Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Orieškové krémy a maslá

Orechové maslá a krémy sú obľúbenou potravinou a súčasťou jedálnička aktívnych ľudí. V kvalitných orechoch sa totiž nachádza množstvo dobrých tukov a bohatá dávka hodnotných makroživín, vitamínov a minerálov. V Powerlogy tvoríme unikátne receptúry s vysokými štandardmi kvality.

Naším cieľom je prinášať na trh inovatívne krémy skvelej chuti. Vyrábame ich z prvotriednych ingrediencií od poctivých dodávateľov, a naše maslá sú samozrejme úplne bez lepku, mlieka, sóje, arašidov a umelých konzervantov.

V našej ponuke prémiových orechových masiel a krémov nájdete iba to najlepšie. Vyskúšajte napríklad Powerlogy pistáciový krém alebo organické Powerlogy mandľové maslo BIO kvality, ktoré je také chrumkavé a chutné…že si ho radšej rovno vezmite v cenovo výhodnom balení 3 kusov!

Okrem klasických orieškových masiel máme pre vás aj chutnú a výživnú alternatívu najznámejšej čoko-orieškovej nátierky (ktorá vôbec nie je zdravá) – Organic Nougat Cream! Nugátový krém máme aj v cenovo výhodnom trojbalení. Ak máte radšej netradičné chute, siahnite po kréme Mak a mandle.

Pre zanietených športovcov a vyznávačov aktívneho životného štýlu máme naše maslá aj v praktických vytláčacích baleniach – sú ideálne na cesty! Vďaka menšiemu baleniu sa vám vôjdu do batohu aj do vrecka. Vychutnajte si škoricovo-mandľové alebo kešu maslo alebo náš obľúbený nugátový krém.

Zoradiť podľa:

Zobrazujem záznamy 1 – 24 (spolu 42)