🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

The Powerlogy Podcast: Samuel Kováčik – Vedátor, Ako správne vyhodnocovať vedecké štúdie a ich relevantnosť

The Powerlogy Podcast: Samuel Kováčik – Vedátor, Ako správne vyhodnocovať vedecké štúdie a ich relevantnosť

TÉMA: Ktoré štúdie pre nás majú zmysel a ako sa nedať hneď vystrašiť a zaujať kritický prístup vedca.

Koho dnes počúvam?

Samuel Kováčik, alias Vedátor je teoretický fyzik, dizertáciu získal na FMFI UK, odkiaľ sa pobral na Dublinský Inštitút Pokročilých Štúdií, kde získal výskumný grant od Írskej výskumnej nadácie.

Dnes sa na Masarykovej univerzite vo svojom výskume zaoberá modifikáciami kvantovej mechaniky, numerickými simuláciami a maticovými modelmi.

Svojmu projektu vedator.space sa venuje najmä písaním textov Vedátora, nahrávaním a editovaním podcastov, prípravou Vedastoriek či správou sociálnych sietí na instagrame, facebooku a youtube kanáli. Ako sám tvrdí, keď potrebuje „vypustiť paru“ od zložitých tém, píše rôzne články na čo najnormálnejšie témy ako sú oblaky, zvieratá, či napríklad stromy.

Ak aj vás zaujal tento rozhovor a túžite po zmene v oblasti životosprávy, len neviete ako a kde začať, inšpirujte sa na powerlogy.com, kde aktuálne prebieha RAŇAJKOVÁ Power výzva. Navštívte tento link a vyskladajte si vlastné raňajkové inšpirácie, na ktoré sa budete tešiť už pri zaspávaní. Nezabudnite použiť kód POWERANO10 a nakupujte ešte výhodnejšie!

Sledujte Powerlogy na Facebooku a na Instagrame. Ďalšie podcasty s našimi hosťami a ich inšpiratívnymi príbehmi, nájdete na našom blogu.

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.