🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Proteíny

Proteíny v BIO kvalite sú potrebné pre výživu svalov a podporu regenerácie. Dosiahnuť potrebné denné množstvo bielkovín iba z bežnej stravy je veľmi ťažké, preto je vhodné doplniť ich proteínovými doplnkami výživy.

Existuje mnoho druhov proteínov, ktoré sa líšia v zložení a účinkoch. Pre ženy sú vhodné proteíny s nízkym obsahom tukov a sacharidov, ktoré podporujú rast svalov a sú dôležité pre udržanie zdravého tela. Pre deti sú proteíny dôležité pre správny rast a vývoj organizmu, a preto by mohli byť súčasťou ich stravy. Proteín na chudnutie sa používa na podporu zníženia telesnej hmotnosti, zvyšuje sýtosť a znižuje chuť na sladké a nezdravé potraviny. Na druhej strane proteín na pribratie pomáha pri budovaní svalov a zvyšuje hmotnosť. Obsahuje vysoké množstvo bielkovín a sacharidov a slúži na podporu rastu svalov. Jeho užívanie je obzvlášť dôležité pre športovcov, ktorí chcú zlepšiť svoj výkony a dosiahnuť väčšiu svalovú hmotu. Nočný proteín je vhodný na udržanie svalovej hmoty počas spánku a na regeneráciu svalov po tréningu.

V našej ponuke si vyberie naozaj každý:

  • Powerlogy Organic Whey Protein: srvátkový proteín, vyrobený z mlieka od kráv, pasených na tráve, obsahuje komplexný profil aminokyselín.
  • Powerlogy Superior Protein: z hovädzieho proteínu a kolagénu vysokej kvality, s pridaním MCT tukov a polysacharidu SuperStarch, zabezpečí poriadnu výživu každému aktívnemu športovcovi.
  • Powerlogy Upgraded Vegan Protein: vegánsky – 100 % rastlinný proteín, z unikátnej zmesi BIO bielkovín zo žltého hrachu, ryže a surového konope, obohatený o MCT tuky, enzýmové extrakty a prebiotickú vlákninu vám doplní dostatok bielkovín každý deň!
  • Powerlogy High Protein Bar: praktické a chutné tyčinky s obsahom srvátkového proteínu a kolagénu, ideálne na cesty ako zdravý snack a pre každého nadšeného športovca.

Vyskúšajte aj výhodné balenia na prípravu proteínového smoothie. K proteínovému prášku stačí pridať jemný BIO kešu krém s kokosom, poriadne vymiešať v rastlinnom mlieku a máte chutný, výživný nápoj. Na výber máme Powerlogy Vegan Protein Drink Pack, ktorý poteší každého vegána, klasický Powerlogy Whey Protein Drink Pack so srvátkovým proteínom alebo Powerlogy Sport Protein Drink Pack, ktorého základom je hovädzí proteín s kakaovou príchuťou.