Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

-18 % Bez pridaného cukru

Powerlogy Upgraded Nougat Cream 330 g

Horký lieskovoorieškový nugát s prebiotickou vlákninou a MCT tukmi

ifsvegan
Tento orieškový krém neobsahuje pridaný cukor. Preto zažijete plnú chuť horkej čokolády, lieskovcov a slaný záver vybalansovaný čakankovou vlákninou. Výskumy potvrdzujú, že vysoký príjem prebiotickej vlákniny chráni pred obezitou1 a podporuje mikrobióm.1-2 Zabezpečí zdravú sýtosť3stabilnú hladinu cukru v krvi4 a pomáha so znížením hladín cholesterolu.4-5 Receptúru završuje extra MCT olej, ktorý funguje ako rýchle "palivo" na tvorbu energie.6-7 Čisté zloženie bez lepku, mlieka a umelých sladidiel.
16,90  13,90  s DPH
Jednotková cena 42,12 /kg

Powerlogy Upgraded Nougat Cream 330 g 13,90 
Powerlogy Upgraded Nougat Cream 330 g 13,90  s DPH

Bez lepku, mlieka a pridaného cukru
• Až 3,6 g prebiotickej vlákniny na porciu
• 1,5 g extra MCT tukov na porciu
• Balenie obsahuje cca 22 porcií (1 porcia = 15 g)
Len 0,5 g cukru na jednu porciu

V čom je vylepšený nugát unikátny?

Nová línia Powerlogy produktov s označením Upgraded je unikátna svojou receptúrou. Každý Powerlogy produkt v sebe spája skvelú chuť a vysokú výživovú hodnotu. Upgraded línia ide ešte ďalej. Receptúra týchto produktov je založená na moderných vedeckých poznatkoch a je vyladená do posledného detailu. Dodá vám extra energiu a je priamou posilou konkrétnych funkcií tela.

V prípade Upgraded nugátu ide najmä o elimináciu cukru v orieškových krémoch raz a navždy. Vytvorili sme receptúru s MCT olejom, vysokým obsahom vlákniny a skvelou chuťou. Upgraded Nougat tak spĺňa náročné low-carb štandardy. Náš inovatívny lieskovoorieškový krém vám pomôže s výživou mikrobiómu, zdravým pocitom sýtosti, optimálnou hladinou cukru v krvi a rýchlym zdrojom energie v podobe MCT tukov. A to všetko bez záťaže trávenia.

V produkte nenájdete žiadny pridaný cukor, ani umelé sladidlá. Namiesto toho sme skvelú chuť dosiahli pravým kakaom, kvalitnými lieskovcami, štipkou soli a prirodzene sladkastou prebiotickou vlákninou. O úžasne hladkú textúru sa postará 10 % MCT oleja v zložení a vysokoprofesionálna výroba.

Účinky funkčných ingrediencií sú potvrdené značným počtom vedeckých štúdií. Ich efekt sme konzultovali aj s odbornou vedeckou radou, s ktorou v Powerlogy spolupracujeme. Upgraded Nougat je maximálne inovatívny a 100 % prírodný orieškový krém.

Maximálnu účinnosť produktu zabezpečuje týchto 6 vlastností:

 • 100 % prírodné suroviny bez pridaného cukru, lepku, mlieka a umelých konzervantov.
 • Prírodná prebiotická vláknina pôsobí ako výživa dobrých baktérií v tráviacom trakte.
 • Extra MCT tuky poskytujú zdroj rýchlej energie.
 • Pravé kakao s vysokým obsahom teobromínu na podporu srdca a dobrej nálady.
 • Ľahké trávenie a príjemne horká chuť kvalitného nugátu.
 • Detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov, aflatoxínov a oxidácie orechov.

Powerlogy Upgraded Nougat je moderná potravina. Tento inovatívny orieškový krém bez pridaného cukru sme vytvorili pre náročných zákazníkov. Pre ľudí, ktorí chcú mať naozaj deň plný energie a nechcú vyhladnúť do 2 hodín. A zároveň si veľmi dobre uvedomujú, že každé jedlo má potenciál vyživiť mikrobióm.

Využitie produktu Upgraded Nougat

Cieľom každého Powerlogy produktu je zdravie, skvelá chuť a praktickosť. Naše produkty preto veľmi ľahko použijete na dlhodobé zlepšovanie životosprávy jednotlivca či celej rodiny.

Hlavným cieľom nášho inovatívneho krému je pomôcť vám zlepšiť si raňajky a ponúknuť bezkonkurenčnú alternatívu k bežným krémom, sirupom a topingom. Zároveň trváme na tom, že aj zdravý produkt musí chutiť skvelo. A sme presvedčení, že aj tento krém pre vás bude chuťovým zážitkom, ktorý vám dodá energiu. Jeho príjemne horká chuť vynikne napríklad na raňajkovej kaši, granole alebo lievancoch. Rovnako ho môžete jesť len tak lyžičkou ako sladkosť, ktorá vám nebude dvíhať hladinu cukru v krvi. Naopak, eliminuje chuť na sladké a prirodzene vás zasýti.

Ako najlepšie využiť Upgraded Nougat

 • Pridať do Upgraded Granoly, kaše, medovej granoly alebo mandľovej granoly.
 • Len tak ako výživný a chutný snack bez pridaného cukru.
 • Rovnako ako konvenčnú N-tellu avšak s kváskovým poctivým pečivom.
 • Zakomponovať do smoothies, shakeov alebo pudingov.
 • Tvorba vlastných snackov v low carb až keto štýle, keďže produkt obsahuje minimum sacharidov.

Odkazy na vedecké štúdie

 1. Dietary fibers reduce obesity-related disorders: mechanisms of action
 2. Microbiota responses to different prebiotics are conserved within individuals and associated with habitual fiber intake
 3. The Effect of Fiber on Satiety and Food Intake: A Systematic Review
 4. Back to the Roots: Revisiting the Use of the Fiber-Rich Cichorium intybus L. Taproots
 5. Hypocholesterolemic and Prebiotic Effects of a Whole-Grain Oat-Based Granola Breakfast Cereal in a Cardio-Metabolic “At Risk” Population
 6. Short- and medium-chain fatty acids in energy metabolism: the cellular perspective
 7. Medium Chain Triglycerides enhances exercise endurance through the increased mitochondrial biogenesis and metabolism

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: Orieškový krém z lieskovcov, čokolády a MCT sladený čakankovou vlákninou
 • Hmotnosť: 330 g
 • Zloženie: lieskovce natural, BIO oligofruktóza z čakanky, MCT kokosový olej (10 %), kakaová hmota, kakaový prášok 10-12 %, morská soľ.
 • Alergény: Orechy
 • Vyrobené na: Slovensko

Výživové údaje na 100 g

 • Energetická hodnota 2300 kJ/ 550 kcal
 • Tuky 49 g
 • z toho nasýtené mastné kyseliny 5,9 g
 • Sacharidy 11 g
 • z toho cukry 3,2 g
 • Vláknina 24 g
 • Bielkoviny 13 g
 • Soľ 1,94 g

Powerlogy Upgraded Chocolate Granola 350 g

organicvegan
Toto sú raňajkové cereálie pre náročných. Výskumy potvrdzujú, že vysoký obsah vlákniny v raňajkách podporuje mikrobióm1-2 a chráni pred obezitou.1 Zároveň zabezpečí zdravú sýtosť3 a stabilnú hladinu cukru v krvi.4 Navyše prebiotická čakanková vláknina v našej granole pomáha s významným znížením celkového aj LDL cholesterolu.4-5 Zažite ľahké trávenie vďaka čistému zloženiu bez pridaného cukru, lepku, mlieka a umelých sladidiel. Vychutnajte si skvelú chuť pravej čokolády, višní, lieskovcov a sezamu. Ochutnajte našu granolu v čokoládových tyčinkách. Recept nájdete nižšie.

Objavte viac

Recenzie na produkt 19

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Na môj vkus príliš tekuté, kúpil som lebo zľava, nekupujem štandardne, prijal by som mierne hustejšiu konzistenciu, menej mct.

Veľmi oceňujem zloženie - veľký podiel bio lieskovcov a inulin z čakanky namiesto cukru - aj keď prijala by som trošku sladšiu chuť. Veľmi sa mi páči, že všetky ingrediencie sú v bio kvalite!

výborný

Tlieskam, konečne čokoládovou orieskovy krém ktorý nie je sladký. Veľmi sa mu teším

Ježiš, akože sorry, ale fakt tá soľ.. prečo.. prečo? :'( to neni štipka soli, to fakt nechutne slané. Úplne som sa tešila na tú vylepšenú receptúru. Dnes som to ochutnala a neviem čo s tým. Ľúto mi je to do koša. Ale to sa fakt NEDÁ JESŤ skrz tej extrémnej slanosti. Pardon, fakt nechutné :( všetky ostatné vaše produkty milujem! Ale za toto by som aj peniaze najradšej požadovala naspäť.

Dobrý deň pani Ralbovska, Ďakujeme za vašu spätnú väzbu. Rozumieme, že tento produkt patrí v našom portfóliu k tým diskutovanejším a je to typ produktu, ktorý zákazníkovi buď vyslovene sadne alebo aj nemusí. :) Do budúcna uvažujeme o znížení množstva soli na polovicu, čo by mohlo vyhovovať širšiemu spektru zákazníkov. S úctou, Powerlogy

Zuzana chápem, že Vám zámer Salted chocolate nemusí chutiť a že je to pre vás pŕíliš. Tieto receptúry sú v istom smere tak z pohľadu KETO a zámeru pre slano sladkú chuť robené zámerne. Máme aj veľmi pozitívnu spatnú väzbu, ale priznávam, Že to môže byť veľmi ostrá chuť. Každopádne ako u nás na 100% platí keď nie ste spokojná , tak vám radi vrátime peniažky cez iný výber produktu, alebo aj priamo. Stači keď nám v kľúde napíšte a všetko dáme radi do poriadku.

Za mna spokojnosť. Dá sa krásne kombinovať aj s už osladenými výrobkami.

No musim povedat ze tento UPGRADE sa moc nepodaril. je to neskutocne slane. (No .... a este .... to strasne nafukuje vdaka cakanke :) :) :) ale toto je asi dost subjektivne.)

Michal chápem, že Vám zámer Salted chocolate nemusí chutiť a že je to pre vás pŕíliš. Tieto receptúry sú v istom smere tak z pohľadu KETO a zámeru pre slano sladkú chuť robené zámerne. Máme aj veľmi pozitívnu spatnú väzbu, ale priznávam, Že to môže byť veľmi ostrá chuť. Každopádne ako u nás na 100% platí keď nie ste spokojný , tak vám radi vrátime peniažky cez iný výber produktu, alebo aj priamo. Stači keď nám v kľúde napíšte a všetko dáme radi do poriadku.

To, že niekto nechce presladený nugát chápem, ale prečo je v ňom toľko soli? SOĽ predsa tiež nepatrí medzi zdravé ingrediencie rovnako ako cukor. Prečo ho v takom množstve pridávate do nugátu naozaj nechápem. Ak to používate ako konzervant, tak by som použila určite iný napr. Vitamín E a rozmarínový prášok, podľa mňa by to bolo zdravšie aj chutnejšie. A ešte myslela som, že ak používate čakankovú vlákninu, tak ste mohli použiť aj čakankový mierne sladký sirup, ktorý by nugát príjemne osladil a na rozdiel od škodlivého cukru je potravou pre probiotickú kultúru v črevách. Príjemné s užitočným.

Najlepšia chuť, veľmi podarený produkt! odporúčam!

Dalsi slany upgraded produkt. Ked niekto kupuje nugatovu natierku ocakava sladku chut. Po slanej granole je toto dalsi slany produkt. Nemam nic proti tomu, keby to tam bolo napisane, ze je to slane a nie sladke aby som si mohol vybrat. Dalsie "upgraded" produkty pre istotu uz nekupujem.

Toto je asi najlepšie orieškové maslo! Spojenie maximálnej funkčnosti s chuťou. Toto kebyže sa prestane predávať som naozaj smutná. :D Úžasná inovatívna novinka vo vašom portfóliu. Je to iné, ako klasický nugát, ale pre telo je to o dosť lepšie a po čase ani ten starý nugát nebudete chcieť, pretože si zvyknete na to lepšie. Chuťovo to hodnotím za mňa 10 z 10 a funkčne 11 z 10. Poklona powerlogy.

Tento čoko-orieškový krém sa teda super podaril! Úplne bez cukru, no napriek tomu nám chutí ako sladká dobrota. Máme doma otvorené naraz 2 balenia - jedno v chladničke, nech sa dá vyjedať v tuhšom skupenstve lyžičkou a jedno len tak na poličke, nech si máme čím poliať ovsenú kašu alebo palacinky. Za nás absolútna bomba!

Protivná chuť, veľmi nepríjemný produkt. Rada by som ho vrátila. Celé zle.

velmi zaujimavy upgrade, vyhovuje mi minimum cukru, no ma trosku viac slanu chut, na to si bude treba zvyknut.

Nugat je prilis slany, nabuduce zvolim nugat v povodnej recepture aj za cenu toho, ze obsahuje cukor.

Výborný produkt.

Soli mi príde viac než by mi v nugátovej nátierka vyhovovalo. Je jej už priveľa, aby len vytiahla sladkosť. Oriešky by som uprednostnila aspoň malinko vacsie.

Môj obľúbený produkt z Upgraded línie! Je síce iný ako ostatné orieškové krémy, preto asi nie je úplne pre každého, ale na 100% splní účel - naozaj zasýti a ako energická bomba perfektné.👌

Prosím Vás, ušla Vám ruka alebo ten nový nugat má byť taký slaný? Neviem, podľa môjho vkusu je to až príliš, celkom ma to nepríjemne prekvapiť. Klasicky nugat som si totiž občas dávala len tak lyžičkou na doplnenie energie, ale toto sa nedá 😏 odporúčala by som podstatne menej soli.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.