Nezabudnite si v košíku pridať tyčinku Upgraded Collagen Bar ako darček ZADARMO.

The Powerlogy Podcast: Milan „Junior“ Zimnýkoval o inšpirácii a kreativite

The Powerlogy Podcast: Milan „Junior“ Zimnýkoval o inšpirácii a kreativite

TÉMA: Ako pracovať s vlastným strachom, hranice vyhoretia a nástroje pre pravidelnú aktiváciu inšpirácie a kreativity. Milan „Junior“ Zimnýkoval sa do povedomia ľudí dostal predovšetkým ako rozhlasový moderátor a televízny moderátor.

Tento Podcast vám prináša Powerlogy, koncept funkčných a chutných potravín online. Vyskúšajte kvalitu bez kompromisov pre rôzne výživové smery a špecifické intolerancie. Bez lepku, bez spracovaného mlieka, bez pridaného cukru, konzervantov, éčiek a akýchkoľvek zbytočností, ktoré do prírodnej čistej stravy nepatria.

Využite kód: Podcast10
Získate 10 % zľavu na najbližší nákup funkčných potravín Powerlogy, ktoré prispievajú k optimalizácii životosprávy a kultivácii HUMAN POWER.

Koho dnes počúvam?

V rádiách pracuje od roku 1997, keď začínal v internátnom rozhlasovom štúdiu PaF (1997 – 2003), pokračoval v prešovskom rádiu Flash (1998 – 2004) a od roku 2004 pôsobí ako moderátor Fun rádia.

Práve v jednej z najpočúvanejších rozhlasových staníc si Junior prešiel viacerými reláciami, najväčšiu priazeň poslucháčov si však získal ako súčasť moderátorského tímu Junior a Marcel.

Dvojica si svojím vtipom, zmyslom pre improvizáciu a pohotovosťou zabezpečila priazeň fanúšikov aj za hranicami Slovenska. V roku 2009 Milan Zimnýkoval a Marcel Forgáč začali moderovať popoludňajšiu šou v rádiu, od roku 2013 sa poslucháčom prihovárajú každé ráno od šiestej do desiatej v rannom vysielaní.

V roku 2013 nahradili Olivera Andrásyho a Elenu Vacvalovú v televíznom programe Nikto nie je dokonalý, spolu odmoderovali tiež ostatné dva ročníky úspešnej talentovej šou Česko Slovensko má talent, vysielanej súčasne televíznou stanicou Prima Live a TV JOJ.

Milan sa narodil v Snine a desať rokov tancoval vo folklórnom súbore Zemplín v Michalovciach. V júni 2012 sa oženil s televíznou produkčnou Antóniou Gondovou, ktorá po svadbe prijala priezvisko Zimnýkoval. Spolu žijú v Bratislave a vychovávajú dcéru Alexandru.[3]

V Podcaste som vyspovedal Juniora o tom ako v živote zvláda pozornosť a stresové situácie ktorým Čeli v médiách jkaždý deň. Aké sú jeho návyky a prístup k optimalizácii rodinného a pracovného života.

Čo ho v živote ovlyvnilo, že schudol a zmenil prístup a naustále na sebe pracuje. Milan je pre mňa zároveň majstrom inšpirácie, komunikácie a trefného humoru a tak sme sa aj celkom pobavili.

Sila ako dokáže jeho komunikácie človeka povzbudiť a pozitívne ovlyvniť…

ODKAZY Z PODCASTU:

Milan Zimnýkoval FB page a kontakt

Funradio Junior a Marcel Page

Yoga Zdravo

Šuhajíci pri panvici

Folklórny súbor Zemplín

POWERLOGY NOVINKY, AKCIE, EVENTY NEWSLETTER

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.