Orechové krémy a maslá

Unikátne receptúry prevažne orechových krémov a masiel s vysokými štandardmi kvality na podporu mentálneho a fyzického výkonu.

Krémy a nátierky vyvíjame podľa vlastných receptúr vyrobené na Slovensku tak, aby sme v produkte spojili zážitok z čistej chuti a funkčnej výživy.

Orechové maslá a krémy sa v 21. storočí postupne stali obľúbenou potravinou a súčasťou jedálnička väčšiny aktívnych ľudí. Vieme, že v orechoch nájdeme kvalitné tuky a bohatú dávku hodnotných mikronutrientov.

Vyskúšajte orechové maslá bez palmového oleja, aditív, rafinovaného cukru, lecitínov.

Na druhej strane sú orechy aj veľmi rizikové pre svoju náchylnosť k plesniam či oxidácii. Preto je pre nás dôležité oprieť sa o tie najvyššie štandardy kvality a nakupovať od poctivých dodávateľov (prevažne z ekologického hospodárstva) a rovnako dbať na proces šetrného spracovania.

Mnoho bežných orechových nátierok a krémov či masiel na trhu nespĺňa podmienku, aby ste okrem chuti získali aj plnohodnotnú výživu a energiu bez záťaže.
V našej ponuke preto nájdete len vyladené receptúry z prvotriednych ingrediencií bez lepku, mlieka, sóje, arašidov či akýchkoľvek konzervantov.
Vyberte si buď klasické verzie, jemne dosladené kokosovým cukrom, alebo sa v životospráve posuňte o stupeň vyššie a zvoľte si nutrične nabitú sériu UPGRADED. Mandle, lieskovce, kešu, pistácie či kokos vo výberovej kvalite a profesionálnom spracovaní nech vám každodenne prinášajú zážitok z čistej chuti a silnej energie.

Vaše mandľové maslo a nový kešu krém sú priam návykové. Najväčší problém je mať svoju mieru, lebo vždy, keď ochutnám, tak pri dvoch lyžiciach neostanem.

Zuzana, Bratislava

Vaše mandľové maslo a nový kešu krém sú priam návykové. Najväčší problém je mať svoju mieru, lebo vždy, keď ochutnám, tak pri dvoch lyžiciach neostanem.

Zuzana, Bratislava