POWER COFFEE s MCT olejom a ghee maslom

Dĺžka prípravy: 15
Počet osôb: 1

POWER COFFEE s MCT olejom a ghee maslom

Power Coffee – káva s maslom a MCT olejom nie je zázrak na chudnutie, ale ak si ju správne zaradíte do vášho komplexného protokolu, tak vám prinesie mnoho metabolického úžitku. Najdôležitejšou výhodou je to, že vďaka Power Coffee s MCT olejom a maslom dokážete využiť čiastočné hladovanie a prispieť tak k tréningu svojho metabolizmu. V jednoduchosti to znamená, že telo učíte lepšie spaľovať tuky. Ak by ste sa chceli hlbšie ponoriť do vedeckých súvislostí, tak ide o aplikáciu cyklickej ketózy, ktorú viete aktivovať práve vďaka špeciálnym MCT tukom.
Viac čítaj TU.

Videorecept prípravy tu:

 

Postup:

  1. Ak máte kávovar na prípravu espressa, manuál alebo automat, tak si pripravte dvojité espresso a dolejte horúcou vodou, aby ste mali cca 200 ml kávy.
  2. Pri variante B si pripravte cca. 200 ml filtrovanej kávy, len neextrahujte dlhšie ako 3 minúty.
  3. Do pripravenej kávy pridajte polievkovú lyžicu masla a polievkovú lyžicu MCT oleja. Podľa chuti posypte kakaom a škoricou.
  4. Môžete použiť aj kokosový olej, ale nemá rovnaké účinky ako MCT olej. Prečo je MCT olej lepší, čítajte tu.
  5. Dôležité je všetko poriadne vymixovať – buď mini mixérom, alebo ručným, prípadne stolovým.
  6. Potom si už len vychutnajte samotnú kávu a nekombinujte ju so žiadnym jedlom, tobôž nie s cukrom. Celý efekt by sa stratil.
  7. Jediné, čo môžete pridať do kávy, je kvalitný proteín, odporúčame Power Collagen 350 g rozpustný aj v teplých nápojoch.

Použité produkty

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7% na prvý nákup