🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Mirka Luberdová radí : Ako sa starať o svoje telo počas leta

Mirka Luberdová radí : Ako sa starať o svoje telo počas leta

Powerlogy Academy je rubrika, v ktorej sa pýtame otázky od Vás, našich Power ľudí. Odpovede vám ponúkame zaujímavou formou, kde odborník na danú tému, odpovedá formou krátkych a výstižných videí.

Poďte sa spolu s nami pozrieť na najnovšiu tému, Starostlivosť o ženské telo počas letných dní, ktorá zaujímala všetky naše ženy, matky, pracujúce či študentky.  Na otázky odpovedala naša Mirka Luberdová , modelka, foodbloggerka, šťastná mama a v neposlednom rade odborníčka vo svete výživy.

Pýtali sme sa :

Ako začínam ja svoj deň práve v lete? Ranným tréningom. Predtým pijem väčšinou čistú vodu, proteínový alebo kolagénový nápoj, ktorý si so sebou beriem na tréning. Vyskladávam si ich rôzne, napríklad s kolagénom a proteínom, pridám si tam aj MCT olej, ktorý dodá telu ešte väčšiu energiu.

Pripravte si ranný elixír podľa Mirky Luberdovej,  ktorý je plný lahodnej chuti a energie pre zdravý štart do každého dňa. Vyskúšajte ho s naším zvýhodneným balíčkom, v ktorom nájdete 100 % čistý kolagén a výživný MCT olej. 

  • Raňajkuješ v tomto období? Ak áno, aké sú tvoje obľúbené letné raňajky ? 
  • Si mama, aktívne žijúca žena a skvele vyzeráš. Máš nejaké rady, prípadne typy, ako sa udržiavať vo forme aj počas leta? Je podľa teba dôležité myslieť na seba, nezabúdať na svoje potreby a dopriať si starostlivosť o svoje telo ?

 

Tí čo ma poznáte viete, že si najradšej pomaškrtím na mojom najbľúbenejšom pistáciovom kréme od Powerlogy. Je to naozaj extrémna lahôdka, nepotrebujem vtedy ani koláč, ani žiadnu inú sladkosť.

Vyskúšajte aj vy, ako chutí náš gourmet pistáciový krém. Nájdete v ňom lahodné spojenie pistácií, kešu orieškov s kvapkou olivového oleja, pre ešte väčšiu krémovosť.

Ďakujeme ti Mirka za tvoj čas, a hodnotný rozhovor plný chutných inšpirácií a tipov, ako sa starať o svoje telo počas náročných letných dní. Veríme, že každá žena si v ňom našla vhodnú časť a inšpiráciu, ako si dopriať chvíľku pre seba, kľudne aj s kúskom čokolády, či lyžicou od pistáciového krému. 

 

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.