-9%

Powerlogy Choco Immunity Pack

Čistá energia na podporu imunity

Zmes BIO korenia a rýchla energia z MCT tuku s výberovými čokoládami. Balíček Powerlogy produktov vás podrží aj v náročnejších časoch. Pomôžte svojmu telu a podporte imunitu čistými potravinami.
bez chemie
31,60 28,90  s DPH
Tento Pack vám ušetrí 2,70 €.
Doprava zadarmo
nad 50 € (pre SR a ČR)
Doručujeme do 48 hodín
bez chemie
Powerlogy Choco Immunity Pack 28,90 
Powerlogy Choco Immunity Pack 28,90  s DPH

Kvalitné produkty, ktoré vás podržia

Prvotriedna kvalita a intenzívna chuť. Tieto 2 parametre musí spĺňať každý produkt z dielne Powerlogy. Vďaka kombinácii korenia Turmeric a MCT oleja si môžete užiť úžasnú chuť, no zároveň významne podporiť imunitu, na ktorú momentálne všetci chceme dbať ešte viac.

Powerlogy BIO Turmeric 100 g

Už v jednej čajovej lyžičke, získate plnú a intenzívnu chuť kvalitného korenia, namiešaného špecificky pre funkčnú výživu a skvelú chuť. Kurkuma, ashwagandha, zázvor či škorica sú vedecky overené ingrediencie pre podporu trávenia a príjemný pocit v žalúdku. Nehovoriac o protizápalovom význame kurkumy, ktorá je však aktívna len vtedy, ak je spojená s piperínom čierneho korenia v správnej dávke. Okrem podpory trávenia má zmes aj termogenický efekt a podporuje zdravý metabolizmus spaľovania tukov.

Powerlogy MCT Oil 500 ml

Powerlogy MCT olej je jedinečný zdroj energie, ktorú prirodzene môžete nájsť v malých množstvách aj v kokosovom oleji. Rýchlo sa vstrebáva a premieňa na ketóny, vďaka ktorým získate dlhotrvajúcu stabilnú energiu, ktorú vám cukor neposkytne. Zaradenie Powerlogy MCT oleja do vášho jedálnička vám dodá skutočnú energiu, podporí manažovanie telesnej váhy a optimalizuje výkon.

Powerlogy Chocobars

Výberová čokoláda Bean-to-Bar, kakao odrody Criollo. Tento kvalitný základ nájdete v oboch našich čokoládach. 70 %-ná je navyše s lieskovými orechmi a trstinovým cukrom. Tá 90 %-ná zase obsahuje 10 % MCT tukov a sekané kakaové bôby. Obe čokolády sú vyrobené na Slovensku, hmotnosť jednej tyčinky je 50 g. Poskytnú vám chuť pravej čistej a silnej čokolády, ktorá vám prispeje k serióznej výžive tela a mozgu.

Lahodný energetický teplý nápoj

Celý recept na skombinovanie týchto 2 výživných produktov do chutného nápoja s názvom Zlaté mlieko nájdete vo videu nižšie. Doprajte si nápoj, ktorý vás zasýti a dodá množstvo energie.

Na prípravu Zlatého mlieka potrebujete:

K pekne naservírovanému poháru vám želáme len jediné. Doslova, na zdravie! A ešte zdravý hryz prvotriednej čokolády k tomu.

Mandľové maslo

Powerlogy BIO Almond Butter 200 g

Chrumkavé a čerstvé mandľové maslo v BIO kvalite so štipkou morskej soli. Bez palmového oleja, cukru a umelých konzervantov. Vyrobené na Slovensku. Ocenené zlatou hviezdou Great Taste Awards.

Pridať

Recenzie na produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7 % na prvý nákup