Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Wild and Coco Essential Protein 180 tabletiek

8 vegan esenciálnych aminokyselín s 99 % využiteľnosťou

Essential Protein umožňuje vytvoriť až 7-krát viac bielkovín ako ich bežné zdroje. Prináša nový spôsob efektívneho a inteligentného doplnenia bielkovín. Uľahčuje život vám, vášmu tráveniu aj obličkám. Produkt je vhodný aj pre vegánov.
37,90  s DPH

Wild and Coco Essential Protein 180 tabletiek 37,90 
Wild and Coco Essential Protein 180 tabletiek 37,90  s DPH

V holistickom prístupe funkčnej medicíny k nášmu tráveniu, imunite a celkovému mentálnemu aj fyzickému zdraviu hrá ľudský mikrobióm kľúčovú úlohu. Nie nadarmo sa v čínskej medicíne po tisícročia označoval ako druhý mozog.

Vybrať však naozaj živé a funkčné probiotiká s prebiotikami, ktoré prispejú k významnej podpore črevnej mikroflóry nie je ľahké. Na trhu nájdete veľa riešení, ktoré môžu krátkodobo pomôcť, ale ich sila nie je dostačujúca na trvalejšie premodelovanie črevnej flóry.

Z osobných skúseností môžem smelo odporučiť vybrané produkty Wild & Coco z Českej Republiky. Osobne poznám ich vývojárov, ktorí na trh prinášajú jedny z najkomplexnejších symbiotík. Ich efekt som pocítil už za 3 dni užívania a plne spĺňajú moje 3 silné štandardy:

 • Inovatívnosť – citlivo zvolená zmes probiotických kmeňov, ktoré nevytvárajú histamín a regulujú jeho prirodzenú tvorbu.
 • Synergia a výber funkčných foriem – komplex až 28 špecifických kmeňov baktérií spoločne s prebiotikami pre synergický efekt.
 • Dôvera v pôvod a výrobu – eliminujú chemické spracovanie, sú 100 % bez lepku, mlieka či umelín a nepoužívajú lacné kapsule, ktoré majú nežiadúce vedľajšie účinky na trávenie a náš mikrobióm.

– Dušan Plichta, zakladateľ Powerlogy

Proteíny sa dajú suplementovať efektívne

Čisté esenciálne aminokyseliny farmaceutickej kvality s 99 % biologickou dostupnosťou. Benefity sú jasné:

 • až 7-krát účinnejšie ako bežný práškový proteín
 • dosahujú rýchle výsledky
 • nezaťažujú trávenie a obličky
 • bez prídavných látok

S Essential Proteinom podporíte rast a zachovanie svalovej hmoty oveľa lepšie ako s bežnými proteínovými doplnkami. Vďaka čistým aminokyselinám sa vyhnete zbytočným kalóriám a zaťaženiu žalúdka či obličiek. Skutočne výhodné riešenie pre obe strany!

Zatiaľ čo bielkoviny sa musia najprv rozložiť na aminokyseliny, aby ich telo mohlo využiť, kryštalické aminokyseliny z Essential Protein sú k dispozícii okamžite.

Bez prídavných látok a kalórií navyše

Esenciálne bielkoviny obsahujú len esenciálne aminokyseliny, ktoré si telo nedokáže vytvoriť samo a musí ich získať z potravy.

 • vďaka konzumácii nalačno nezaťažuje trávenie
 • vhodné pre rôzne intolerancie a vegánov
 • ľahké, prenosné a nemusia sa mixovať do smoothie

Tieto aminokyseliny v esenciálnych bielkovinách sa vyrábajú riadenou fermentáciou, ktorej princíp je podobný nášmu tráveniu. Potom sa čistia na farmaceutickú kvalitu, kryštalizujú, miešajú v správnom pomere a lisujú do tabliet bez akýchkoľvek ďalších prísad.

Čisté aminokyseliny môže telo dokonale využiť ako stavebné kamene. V tomto prípade sa neprodukujú žiadne kalórie! Snažíte sa schudnúť alebo si udržať nízky podiel telesného tuku? Tento produkt je stvorený pre vás.

 • 100 % čisté kryštály aminokyselín vo farmaceutickej kvalite
 • ľahko stráviteľné, ideálne na lačný žalúdok
 • vhodné na prerušovaný pôst na udržanie svalovej hmoty a doplnenie energie
 • dopĺňa energiu počas diéty alebo pôstu

Jednoduché, účinné, vegánske

Pri výrobe Essential Protein vyberáme len esenciálne aminokyseliny v optimálnom pomere. Zameriavame sa na maximálnu biologickú dostupnosť (99 %) a minimálne vylučovanie metabolického odpadu (1 %).

Obličky, pečeň a trávenie nie sú zaťažené esenciálnymi bielkovinami. Absorpcia prebieha priamo cez sliznice. Navyše Essential Protein neobsahuje žiadne arómy, sladidlá ani konzervačné látky a je vyrobený bez použitia GMO zložiek.

Zabezpečte si prísun dôležitých bielkovín bez toho, aby ste si zaplnili žalúdok kokteilmi alebo inými náhradami jedla. Jednoduché a čisté doplnenie bielkovín.

Optimálne užívanie

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Balenie obsahuje 45 dávok (180 vegánskych kapsúl).

Odporúčané dávkovanie: 2 × 4-5 tabliet (ráno a popoludní), zapiť vodou. Množstvo aj pravidelnosť si však môžete individuálne meniť podľa toho, koľko bielkovín potrebujete.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom tmavom mieste.

Odpovede na časté otázky

Je Essential Protein dostatočným denným zdrojom bielkovín?

Nie na 100 %. Cieľom je zaradiť Essential Protein ako doplnok prirodzenej pestrej stravy, čím uspokojíte svoju potrebu aminokyselín (podstata jedenia bielkovín). Vtedy sa nemusíte starať o príjem esenciálnych aminokyselín.

Koľko gramov bielkovín obsahuje jedna tableta?

1 g Essential Proteinu zodpovedá približne 7 g srvátkových kokteilov, ak porovnáme množstvo esenciálnych aminokyselín, ktoré môže telo získať a využiť.

Aký je prínos Essential Proteinu?

S Essential Proteinom dodáte telu čisté kryštalické aminokyseliny bez akýchkoľvek prísad, jednoducho - vo forme tabliet.

Esenciálny proteín sa konzumuje nalačno a nezaťažuje tráviaci systém. Všetky jeho zložky môže telo využiť priamo. Zatiaľ čo proteínové koktaily sú skôr náhradou jedla, Essential Protein je veľmi účinný spôsob, ako podporiť telo pri budovaní toho, čo potrebuje.

Koľko kalórií obsahuje Essential Protein?

Žiadne. Podľa oficiálnych zdrojov 1 g bielkovín dodáva telu 4 kcal. V skutočnosti však telo premieňa na energiu len tie aminokyseliny, ktoré nemôže využiť na anabolické (stavebné) procesy. Essential Protein bol navrhnutý tak, aby sa takmer všetky aminokyseliny mohli využiť na anabolický metabolizmus. Je preto ideálny pre tých, ktorí si strážia nežiaduce kalórie.

Detaily produktu

 • Popis výrobku: 8 esenciálnych aminokyselín s 99 % využiteľnosťou
 • Počet kapsúl: 180 ks
 • Alergény: neobsahuje
 • Vyrobené na: Nemecko

Zloženie:

 • L-leucín 196,4 mg
 • L-valín 165,7 mg
 • L-izoleucín 148,3 mg
 • L-lyzín 142,9 mg
 • L-fenylalanín 128,9 mg
 • L-treonín 111,1 mg
 • L-metionín 69,9 mg
 • L-tryptofán 36,8 mg

Powerlogy Natural Collagen 300 g

Prečo si vybrať práve Powerlogy kolagén? Je chutný a má čisté zloženie. Obsahuje iba hydrolyzovaný kolagén, nič navyše. Žiadne aditíva, umelé konzervanty ani príchute. Vďaka lahodnej krémovosti sa dá použiť ako zahusťovadlo do jedál a dokonca ako náhrada smotany do kávy. A na koniec - jedna odporúčaná dávka (10 g) obsahuje až 9 000 mg čistého kolagénu. Ochutnajte náš kolagén v recepte na malinovú výživnú bombu. Recept nájdete nižšie.

Objavte viac

Recenzie na produkt 1

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Škoda, že dojčiace ženy nemôžu... :(

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.