telo nedokáže vytvoriť samo a je potrebné ho prijať zvonku. Doprajte si ho v dvojzložkovej kombinácii NaturLabs Chelated Magnesium + B6 s vitamínom B6, ktorý zvyšuje jeho absorpciu. Pre hormonálnu rovnováhu a zdravie kostí siahnite po kombinácii zinku, selénu a medi NaturLabs Chelated Zinc, Selenium + Copper. Okrem iného pomáhajú i rastu a pevnosti vlasov a nechtov aj k správnemu fungovaniu štítnej žľazy.