Využite jesenné upratovanie skladu! A ako BONUS si v košíku pridajte tyčinku Upgraded Collagen Bar ako darček.

Prečo Powerlogy?

Sme Powerlogy – zdravé potraviny zo Slovenska, ktoré menia bežné dni na dni plné chuti, sily a energie. Tvoríme produkty, v ktorých sa snúbi zdravie, kvalita a výnimočná chuť. Našou špecialitou sú raňajkové riešenia, na ktoré sa mnohí tešia už pri zaspávaní.

Powerlogy ochutnalo a podporuje už viac ako 30 000 ľudí!

Odomknite si -7 % zľavu na prvý nákup

heureka overeneshop roku kvalita 2020shop roku kvalita 2021shop roku vitaz 2021

Jedlo mení myslenie

Kedy ste naposledy investovali do zdravia? Pri poslednom súste. Pretože každé jedlo je takouto investíciou. Ovplyvňuje náš výkon, psychiku, výdrž aj každodenné správanie. A ako pri každej investícii, to, čo robíme dlhodobo, rozhoduje.

Chcem si užiť naplnený život. Deň po dni. Aby som to dokázala, potrebujem čas a energiu. Nechcem sa však vzdať radostí života, a preto potrebujem jedlo, ktorému môžem dôverovať. Jedlo, ktoré je zdravé, chutné a dáva mi silu na všetky aktivity. A samozrejme, zvládnem ho jednoducho a rýchlo pripraviť. Preto nakupujem Powerlogy.

– zákazníčka Janka

Keď ľudia hľadajú jedlo, ktorému môžu dôverovať, nájdu Powerlogy.

V Powerlogy veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie. Jedlo nie je „iba“ kalória. Každý náš produkt je postavený na prírodnom zložení bez umelín, výnimočnej chuti a ľahkosti, s ktorou produkt môžete použiť.

Powerlogy produkty tvoríme bez kompromisov. Pracujeme s kvalitnými ingredienciami, precíznou výrobou a výberom správnych kombinácii. V jednej potravine tak spájame zdravie a výnimočnú chuť.

organicgrass fedvegandemeterifsisorainforest alliancehalalgreat taste producergreat taste 2022great taste 2020great taste 2019great taste 2019

Prečo sú Powerlogy potraviny zdravé?

 • Pôvod: Väčšina Powerlogy produktov disponuje BIO certifikáciou. Záleží nám na tom, odkiaľ suroviny pochádzajú a v akých podmienkach boli vypestované.
 • Spracovanie: V prípade jedla naozaj záleží na spracovaní. Naše potraviny sú vyrábané lokálne, za použitia najnovších technológií a pracovných postupov. Tým zachovávame vysokú výživovú hodnotu.
 • Receptúra: Powerlogy výrobky sú prírodné a neobsahujú umeliny. Pri každom výrobku spájame čisté zloženie s unikátnou receptúrou, ktorá pridáva potravine nadštandardnú chuť aj hodnotu.

Prečo sú Powerlogy potraviny chutné?

 • Radosť: Dbáme na to, aby sme si jedlo mohli pravidelne vychutnávať. Neuspokojili sme sa s trhovým štandardom „čo je zdravé, je menej chutné“. Naopak, každý náš produkt je dôkazom fúzie lahodnej chuti a pevného zdravia.
 • Svetová kvalita: Už 11x sme získali svetové ocenenie Great Taste Awards, ktoré je odmenou len pre tie najchutnejšie receptúry z celého sveta. No ani tam nekončíme. Stovky recenzií na našom e-shope nás motivujú v neustálom inovovaní a vymýšľaní nových riešení.

★★★★★

Powerlogy nie sú len produkty, ale životný štýl. Napredovanie v dnešnom svete plného stresu a výziev. Mne osobne Powerlogy dalo veľa vedomostí, ako jednoducho sa môžem stravovať lepšie a ako mať cez deň viac energie. Čerešničkou na torte je extra rýchly e-shop, ktorý je jedným z najlepších. Na Powerlogy produktoch čítate etiketu s úsmevom na tvári. A tá chuť! Proste super. 😋
– Peter

★★★★★
Som úplne závislá na vašich olivových olejoch, neskôr som si zamilovala mandľový a mandľovo-makový krém. C8 MCT olej a kolagén su mojími spoločníkmi už roky. Ďakujem a veľmi vám prajem úspech doma aj v zahraničí. 👏
– Monika

★★★★☆
Rýchle a bezpečné dodanie, kvalitné výrobky. 👌 Trochu drahé na pravidelné používanie, ale mávajú akcie. Kolagén je rozhodne môj TOP produkt.
– Matúš

★★★★★
Pre mňa je Powerlogy synonymom kvality. Dušan Plichta s manželkou Luciou robia biznis poctivo, žijú tým, čo predávajú a majú moju dôveru. 🙏 Mám výborné osobné skúsenosti s mnohými Powerlogy výrobkami, napr. ich kolagén zlepšil život mne aj známym, ktorým som ho sama odporučila.
– Zuzka

★★★★★
Objednávam si Powerlogy už niekoľko rokov. Vysoká kvalita za skvelú cenu, tešia ma bohaté informácie o produktoch a rôzne nápady na ich použitie. Pravidelne vzdelávajú o zdravej výžive a robia výhodné akcie. 👍 Moje obľúbené produkty sú kolagén, kešu-kokosový krém, pistáciový krém a granola.
– Katka

heureka overeneshop roku kvalita 2020shop roku kvalita 2021shop roku vitaz 2021

100 % ČISTÝ KOLAGÉN, 0 % UMELÍN

Grass fedNajobľúbenejší produkt

Hydrolyzovaný hovädzí kolagén bez cukru a zápachu. Denná dávka obsahuje až 9000 mg čistého kolagénu. Rýchla vstrebateľnosť a vysoký pomer esenciálnych aminokyselín pre výživu pokožky, kĺbov, chrupaviek a vlasov.

Zistiť viac

CHUTNÉ A VÝŽIVNÉ RAŇAJKY

Bez lepku a mliekaZdravé raňajky

Jedna z najobľúbenejších kombinácii zákazníkov Powerlogy. Ľahké raňajky pre celú rodinu, ktoré vám dodajú zdravú energiu na celé doobedie. A sú hotové za pár sekúnd! Bez lepku, bez mlieka, bez palmového oleja.

Zistiť viac

Vyberte si z najpredávanejších produktov

Objavte celé kategórie

Cereálie a raňajkyKolagén a proteínyOrieškové krémyKávaZdravé tukyČokolády a snackyVitamíny a doplnky

Verím, že jedlo je informácia, ktorú vysielame do nášho tela. Kvalita tejto informácie rozhoduje o zdraví a chorobe, pričom túto kvalitu určuje zámer a prístup, s akým je jedlo vytvorené. Rovnako dôležité je, ako k potravinám pristupuje konzument. Powerlogy má pri tvorbe produktov dobrý zámer aj uvedomelý prístup a kvalita výrobkov ide ruka v ruke so vzdelávaním o prístupe k potravinám. To sa mi páči.

– MuDr. Ján Vojáček

Na trhu od 2013

Kvalitné jedlo mení myslenie – článok s týmto nadpisom vyšiel ako hlavná téma časopisu Profit 27. novembra 2013 a spustil lavínu pozitívnej odozvy. Aj keď už prešlo vyše 8 rokov, táto myšlienka vo mne stále rezonuje. Stála za rozhodnutím založiť koncept potravín bez kompromisov, teda v prvotriednej kvalite a chuti – Powerlogy.

Naozaj verím, že práve nový prístup k vedomej spotrebe a výberu jedla je tým najdôležitejším faktorom pre zlepšenie zdravia, energie, vitality aj nášho životného prostredia. Osobne vám vopred ďakujem za vašu investíciu do produktov Powerlogy. A uisťujem vás, že ste tým prispeli k postupnej zmene prístupu ľudí k vnímaniu kvality a výživovej hodnoty potravín.

Aj vďaka vám môžeme ďalej rozširovať naše portfólio a realizovať edukatívne aktivity na poznanie vedy o varení a základných pilierov zdravej životosprávy. Podarilo sa nám osloviť už takmer milión rodín, ktoré sa chcú vzdelávať a poznať energiu svojho jedla.

Odporúčam vám mojú obľúbenú funkčnú líniu produktov ako kolagén, BIO káva, ghee maslo či MCT olej. Ak preferujete gurmánske produkty Great Taste chuti vyskúšajte nugátový krém, pistáciový krém alebo olivový olej.

– Dušan Plichta, zakladateľ značky a tvorca produktov Powerlogy

Najčastejšie otázky

Môžem objednávku zrušiť alebo vrátiť?

V prípade, že vám produkty nebudú vyhovovať, garantujeme 100 % vrátenie peňazí. My naše potraviny používame každý deň a 100 % si za nimi stojíme. Ak Vás napriek tomu sklamú, vrátime Vám peniaze. Keď nedostanete hodnotu, ktorú očakávate, máte na reklamáciu plné právo. A nemusíte vymýšľať dôvody navyše, aby sme Vám ju uznali. ✅

V prípade, že by ste chceli objednávku zrušiť alebo vrátiť, kontaktujte našu zákaznícku podporu.

Ako môžem kontaktovať zákaznícku podporu?
 • cez online chat na našej stránke (PON-PIA v čase 9:00 až 17:00)
 • na telefónnom čísle +421 562 304 300 (PON-PIA v čase 9:00 až 17:00)
 • mailom na [email protected]
Aké máte možnosti dopravy?
 • Kuriér Packeta – doručenie na adresu
 • Packeta výdajné miesto a Z-BOX
 • Osobný odber v Bratislave – Westend biznis centrum, Lamačská cesta 3/A (naša kaviareň Powerlogy space&coffee)
Aké máte možnosti platby?
 • Platba kartou online
 • Internet BankingGoPay - Internet Banking
 • Dobierka
Ako dlho trvá dodanie objednávky?

Vyše 90 % objednávok doručujeme do 2 pracovných dní. Ak by vznikli akékoľvek komplikácie, kontaktujte našu zákaznícku podporu a situáciu vyriešime. 👍

Zaujímajú ma konkrétne informácie o produkte a neviem ich nájsť. Kde sa dozviem viac?

Na samotných stránkach produktov nájdete detailný popis. V prvom rade funkčné benefity a opis chuti produktov, ďalej zoznam alergénov, zloženie a výživové údaje. Často pridávame aj spôsoby výroby a dôvody, prečo sme sa pre daný produkt rozhodli.

Ak nenájdete informácie, ktoré hľadáte, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu.

Vrátiť sa k TOP produktom

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.