🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Slovenská televízna redaktorka a moderátorka

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Slovenská televízna redaktorka a moderátorka

Je mladá, aktívne žijúca a úspešná slovenka a zároveň moderátorka diskusnej relácie na RTVS, Silná zostava. Taktiež už niekoľko rokov organizuje v rámci Slovenska úspešnú Talk show, Sit Down s Veronikou. Okrem toho je šťastnou mamou a manželkou, má rada aktívny životný štýl, svoju prácu, dobré jedlo a nadovšetko svoju rodinu.

Veronika študovala 3 roky politológiu a históriu v zahraničí, následne sa po návrate na Slovensko začala venovať práci v médiách, ako redaktorka Televíznych novín. Na svojich sociálnych sieťach sa aktívne venuje ženským témam, v rámci ktorých spolu so svojimi projektmi kultivuje silu každej ženy, a búra dávno zakorenené mýty o ženskom svete v rámci toho mužského.

Medzi jej obľúbené produkty, ktoré tvoria základ jej zdravých raňajok, patrí Makový krém a Powerlogy granola.  Okrem toho, že sú vhodné pre ľudí s potravinovými intoleranciami (na lepok, laktózu a tiež histamín), obľubuje ich práve pre rýchlosť a jednoduchosť prípravy. 

Ako totiž sama o sebe tvrdí, trpí na intoleranciu náročných receptov. 🙂

Pripravte si spolu s Veronikou zdravé raňajky, v ktorých nájdete kombináciu Powerlogy chrumkavej granoly a makového krému s mandľami. Stačí ich zmiešať s kvalitným jogurtom, pridať obľúbené ovocie a rýchle a chutné raňajky, máte hotové.

 

 

Staň sa ambasádorom

Chceš sa stať aj ty ambasádorom a zástupcom značky?

Napíš nám

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.