🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

The Powerlogy Podcast: RnDr. Zdena Bartošová, vplyv a význam Omega-3 pre zdravie a zápaly v ľudskom tele

The Powerlogy Podcast: RnDr. Zdena Bartošová, vplyv a význam Omega-3 pre zdravie a zápaly v ľudskom tele

TÉMA: Optimálny pomer, význam, kvalita a vstrebateľnosť Omega-3 mastných kyselín v organizme.

Koho dnes počúvam?

RnDr. Zdena Bartošová CSc. po absolvovaní VŠ nastúpila na Ústav experimentálnej onkológie Slovenskej akadémie vied na Oddelenie molekulárnej genetiky. Aktuálne je genetičkou s vyše 30 ročnou praxou. Podieľala sa na vedecko-výskumných a zdravotníckych inštitúciách v zahraničí i na domácej pôde. Posledných päť rokov sa venuje nutrično-genetickému vzdelávaniu a poradenstvu formou privátnej praxe.

Na základe podrobného prieskumu trhu a osobného užívania a testovania produktov, RnDr. Zdena Bartošová odporúča Omega-3 mastné kyseliny a oleje od nórskej firmy Eqology, ktoré po vytvorení účtu máte možnosť výhodne nakupovať, kliknutím priamo sem.  

Na základe tvrdení v EÚ majú Omega-3 pozitívne účinky na naše srdce, mozog, zrak, imunitu i svaly a dokonca pre deti a tehotné ženy.

Pre ľudí, ktorých zaujíma výživová stránka a správna energia pre telo aj myseľ, i skúsených  biohackerov odporúčame preštudovať spomínaný prémiový Omega-3 olej s luteínom, ktorý aktívne užívajú aj samotní aktéri rozhovoru. Nájdete ho  kliknutím na tento odkaz.

Vypočujte si celý rozhovor nášho CEO Dušana Plichtu s RnDr. Zdenou Bartošovou o využití, prínose a všeobecne benefitoch Omega-3 mastných kyselín pre naše telo i zdravie celej rodiny.

Ak aj vás zaujal rozhovor a chcete svoju cestu za optimálnym životným štýlom a zdravím spestriť chuťou skutočných potravín, navštívte Powerlogy.com kde aktuálne prebieha -15% na výhodné balenia, v ktorých nájdete hotové riešenia na vaše raňajky a stravovanie v najchutnejšej a rýchlej verzii. Nezabudnite pritom v košíku použiť kód VYZIVA15 na uplatnenie -15% zľavy na tieto balenia.

Sledujte Powerlogy na Facebooku a na Instagrame. Ďalšie zaujímavé podcasty s inšpiratívnymi hosťami, nájdete na našom blogu.

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.