Využite jesenné upratovanie skladu! A ako BONUS si v košíku pridajte tyčinku Upgraded Collagen Bar ako darček.

Dušan Plichta

Srdcom dobrodruh, biohacker a autor konceptu Powerlogy

Dušan Plichta

Srdcom dobrodruh, biohacker a autor konceptu Powerlogy

Vízia Powerlogy

Powerlogy som založil s víziou priniesť na Slovensko a do Českej republiky progresívne nástroje a produkty biohackingu na posilnenie zdravia a podporu energie tela a mysleV Powerlogy veríme v edukatívny marketing a najmä to, že všetky odporúčania a produkty sú odskúšané v kontexte funkčnej personalizovanej životosprávy.

Sledujte najnovšie informácie. Začnite odoberať Dušanov pravidelný newsletter:


  Pre mňa je najdôležitejšia vaša dôvera v kvalitu výroby a zloženia. Osobne vám vopred ďakujem za vašu investíciu do produktov Powerlogy. A uisťujem vás, že ste tým prispeli k postupnej zmene prístupu ľudí k vnímaniu kvality a výživovej hodnoty čistých a nespracovaných potravín. Či už si vyberiete funkčnú líniu produktov ako kolagén, výberová káva, ghee maslo a MCT olej alebo preferujete skôr našu gurmánsku líniu lahodného nugátu, pistáciový krému či olivový oleja.

  Verím, že práve nový prístup k vedomej spotrebe a výberu nášho jedla, je tým najdôležitejším faktorom pre zlepšenie zdravia, energie, vitality a nášho životného prostredia.

  Priznám sa vám však možno trochu egoisticky, že Powerlogy produkty si vytváram v prvom rade pre seba a svoju rodinu. Jedlo je pre mňa totiž každodenným zážitkom spojenia čistej prírodnej chuti a funkčnej energie. Život je predsalen krátky na to, aby som robil kompromisy, keď to nie je nutné.

  Teším sa, že som sa už s mnohými z vás stretol osobne prostredníctvom prednášok, seminárov, campov či len náhody. Vidím však, že sa formuje silná komunita POWER ľudí, ktorí na sebe pracujú a postupne zlepšujú svoje návyky.

  Prečo som biohacker?

  Pretože sa v ňom nachádzam. Definícia biohackingu vychádza zo systémového prístupu a prevzatia kontroly nad vlastnou energiou, výkonom a zdravímBiohackeri sú ľudia, ktorí myslia analyticky a kriticky a učia sa na základe vlastných experimentov a skúseností. Biohackeri slepo nenasledujú rôzne autority, ale aplikujú kritické myslenie a sústreďujú sa na neustále hľadanie a vyhodnocovanie príčiny a dôsledku. Keďže nikdy neexistuje len jediná príčina, hlavným cieľom biohackera je tvorba systému, ktorý vytvára poriadok z chaosu.

  The Powerlogy Podcast – Dušan Plichta o optimálnej výžive mozgu

  Tento podcast vám prinášame ako vyjadrenie našej filozofie. Sme koncept funkčných a chutných potravín online a prinášame kvalitu bez kompromisov pre rôzne výživové smery aj špecifické intolerancie.

  Výber TOP článkov

  Sila nech je s vami, priatelia, a nech vám kvalitné jedlo pomáha k vedomému mysleniu! 😊

  Dušan Plichta, zakladateľ Powerlogy

  Staň sa ambasádorom

  Chceš sa stať aj ty ambasádorom a zástupcom značky?

  Napíš nám

  -7 % na prvý nákup

  Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.