Nezabudnite si v košíku pridať tyčinku Upgraded Collagen Bar ako darček ZADARMO.

Slovenská značka inštaluje po celej krajine kiosky funkčných potravín

Slovenská značka inštaluje po celej krajine kiosky funkčných potravín

Aktualizácia 10. 6. 2021: Powerlogy Kiosky sú momentálne na týchto miestach:

  • Powerlogy Kiosk – OC Galéria Bratislava, Petržalka
  • Powerlogy Kiosk – VIVO! Bratislava
  • Powerlogy Kiosk – OC Galéria Trnava

Prebiehajúca pandémia ovplyvnila podnikanie mnohým firmám v maloobchode. Niektoré zobrali zatvorené obchody nie ako prekážku v rozvoji, ale ako výzvu, ktorú je potrebné zvládnuť čo najlepšie. Hoci sú elektronické obchody a doručovanie tovaru priamo pred dvere v obrovskom rozmachu, stále sú tu zákazníci, ktorí chcú tovar aj fyzicky vidieť, mať ho okamžite k dispozícii, alebo jednoducho nevedia nakupovať online. Značka Powerlogy sa rozhodla, že začne svoje zdravé a funkčné potraviny predávať cez inteligentné kiosky.

V slovenskej spoločnosti Powerlogy si položili otázku: Ako sa môžeme dostať ešte bližšie k našim zákazníkom? Ako inak si naše produkty môžu ľudia kúpiť, keď nemajú zručnosti s e-shopmi?

V Powerlogy začali po obchodných priestoroch umiestňovať inteligentné kiosky. „Zatiaľ máme umiestnené 2 kiosky v Bratislave a 1 v Trnave. Ak sa nám táto cesta osvedčí, určite budeme v tomto trende pokračovať a kiosky budeme inštalovať v Žiline, Liptovskom Mikuláši, Banskej Bystrici, Poprade a Košiciach. O tom, že ideme správnym smerom, nás presviedčajú predajné výsledky v kioskoch aj prosby našich zákazníkov, aby sme umiestnili ten ďalší kiosk práve v ich meste,“ komentuje zámery firmy jej zakladateľ Dušan Plichta.

Nie je to len obyčajný výdajný automat

Rozmiestnené inovatívne kiosky disponujú viacerými funkciami, ktoré v bežnom výdajnom automate nenájdete. Kiosk má obrazovku, kde si zákazník môže vyhľadať podrobné informácie o výrobku. Vizuál je podobný ako na stránke e-shopu www.powerlogy.com. Zákazník tam okrem informácií o produktoch nájde aj videorecepty a inšpirácie od ambasádorov značky. „Chceme, aby mali ľudia prístup ku zdravým a funkčným snackom, ktoré ich zasýtia a dodajú im zdravú energiu. Naše produkty spĺňajú kritériá najvyššej svetovej kvality a neobsahujú žiadne pridané konzervanty, „éčka“, palmový olej, lepok či laktózu,“ dopĺňa Dušan Plichta.

Kvalita je rozhodujúca

Kvalitu doručuje Powerlogy nielen v distribúcii produktov vo forme inovatívnych kioskov, ale najmä v ich zložení. Aj preto tvoria receptúry tak, aby spĺňali náročné kritériá na ingrediencie, výrobný proces aj ekológiu. Zakladateľ značky celkom neštandardne priznáva, že produkty Powerlogy skutočne nie sú lacné, má to však svoj dôvod. Ako menší hráč v potravinárskom biznise si uvedomujú, že nemajú šancu zamerať sa na kvantitu a konkurovať cenou. „V tomto segmente to podľa mňa nikam nevedie a sami sme svedkami klesajúcej kvality a hodnoty bežných potravín, ktorých reálna cena bola deformovaná. Mojím cieľom je budovať značku, na ktorú sa ľudia môžu spoľahnúť, lebo za svoju investíciu dostanú super kvalitu, ale aj chuťový a energeticky zdravý zážitok. V Powerlogy robíme maximum nielen v inovovaní, ale aj v tom, aby sme boli stále bližšie k zákazníkovi a súčasne ostávali ekologickí,“ objasnil Dušan Plichta, zakladateľ Powerlogy.

Komentáre 1

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zdravím, Kiosk vo Vivo je prázdny boli tam 3 druhy produktov.

Dobrý deň váš kiosk vo Vivo v Bratislave sa nachádza oproti predajne LIDL?

Dobrý deň, Evka, kiosk vo Vivo je pri vstupe do marketu, kúsok od predajne LIDL.

Dobrý deň a v Prešove kiosk nebude? Veď je to 3 najväčšie mesto🤔.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.