Až -23 % Využite výhodné upratovanie skladu so širokou ponukou

The Power Podcast: Michal Pastier o produktivite bez obety zdravia

  • čítanie na 3 min.

The Power Podcast: Michal Pastier o produktivite bez obety zdravia

TÉMA: Produktivita bez obety zdravia v 21. storočí a osobné zdieľanie zmeny prístupu k nočnej práci Michala charakterizuje kreativita, inovácia a vysoké pracovné zanietenie.

Tento Podcast vám prináša Powerlogy, koncept funkčných a chutných potravín online. Vyskúšajte kvalitu bez kompromisov pre rôzne výživové smery a špecifické intolerancie. Bez lepku, bez spracovaného mlieka, bez pridaného cukru, konzervantov, éčiek a akýchkoľvek zbytočností, ktoré do prírodnej čistej stravy nepatria.

Využite kód: Podcast10
Získate 10 % zľavu na najbližší nákup funkčných potravín Powerlogy, ktoré prispievajú k optimalizácii životosprávy a kultivácii HUMAN POWER.

Koho dnes počúvam?

V roku 2016 bol zaradený medzi Top 100 európskych inovátorov podľa Res Publica, Google a Financial Times. Profesionálne je spolumajiteľom a kreatívnym riaditeľom reklamných agentúr Zaraguza Bratislava, Zaraguza Praha a prvej slovenskej naming agentúry GoBigname.

Aktuálne venuje najviac energie spoločnosti Exponea, ktorá patrí medzi najrýchlejšie rastúce SAAS firmy na svete v oblasti marketingovej automatizácie a pokročilej dátovej analytiky s využitím A.I.. V tejto spoločnosti je tiež kreatívnym riaditeľom.

Je tiež najmladším držiteľom prestížneho ocenenia FILIP za výnimočný prínos do slovenskej reklamy, víťazom Cyber Young Lion Award z Cannes a keď mal menej ako 30 rokov, vyhral aj anketu FORBES Slovensko a obsadil si titulku.

S viac ako 100 oceneniami sa radí medzi najrešpektovanejších kreatívcov a inovátorov v marketing v strednej Európe. V Podcaste som vyspovedal Michala hlavne z pohľadu jeho návykov a schopnosti zvládať vysoké pracovné nasadenie a tlak na kreativitu pri plnom zdraví.

Zistil som, že aj Michal svojho času narazil na hranu, kde ho začali dobiehať rôzne choroby a oslabená imunita. Vypočujte si, čím všetkým si Michal prešiel a ktoré nástroje, návyky a zmeny mu “zachránili život”.

Navyše sme riešili aj Michalove poznatky zo stavby vlastného kreatívneho priestoru na štýl jurty v prírode a dostali sme sa aj do diskusie o sile dizajnu pre značky, či už v našej oblasti funkčných potravín, alebo aj v iných consumer products.

ODKAZY Z PODCASTU:

AnuAzu

Naming, Branding a identita

Festival Burning Man a zážitok z iného sveta.

Wim Hof Metóda na Slovensku

Traumy a uvoľnenie tlakov cvičenia a tréningy

Kniha Full Body Presence: Learning to Listen to Your Body’s Wisdom

Kniha The Revolutionary Trauma Realise Process:

Káva s MCT olejom

Biohacking Summit Europe

Ulcerózna kolitída

Kniha o čiastočnom pôste, čiastočnom hladovaní a autofágii

POWERLOGY NOVINKY, AKCIE, EVENTY NEWSLETTER

Komentáre 1

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Velmi sa mi pacil podcast, super inspirativne vdaka. Linky z podcastu mi vsak nejdu otvorit...mozete sa na to prosim pozriet? Pekny den, Zuzana

-15 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.