NOVINKA

Power Granola

Raňajkové bezlepkové müsli - granola sladená medom

Bezlepková granola s chrumkavými mandľami, quinoou, medom, kokosom a lyofilizovanými jahodami, vo výberovej kvalite bez cukru, palmového oleja a konzervantov.
7,90  s DPH
Jednotková cena 19,75 /kg
Power Granola 7,90 
Power Granola 7,90  s DPH

Štandardy kvality a unikátne vlastnosti, ktoré sa nám podarilo dosiahnuť:

 • Bezlepkové ingrediencie výberovej kvality
 • 100 % bez palmového oleja, emulzifikátorov a konzervantov
 • 100 % prírodné suroviny, sladené medom
 • Optimálne zloženie a vysoký obsah vlákniny pre postupné uvoľnovanie energie 
 • Laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov, aflatoxínov a oxidácie orechov

Powerlogy granola müsli sme vyvinuli a testovali v úzkej spolupráci s autorkou portálu Terapia Jedlom a odborníčkou na tovaroznalectvo a nutričné zloženie produktov Silviou Horeckou.

Produkt tak spĺňa náročné kritériá kvality pre šetrné spracovanie surovín a jemné praženie pri nízkych teplotách. Naším cieľom je nie len výnimočná Great Taste chuť, ale hlavne optimálny vplyv na organizmus a vysoká výživová hodnota.

Veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie, a preto je pre nás vývoj a kvalita produktu dôležitou investíciou a nie len nevyhnutným nákladom.

Ako vznikol nápad a potreba vytvoriť bezlepkovú  POWER GRANOLU

Power Granola je výsledkom spojenia myšlienky Dušana Plichtu, zakladateľa konceptu POWERLOGY a Silvie Horeckej, autorky portálu Terapia jedlom a odborníčky na tovaroznalectvo.

Na trhu nám totiž chýbal raňajkový produkt, ktorý by spĺňal všetky náročné kritériá kvality, bol čisto prírodného zloženia, neobsahoval lepok, ani mlieko a mal optimálne a vyvážené zloženie makroživín.

Trápilo nás množstvo ľudí, ktorí chcú zdravo žiť, ale v mnozštve konvenčných cerálnych produktov vyberajú presladené alebo zložením priemerné produkty. Na druhej strane je tu aj veľký nedostatok naozaj garantovaných bezlepkových a bezmliečnych potravín, na ktoré sa dá spoľahnúť, a ktoré aj chutia.

V Powerlogy je našou vášňou progresívna a efektívna životospráva.

V Powerlogy sa snažíme vytvárať nutrične optimálne produkty skvelej chuti, ktoré je potom ľahké zakomponovať do dlhodobého zlepšovania životosprávy jednotlivca či celej rodiny.

Priznáme sa, že hlavným cieľom je pomôcť vám zlepšiť  raňajky v rodinách a ponúknuť deťom zdravú alternatívu k rôznym komerčným vločkám, guličkám a iným cereáliám. Aj preto sme vďačný za pomoc pri vývoji produktu Silvii Horeckej, kde sme skoro rok riešili a testovali zloženie a chuť, aby sme si boli istí, že pre vás bude nová Power Granola silným zážitkom.  Nie len chuťovým, ale hlavne zdravo energetickým.

Ako najlepšie využiť bezlepkovú  Power Granolu

 • Na raňajky ako nutrične vylepšenú a bezlepkovú alternatívu ku konvenčným vločkám
 • V kombinácii s jogurtom, bobuľovitým ovocím či orieškovým maslom / krémom
 • Zakomponovať do domáceho pečenia pre prípravu vlastných müsli tyčiniek
 • Ako alternatívu k pečivu na desiatu alebo olovrant pre aktívne deti
 • Ako bezlepkovú a bezmliečnu možnosť pravidelných a výživných raňajok

Často kladené otázky

V čom je Power Granola iná ako klasické müsli a iné vločky?

Hlavným rozdielom je kvalitný bezlepkový mix ryžových, pohánkových a quinoa vločiek s vyšším obsahom proteínu a vlákniny. Vďaka tomuto základu obsahuje granola menej rýchlych cukrov a uvoňovanie energie je naozaj postupné.
Ďalším dôležitým faktorom je 100% čistota prírodného zloženia, kde používame na jemné doladenie trocha medu. Môžete si však byť istí, že produkt neobsahuje dochucovadlá, konzervanty a hlavne palmový a iný lacnejší olej, ktorý sa väčšinou používa pri týchto produktoch.
Finálnym faktorom našej konkurenčnej výhody je originálna a čistá chuť, ktorú vieme dosiahnuť na základe detailného testovania a znalosti zakladateľa a špecialistu na funkčné potraviny Dušana Plichtu s konzultačným tímom. Keď má byť totiž zmena v prístupe k raňajkám udržateľná a zdravá, tak to musí aj chutiť.

Prečo je vaša cena Power Granola o toľko vyššia ako priemer v müsli ?

Prvou odpoveďou je náš prístup, kedy my nechceme byť priemer. V konvenčnom a masovom prístupe vidíme viacero nedostatkov, a tak chceme tvoriť a prinášať na trh nadpriemerné produkty, ktoré spĺňajú v prvom rade naše náročné kritéria kvality. Všetky produkty konzumujeme skoro denne aj sami aj s našími rodinami.

Ďalším faktorom je cena výberových a kvalitných ingrediencií, kde preferujeme Bio alebo aj pasívne bio a vieme ako sa plodiny pestujú a máme garantovanú kvalitu. A kvalita aj niečo stojí, hlavne ak ide o unikátne potraviny ako mandle, quinou či lyofilizované jahody.

Je vaša granola vhodná aj pre vegánov či ľudí s intoleranciou na lepok, laktózu, alebo kazeín?

Pokiaľ sa ako vegán vyhýbate aj konzumácii medu, tak granola vhodná nie je. V opačnom prípade ju môžu konzumovať úplne všetci, to je práve benefit, ktorý vám vieme na 100% garantovať. Bez kompromisov a s jasným cieľom ponúknuť istotu a spoľahlivosť práve pre ľudí so špecifickými obmedzeniami alebo pre všetkých, ktorí riešia svoju životosprávu na pokročilejšej úrovni.

Obal Power Granola nevyzerá úplne papierovo, ako je to s jeho recyklovateľnosťou?

V rámci obalov sa snažíme nájsť adekvátny win win pre všetky strany. Máme preto moderný, 100% nezávadný a recyklovateľný obal. Áno nie sme “Biodegradable”, ale je to hlavne preto, že tieto obaly sú v šúčasnosti ešte veľmi drahé a značne by predražili finálny výrobok a spotrebitelia v strednej Európe ešte nie sú ochotní extra investovať aj do najnovších materiálov.

Zároveň z našich štúdií a konzultácií s profesionálmi v obalových materiáloch ešte stále nebolo potvrdené, že obaly z kukurice, naozaj šetria životné prostredie.

Ako skladovať granolu, aby vydržala dlho chrumkavá a čerstvá?

Granola je v obale, ktorý vám udrží čerstvosť pri izbovej alebo komorovej teplote. Dôležité je len granolu zatvárať a nevystavovať priamo vzduchu aby zvetrávala.

Pomôže mi vaša granola schudnúť?

Bohužiaľ asi vás sklameme, ale žiaden samotný produkt alebo nejaký Power zázrak vám len tak schudnúť nepomôže. Čo Vám však pomôže je zmena prístupu a postupné komplexné zlepšovanie životosprávy, kde vám môžu výborne poslúžiť aj naše produkty.  Je to najmä preto, že základom dobrej stravy je kvalita, menej cukru a viac dobrých tukov. A to je to, na čo sa špecializujeme my.

Takto keď zameníte klasické vločky s mliekom za plnotučný jogurt s granolou a mandľovým maslom so škoricou, tak vplyv jedla na váš metabolizmus bude značne rozdielny. Samozrejme v pozitívnom slova zmysle.

S čím odporúčate Granolu najlepšie konzumovať? Môžeme aj klasicky s mliekom či jogurtom?

Samozrejme ak nemáte intoleranciu alebo problémy s inzulínovou citlivosťou, priberaním a podobne, tak môžete Granolu konzumovať aj s obyčajným mliekom.  Ideálne však odporúčame kombináciu s plnotučným bielym ovčím, kozím alebo kokosovým jogurtom. Následne môže byť aj klasický biely, grécky či kyslá smotana.

Dôležité je , aby ste vaše jedlo nepresladzovali a opreli sa o postupné uvoľňovanie energie z vyváženej kombinácie polysacharidov, ľahko stráviteľného proteínu a dobrých tukov.

Inšpirácie pre využitie, recepty a zaujímavé tipy do vašej kuchyne, nájdete na našej strańke POWER LIFE.

Kde môžem najprv ochutnať produkt a presvedčiť sa o kvalite?

Pre ochutnanie máte 2 možnosti.

 1. Kúpite si produkt online s tým, že ak vám nebude chutiť alebo jednoducho nenaplní vaše očakávania, tak vám na 100% obratom vraciame peniaze na účet, alebo vám produkt vymeníme za iný, z nášho portfólia.
 2. Možnosť je, zastaviť sa u nás v Powerlogy Space & Coffee, kde máme showroom a predajňu. Tam môžete  otestovať ktorýkoľvek produkt a rovno nakúpiť za Eshop ceny.

Adresa a miesto presne aj s mapkou na tomto linku.

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: Jemne pražené granola müsli s chrumkavými mandľami, quinoa, medom, kokosom a jahodami
 • Dodatočné info: Prírodné zloženie, bez lepku, mlieka, cukru a konzervantov
 • Hmotnosť / objem: 400 g
 • Zloženie: BIO ryžové, pohánkové a quinoa vločky 60%, chrumkavé mandle, med, strúhaný kokos, kokosový olej, kokosové lupienky, lyofilizované jahody
 • Krajina pôvodu:
 • Vyrobené na: Česká republika
 • Alergény: A (orechy)

Nutričné hodnoty

 • Energetická hodnota 1866 kJ/446 kcal
 • Tuky 20,09
 • z toho nasýtené mastné tuky 13,76
 • Sacharidy 57
 • z toho cukry 8,79
 • Bielkoviny 8,38
 • Vláknina 5,6
 • Soľ 0,1

Recenzie na produkt6

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše hodnotenie

Veľmi mi chutí. Je nepresladená, neobsahuje cukor, chrumkavá, voňavá. A pre mňa veľmi dôležité, že je naozaj bezlepková 👍

Výborná chuť, skvelá konzistencia a v neposlednom rade aj priaznivá cena ! Veľmi chutí ráno celej našej rodine, či s jogurtom alebo len tak s medom a nastrúhaným či nakrájaným jablkom a škoricou. Doporučujem všetkým !!!

Má vynikajúcu chuť, chrumkavá, výborná do raňajkových kaší :)

Výborný produkt, nepresladený a predsa veľmi chutný! Samozrejme o kvalitnom zložení nehovoriac. Neskutočná vôňa, ráno sa vždy teším na raňajky :-) Určite odporúčam!

Výborný produkt, ideálne na raňajky, ľahko stráviteľné, kvalitné, bez zbytočnej chémie, plné energie a chuťovo výborné. Určite odporúčam ako vhodnú formu raňajok pre športovcov ale aj bežnú populáciu :)

Najlepšia granola akú som kedy jedla, a to som už vyskúšala všeličo :D aj akože "kvalitné" ale tejto sa nič nevyrovná ! :) Jediné čo by sa dalo zmeniť (z môjho uhla pohľadu) sú tie lyofilizované jahody, mne všeobecne nevyhovujú jahody, lebo po nich zvyknem mať pachuť, neviem prečo, z hocijakých jahôd, možno by boli lepšie maliny :)

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7% na prvý nákup