Powerlogy Granola 400 g

Bezlepková raňajková granola

Bezlepková granola s chrumkavými mandľami, quinoou, medom, kokosom a lyofilizovanými jahodami. Vo výberovej kvalite bez cukru, palmového oleja či umelých konzervantov.
8,90 8,01  s DPH
Jednotková cena 22,25 /kg
Výhodná cena platí s kupónom DOPRAJEMSI10
Ušetrite 1,80 € s výhodným Triple Packom.
Powerlogy Granola 400 g 8,90 
Powerlogy Granola 400 g 8,90  s DPH

Čo na Powerlogy Granolu vraví slovenská herečka a mama dvoch detí, Dominika Morávková ?

Powerlogy produkty sú mojimi obľúbencami a spoločníkmi v kuchyni už nejaký čas. Užívam si ich chuť ja a aj celá moja rodina. Od orieškových krémov, vegan kolagénu až po posýpku z Granoly a kurkuma korenia na obľúbenú  kašu. Táto chutná, funkčná a zložením čistá granola je plnohodnotným zdrojom všetkého, čo naše telo potrebuje. Mňam!

Chcete zistiť všetky dôležité informácie o granole za 2 minúty?

Vlastnosti, vďaka ktorým sa na našu Power granolu môžete spoľahnúť:

 • Bezlepkové ingrediencie výberovej kvality.
 • 100 % bez palmového oleja, emulzifikátorov a umelých konzervantov.
 • 100 % prírodné suroviny, bez cukru, sladené medom.
 • Optimálne zloženie a vysoký obsah vlákniny pre postupné uvoľnovanie energie.
 • Laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov, aflatoxínov a oxidácie orechov.

Powerlogy Granolu sme vyvinuli a testovali v úzkej spolupráci s autorkou portálu Terapia Jedlom a odborníčkou na tovaroznalectvo a nutričné zloženie produktov Silviou Horeckou.

Produkt tak spĺňa náročné kritériá kvality pre šetrné spracovanie surovín a jemné praženie pri nízkych teplotách. Naším cieľom je nielen sila čistej chuti, ale rovnako optimálny vplyv na organizmus a vysoká výživová hodnota. Veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie, a preto je pre nás vývoj a kvalita každého jedného produktu dôležitou investíciou. A nie iba nevyhnutným nákladom.

Ako vznikol nápad vytvoriť bezlepkovú  granolu

Na trhu nám chýbal raňajkový produkt, ktorý by spĺňal všetky náročné atribúty kvality: Obsahoval by čisté prírodné suroviny, bol by bez stopy lepku aj mlieka a zabezpečil optimálne a vyvážené zloženie makroživín.

Trápilo nás množstvo ľudí, ktorí chcú zdravo žiť, ale v mnozštve konvenčných cerálnych produktov vyberajú presladené alebo zložením priemerné produkty. Na trhu je množstvo konvenčných presladených cereálnych produktov a zároveň veľký nedostatok naozaj garantovaných bezlepkových a bezmliečnych potravín, na ktoré sa dá spoľahnúť. A ktoré chutia, bez kompromisov.

V Powerlogy je našou vášňou progresívna a efektívna životospráva.

Využitie chutnej bezlepkovej Powerlogy Granoly

V Powerlogy sa snažíme vytvárať nutrične optimálne produkty skvelej chuti, ktoré je ľahké zakomponovať do dlhodobého zlepšovania životosprávy jednotlivca či celej rodiny.

Hlavným cieľom Powerlogy Granoly je pomôcť vám zlepšiť raňajky vo vašich rodinách a ponúknuť deťom zdravú alternatívu k rôznym komerčným vločkám, guličkám a iným cereáliám. Aj preto sme vďační za pomoc pri vývoji produktu Silvii Horeckej, s ktorou sme takmer rok testovali zloženie a chuť, aby sme si boli istí, že nová Powerlogy vegan granola pre vás bude silným zážitkom. A to nie len chuťovým, ale hlavne zdravo energetickým.

Ako najlepšie využiť bezlepkovú Granolu

 • Ako bezlepkovú a bezmliečnu možnosť pravidelných a výživných raňajok.
 • V kombinácii s jogurtom, bobuľovým ovocím či orieškovým maslom/krémom.
 • Zakomponovať do domáceho pečenia pre prípravu vlastných müsli tyčiniek.
 • Ako alternatívu k pečivu na desiatu alebo olovrant pre aktívne deti.

Odpovede na časté otázky

Obal Power Granola nevyzerá úplne papierovo, ako je to s jeho recyklovateľnosťou?

V rámci obalov sa snažíme nájsť adekvátny win win pre všetky strany. Máme preto moderný, 100% nezávadný a recyklovateľný obal. Áno nie sme “Biodegradable”, ale je to hlavne preto, že tieto obaly sú v šúčasnosti ešte veľmi drahé a značne by predražili finálny výrobok a spotrebitelia v strednej Európe ešte nie sú ochotní extra investovať aj do najnovších materiálov.

Zároveň z našich štúdií a konzultácií s profesionálmi v obalových materiáloch ešte stále nebolo potvrdené, že obaly z kukurice, naozaj šetria životné prostredie.

Ako skladovať granolu, aby vydržala dlho chrumkavá a čerstvá?

Granola je v obale, ktorý vám udrží čerstvosť pri izbovej alebo komorovej teplote. Dôležité je len granolu zatvárať a nevystavovať priamo vzduchu aby zvetrávala.

Pomôže mi vaša granola schudnúť?

Bohužiaľ asi vás sklameme, ale žiaden samotný produkt alebo nejaký Power zázrak vám len tak schudnúť nepomôže. Čo Vám však pomôže je zmena prístupu a postupné komplexné zlepšovanie životosprávy, kde vám môžu výborne poslúžiť aj naše produkty.  Je to najmä preto, že základom dobrej stravy je kvalita, menej cukru a viac dobrých tukov. A to je to, na čo sa špecializujeme my.

Takto keď zameníte klasické vločky s mliekom za plnotučný jogurt s granolou a mandľovým maslom so škoricou, tak vplyv jedla na váš metabolizmus bude značne rozdielny. Samozrejme v pozitívnom slova zmysle.

S čím odporúčate Granolu najlepšie konzumovať? Môžeme aj klasicky s mliekom či jogurtom?

Samozrejme ak nemáte intoleranciu alebo problémy s inzulínovou citlivosťou, priberaním a podobne, tak môžete Granolu konzumovať aj s obyčajným mliekom.  Ideálne však odporúčame kombináciu s plnotučným bielym ovčím, kozím alebo kokosovým jogurtom. Následne môže byť aj klasický biely, grécky či kyslá smotana.

Dôležité je , aby ste vaše jedlo nepresladzovali a opreli sa o postupné uvoľňovanie energie z vyváženej kombinácie polysacharidov, ľahko stráviteľného proteínu a dobrých tukov.

Inšpirácie pre využitie, recepty a zaujímavé tipy do vašej kuchyne, nájdete na našej strańke POWER LIFE.

Kde môžem najprv ochutnať produkt a presvedčiť sa o kvalite?

Pre ochutnanie máte 2 možnosti.

 1. Kúpite si produkt online s tým, že ak vám nebude chutiť alebo jednoducho nenaplní vaše očakávania, tak vám na 100% obratom vraciame peniaze na účet, alebo vám produkt vymeníme za iný, z nášho portfólia.
 2. Možnosť je, zastaviť sa u nás v Powerlogy Space & Coffee, kde máme showroom a predajňu. Tam môžete  otestovať ktorýkoľvek produkt a rovno nakúpiť za Eshop ceny.

Adresa a miesto presne aj s mapkou na tomto linku.

V čom je Power Granola iná ako klasické müsli a iné vločky?

Hlavným rozdielom je kvalitný bezlepkový mix ryžových, pohánkových a quinoa vločiek s vyšším obsahom proteínu a vlákniny. Vďaka tomuto základu obsahuje granola menej rýchlych cukrov a uvoňovanie energie je naozaj postupné.
Ďalším dôležitým faktorom je 100% čistota prírodného zloženia, kde používame na jemné doladenie trocha medu. Môžete si však byť istí, že produkt neobsahuje dochucovadlá, konzervanty a hlavne palmový a iný lacnejší olej, ktorý sa väčšinou používa pri týchto produktoch.
Finálnym faktorom našej konkurenčnej výhody je originálna a čistá chuť, ktorú vieme dosiahnuť na základe detailného testovania a znalosti zakladateľa a špecialistu na funkčné potraviny Dušana Plichtu s konzultačným tímom. Keď má byť totiž zmena v prístupe k raňajkám udržateľná a zdravá, tak to musí aj chutiť.

Prečo je vaša cena Power Granola o toľko vyššia ako priemer v müsli ?

Prvou odpoveďou je náš prístup, kedy my nechceme byť priemer. V konvenčnom a masovom prístupe vidíme viacero nedostatkov, a tak chceme tvoriť a prinášať na trh nadpriemerné produkty, ktoré spĺňajú v prvom rade naše náročné kritéria kvality. Všetky produkty konzumujeme skoro denne aj sami aj s našími rodinami.

Ďalším faktorom je cena výberových a kvalitných ingrediencií, kde preferujeme Bio alebo aj pasívne bio a vieme ako sa plodiny pestujú a máme garantovanú kvalitu. A kvalita aj niečo stojí, hlavne ak ide o unikátne potraviny ako mandle, quinou či lyofilizované jahody.

Je vaša granola vhodná aj pre vegánov či ľudí s intoleranciou na lepok, laktózu, alebo kazeín?

Pokiaľ sa ako vegán vyhýbate aj konzumácii medu, tak granola vhodná nie je. V opačnom prípade ju môžu konzumovať úplne všetci, to je práve benefit, ktorý vám vieme na 100% garantovať. Bez kompromisov a s jasným cieľom ponúknuť istotu a spoľahlivosť práve pre ľudí so špecifickými obmedzeniami alebo pre všetkých, ktorí riešia svoju životosprávu na pokročilejšej úrovni.

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: Jemne pražené granola müsli s chrumkavými mandľami, quinoou, medom, kokosom a jahodami.
 • Dodatočné info: Prírodné zloženie, bez lepku, mlieka a umelých konzervantov.
 • Hmotnosť: 400 g
 • Zloženie: BIO ryžové, pohánkové a quinoa vločky 60 %, chrumkavé mandle, med, strúhaný kokos, kokosový olej, kokosové lupienky, lyofilizované jahody.
 • Alergény: A (orechy)
 • Vyrobené v: Česká republika

Výživové údaje na 100 g

 • Energetická hodnota 1866 kJ/ 446 kcal
 • Tuky 20,09 g
 • z toho nasýtené mastné kyseliny 13,76 g
 • Sacharidy 57,0 g
 • z toho cukry 8,79 g
 • Vláknina 5,6 g
 • Bielkoviny 8,38 g
 • Soľ 0,1 g

Powerlogy Breakfast Pack

Nájdete v ňom 2 bezlepkové granoly s jahodami a chrumkavými mandľami. Silu čistej chuti celého balíčka dotvára prémiový kešu krém a lieskovoorieškový BIO nugát s pravým kakaom. Spoznajte náš svet funkčných a chutných potravín, spoločne zlepšujme raňajky na Slovensku.

Objaviť viac

Recenzie na produkt 30

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Úžasná chuť. Brutal kombo na ráno.

Vynikajuca! Urcite ju budem kupovat pravidelne, ja si ju davam do rastlinneho mlieka, velmi mi chuti, jahody bravurne, cela kombinacia je perfektna.

Super chut, vona, zlozenie avsak na mna trochu tvrdsia aj po pridani do jogurtu, mlieka..

Som na nej závislá ..nikdy nechýba u mňa na raňajky

Najlepšia vec, akú som jedla. S jogurtom a čerstvým ovocím úplná bomba. Zloženie je radosť čítať.

Výborná granola špičkovej kvality, odporúčam všetkými desiatimi.

Najlepšia granola, vynikajúca chuť, čerstvosť, je bezlepkova,na kasu, s bananom alebo iba tak chrumkať . Odporúčam všetkým!

Kvalita na prvom mieste, dobrá chut

Výborný produkt, ideálne raňajky. Chrumkavá, nepresladená.

Výborná chuť, skvelá konzistencia a v neposlednom rade aj priaznivá cena ! Veľmi chutí ráno a nastrúhaným či nakrájaným ovocím a škoricou. Doporučujem všetkým !

Ľahká, chutná ... niet čo dodať : )

Je výborná, jedávam ju s mandľovým maslom a banánom.

Ako nova celiaticka :) som z tohto produktu nadsena, chuti to, zasyti to, da sa to brat vsade so sebou aj pri cestovani, vyborna kombinacia!

Velmi chutná, chrumkavá a spolu s ovocím, jogurtom a mandlovým maslom tvoria dokonalé raňajkové kombo! Objednávam znova! 👌

Skvelé plnohodnotné raňajky s jogurtom. Páči sa mi to Dušanové odporúčanie dať viac jogurtu a granolou to zasypať jemne, nie naopak ako by jeden asi intuitívne spravil. Dobrý hack!

Vynikajúce na raňajky. Ja si granolu dávam do nízkotučného jogurtu a pridám k tomu čerstvé ovocie, skrátka mňamka.

Odkedy sme ju vyskusali nekupujeme inu! Chrumkava, nepresladena, bezlepkova - skratka ranajkova TOPka!

Skvelá chuť, veľmi praktické na zdravé raňajky, dlhodobá energetická hodnota a nie su presladené, určite odporúčam!

Vyborny produkt, kupujem pravidelne. Len posledna bola “trochu” viac prepecena. Verim, ze len jednorazova chyba.

Vyborny produkt. Sice je ho pomerne malo vydrzi mi iba tyzden no pridavam si donho susene figy oriesky ci ine aby vydrzal. Ale vyborna chut a aj v tehotenstve vyborna volba na ranajky :)

Výborná! voňavá, chrumkavá, nepresladená, lahodná ... konečne kvalitný a chutný doplnok k raňajšiemu jogurtu či kaši alebo pár lyžičiek ako poobedný "dezert" ...

Granolu najdeme téměř všude, ale ne takovou jako nabízíte ! Jednoduše unikátní jak slozenim, tak chuti a stála se nejoblíbenější snídani mých dvou dcer. Diky

Velmi mi chuti

Je fajn, ale ja by som predsa len radsej brala vobec nesladenu lebo na mna je stale dost sladka, kazdy si osladi cim chce, bez ovocia, kto chce da si cerstve alebo ziadne a menej kokosovych lupenov, lebo mam pocit, ze zujem len tie. ;)

Najlepšia granola akú som kedy jedla, a to som už vyskúšala všeličo :D aj akože "kvalitné" ale tejto sa nič nevyrovná ! :) Jediné čo by sa dalo zmeniť (z môjho uhla pohľadu) sú tie lyofilizované jahody, mne všeobecne nevyhovujú jahody, lebo po nich zvyknem mať pachuť, neviem prečo, z hocijakých jahôd, možno by boli lepšie maliny :)

Výborný produkt, ideálne na raňajky, ľahko stráviteľné, kvalitné, bez zbytočnej chémie, plné energie a chuťovo výborné. Určite odporúčam ako vhodnú formu raňajok pre športovcov ale aj bežnú populáciu :)

Výborný produkt, nepresladený a predsa veľmi chutný! Samozrejme o kvalitnom zložení nehovoriac. Neskutočná vôňa, ráno sa vždy teším na raňajky :-) Určite odporúčam!

Má vynikajúcu chuť, chrumkavá, výborná do raňajkových kaší :)

Výborná chuť, skvelá konzistencia a v neposlednom rade aj priaznivá cena ! Veľmi chutí ráno celej našej rodine, či s jogurtom alebo len tak s medom a nastrúhaným či nakrájaným jablkom a škoricou. Doporučujem všetkým !!!

Veľmi mi chutí. Je nepresladená, neobsahuje cukor, chrumkavá, voňavá. A pre mňa veľmi dôležité, že je naozaj bezlepková ?

Každý týždeň môže byť krokom vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.