Využite jesenné upratovanie skladu! A ako BONUS si v košíku pridajte tyčinku Upgraded Collagen Bar ako darček.

The Powerlogy Podcast: Michal Pataky o potravinovom podvode páchanom na našich deťoch

The Powerlogy Podcast: Michal Pataky o potravinovom podvode páchanom na našich deťoch

TÉMA: Prečo je väčšina detských produktov a potravín problematická? Ako sa naučiť poriadne čítať etikety a vybrať kvalitu?

Tento Podcast vám prináša Powerlogy, koncept funkčných a chutných potravín online. Vyskúšajte kvalitu bez kompromisov pre rôzne výživové smery a špecifické intolerancie. Bez lepku, bez spracovaného mlieka, bez pridaného cukru, konzervantov, éčiek a akýchkoľvek zbytočností, ktoré do prírodnej čistej stravy nepatria.

Využite kód: Podcast10
Získate 10 % zľavu na najbližší nákup funkčných potravín Powerlogy, ktoré prispievajú k optimalizácii životosprávy a kultivácii HUMAN POWER.

Koho dnes počúvam?

Michal Pataky je autor článku a následne aj knihy Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch, ktorá odhaľuje zaujímavé fakty a súvislosti o tzv. detských potravinách. Okrem iného sa v nej dozviete, aké nevhodné suroviny sa nachádzajú takmer vo všetkých detských (p)otravinách a poodhalí aj skutočnosť o bežných výrobkoch a podvodných praktikách (p)otravinárskeho priemyslu.

Po prečítaní knihy zistíte, že obľubené detské menu v reštauráciách či raňajkové cereálie môžu byť zodpovedné za mnohé problémy a pritom im vôbec nepripisujeme vinu. Problematickými môžu byť aj potraviny, ktoré bežne ľudia považujú za zdravé a pritom majú viac negatívneho ako pozitívneho vplyvu na ľudský organizmus.

Vďaka knihe získate aj návod na to, ako sa vymaniť z tohto podvodu a žiť zdravším životným štýlom, či jesť oveľa zdravšie alternatívy bežných detských (p)otravín.

Viac inšpirácie nájdete v odkazoch:

Kniha Potravinový podvod v Martinuse

Michal Pataky článok, ktorý predchádzal knihe

Michal Pataky webstránka

Michalov Ultrajedálniček pre optimálny výkon a tréning

POWERLOGY NOVINKY, AKCIE, EVENTY NEWSLETTER

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.