Orieškové krémy a maslá

Aj nám sa stáva, že vyjedávame Powerlogy orechové krémy len tak lyžicou. Niekedy sa možno mylne obávame, že z toho priberieme. Ale inak to proste nejde. Tak veľmi nám všetkým orieškové krémy chutia.

Radi vymýšľame nové spôsoby, ako „hacknúť“ alebo vylepšiť našu životosprávu. Moderná doba predsa vyžaduje moderné riešenia. Čo by ste povedali, keby sme spojili všetky tieto poznatky a vydestilovali produkt, ktorý je svojím spôsobom absolútne unikátny?

Naša nová lyžička Nevyjeda je revolúciou vo svete potravín.

Vďaka Nevyjede môžete „bágrovať“ naše orieškové krémy, ako ste zvyknutí. Berte to ako tip na servírovanie. Hlavne si však užívajte orechové krémy, koľko vám chutí.

PS: Lyžicu Nevyjeda nemáme v ponuke na našom e-shope. 😊

Orechové maslá a krémy sú obľúbenou potravinou a súčasťou jedálnička aktívnych ľudí. Vieme, že v orechoch nájdeme kvalitné tuky a bohatú dávku hodnotných živín.

My v Powerlogy tvoríme unikátne receptúry krémov s vysokými štandardmi kvality.

Naším cieľom je priniesť na trh inovatívne krémy skvelej chuti, z ktorých získate plnohodnotnú výživu. Vyrábame ich z prvotriednych ingrediencií od poctivých dodávateľov. Bez lepku, mlieka, sóje, arašidov či umelých konzervantov.