🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Granola a müsli

Prémiové raňajky bez lepku, mlieka a pridaného cukru

Vylepšiť raňajky pre celú rodinu je naozaj jednoduché. Vychutnajte si zdravú alternatívu komerčných cereálií, cereálnych guľôčok a nekvalitných cereálií. Zaručene chutná a zdravá energetická pochúťka pre dospelých aj deti.

Zdravé müsli Powerlogy pre aktívny začiatok dňa

Vyberte si z niekoľkých príchutí chrumkavej granoly. Všetky možnosti sú bezlepkové. ✅ Naše müsli neobsahujú ani laktózu! A chutia dobre, bez kompromisov. Obsahujú čisté prírodné zložky a poskytujú vyvážené zloženie makroživín. Majú prirodzene vyšší obsah bielkovín a vlákniny, takže obsahujú menej rýchlych cukrov a uvoľňovanie energie je naozaj postupné.

Čo tak vyskúšať vylepšenú verziu našej granoly?

Powerlogy Upgraded Chocolate Granola s novou výnimočnou receptúrou si určite získa nielen vaše srdce, ale aj chuťové poháriky. Rozlúčte sa so zbytočným cukrom a umelými sladidlami – nenájdete ich v nej! Pri vývoji výrobku sme vychádzali z výsledkov moderných vedeckých poznatkov, pretože sa snažíme dodávať len tú najvyššiu kvalitu. Prémiové zloženie s vysokým obsahom prebiotickej vlákniny sa postará o prísun energie počas dňa a kúsky pravej čokolády z neho robia ideálneho spoločníka na začiatok každého dňa.

Müsli a granola (nielen) pre fitness nadšencov – bez lepku a bez rafinovaného cukru!

Sme hrdí na to, že naše výrobky sú vhodné aj pre tých, ktorí sa snažia obmedziť konzumáciu lepku a mliečnych výrobkov. Ponúkame skvelú alternatívu pre bezproblémové raňajky.

Aj pre tých, ktorí si potrpia na zdravý životný štýl, je naša granola ideálnym produktom. Granola aj müsli sú bohaté na bielkoviny a neobsahujú zbytočné cukry. Tieto výrobky vám dodajú potrebnú energiu na celý deň. Pridajte si k raňajkám odmerku nášho proteínu Powerlogy, ktorý vám dodá extra dávku potrebných bielkovín.

Čo je granola?

Granola je zmesou pečených ovsených vločiek, orechov a semienok. Je to skvelá voľba na raňajky, ktorá ponúka nielen skvelú chuť, ale aj mnoho zdravotných výhod. Naša granola Powerlogy sa môže podávať s mliekom, jogurtom alebo ovocím, čo z nej robí všestranné a chutné raňajky. Ak chcete sladkú bodku, vyskúšajte uvedenú kombináciu aj s našimi orechovými maslami.