POSLEDNÉ dni veľkej akcie -15 % na všetko s kupónom POWER15

Kolagén

Kvalitný čistý kolagén s vlastnou Powerlogy receptúrou. Vyrábaný podľa vysokých štandardov kvality, pre podporu mentálneho a fyzického výkonu.

Powerlogy kolagén vyvíjame podľa vlastnej receptúry tak, aby sme v produkte spojili zážitok z čistej chuti a funkčnej výživy. Kolagén je pre každého aktívneho človeka dnes už priam nevyhnutnou doplnkovou výživou na podporenie regenerácie.

Opierame sa o najvyššie štandardy kvality a suroviny nakupujeme iba od poctivých dodávateľov s transparentnými technickými listami a znalosťou procesu spracovania ingrediencií. Vďaka tomu sa nám podarilo dosiahnuť výživný funkčný kolagén čistej chuti.

Kolagény na pleť, tvár, kĺby a vlasy

Kolagén je dôležitý na regeneráciu svalov, výživu tkanív a podporu kvality vlasov a nechtov. Náš 100 % prírodný Powerlogy kolagén obsahuje hydrolyzovaný hovädzí kolagén a má príjemnú krémovú chuť. Môžete ho použiť aj na zahustenie jedál alebo namiesto smotany do našej Powerlogy kávy! Máme pre vás aj výhodné trojbalenie a šesťbalenie.

Pre vegánov a rastlinne sa stravujúcich ľudí máme v ponuke chutný vanilkový Powerlogy Plant kolagén – obsahuje zmes účinných bielkovín (tzv. kolagénových prekurzorov) , podporujúcich tvorbu kolagénu v tele. Máme ho aj vo výhodnom trojbalení.

Chcete si zamaškrtiť a zároveň dodať svojmu telu potrebnú zdravú výživu? Powerlogy Cacaollagen je jedinečnou kombináciou peruánskeho kakaa a prírodného kolagénu. Môžete ho použiť na prípravu zdravého kakaového nápoja alebo do pečenia sladkých koláčikov. V ponuke nájdete aj výhodné trojbalenie.

Nestíhate si pripraviť kolagénový nápoj? Nevadí. Vezmite si na cesty so sebou naše Powerlogy Collagen Protein tyčinky, ktoré vás zasýtia a dodajú telu potrebné bielkoviny a kolagén.