🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Kolagény

Vlastná receptúra kolagénu Powerlogy

Vysokokvalitný čistý kolagén s vlastnou receptúrou Powerlogy. Vyrobený podľa vysokých štandardov kvality na podporu duševnej a fyzickej výkonnosti. Naše výrobky s hydrolyzovaným hovädzím kolagénom sú navrhnuté tak, aby spĺňali vaše potreby na odporúčanú dennú dávku kolagénu.

Kolagén je fascinujúci proteín, ktorý tvorí základnú stavebnú jednotku nášho tela. Je nevyhnutný pre zdravie kĺbov, pokožky, vlasov, nechtov a dokonca aj čriev. Hovädzí kolagén je dôležitý pre podporu kolagénových vlákien v tele. Naše výrobky obsahujú hydrolyzovaný kolagén z hovädzieho mäsa, čo zabezpečuje jeho ľahkú vstrebateľnosť a využitie v tele.

Hovädzí, rybí, vaječný a morský hydrolyzovaný kolagén – získajte maximum v našom novom chutnom výrobku!

Powerlogy Upgraded Collagen Complex Orange kombinuje až 5 typov kolagénu – I, II, III, V a X. Vyvinuli sme ho na základe moderných vedeckých poznatkov, a prinášame tak najúčinnejší kolagén na trhu. Je úplne bez mlieka, lepku, sóje, zbytočných cukrov a sladidiel. Takže si ho môže vychutnať každý! Kombinácia hovädzieho, morského, vaječného a rybieho kolagénu s extra 5 g glycínu z neho robí premianta v podpore regenerácie šliach, kĺbov, vlasov, pokožky, dokonca aj nechtov a v boji proti starnutiu.

Všetko, čo potrebujete pre svoje kĺby, kolená, vlasy, nechty a pokožku

Kolagén je základné spojivové tkanivo, ktoré zabezpečuje pružnosť a pevnosť kĺbov. Kolagén na kĺby a kolená je kľúčový pre pohybový aparát a pomáha chrániť povrch kĺbov pred opotrebovaním. Pravidelná konzumácia hydrolyzovaného kolagénu pre ľudí môže viesť k lepšiemu pohybu a pohodliu. Kolagén Powerlogy vyvíjame podľa vlastnej receptúry, aby sme vo výrobku spojili jedinečný zážitok z čistej chuti a funkčnej výživy.

Kvalita, transparentnosť, overené účinky

Spoliehame sa na najvyššie štandardy kvality a nakupujeme ingrediencie len od poctivých dodávateľov s transparentnými technickými listami a znalosťami o procese výroby ingrediencií. Naši zákazníci majú prístup k vysokokvalitnému čistému kolagénu v prášku a iným formám, ktoré im pomáhajú dosiahnuť požadované účinky. Pravidelná konzumácia môže priniesť skvelé výsledky pre vaše zdravie a krásu.

Ako užívať náš kolagén v prášku pre aktívnych ľudí?

Náš 100% prírodný Powerlogy kolagén obsahuje hydrolyzovaný hovädzí kolagén a má príjemnú krémovú chuť. Môžete ho použiť aj na zahustenie jedál alebo namiesto smotany v našej Powerlogy káve! Máme pre vás aj výhodné trojbalenie.

Nemáte čas na prípravu kolagénového nápoja? Žiadny problém. Vezmite si so sebou na cesty tyčinky Powerlogy Collagen Protein (alebo ich vylepšenú verziu z horkej čokolády a čerstvého kokosu – Powerlogy Upgraded Collagen Bar), ktoré vás zasýtia a dodajú vášmu telu potrebné bielkoviny a kolagén.

Pre dokonalú zdravú kombináciu doplňte svoju každodennú stravu našimi proteínmi, vitamínmi alebo tzv. superfoods.