Nezabudnite si v košíku pridať tyčinku Upgraded Collagen Bar ako darček ZADARMO.

The Powerlogy Podcast: Dorothe Trassl, Čo je to ego, trauma a ako vplývajú na zdravie

  • čítanie na 2 min.

The Powerlogy Podcast: Dorothe Trassl, Čo je to ego, trauma a ako vplývajú na zdravie

TÉMA : Nástroje a cesty pochopenia vlastných emócií a možných traumatických udalostí života, ktoré denno-denne ovplyvňujú naše zdravie.

Koho dnes počúvam?

Dorothe Trassl je psychologičkou a učiteľkou trauma jogy, ktorá spája to najlepšie z oboch svetov a aplikuje to do svojej práce. Ďalej pôsobí ako e-motion kouč a holistický terapeut pre svojich klientov.

Jej odborné a rokmi získané cenné znalosti v oblasti emocionálneho uvoľnenia, terapie tráum, regulácie nervového systému a jogy spojila do unikátnej a holistickej liečebnej modality, ktorú poznáme pod názvom E-motion (energia v pohybe), viac o tejto metóde nájdete TU. 

Veľmi rada sa špecializuje na vytváranie skupinových sedení, kde pracuje s telom a emóciami až do ich podstaty, s cieľom odhalenia špecifických mentálnych a emočných blokov na ceste za uvoľnením a znovu-nájdení rovnováhy.

Viac o Dorothe a jej projektoch, cieľoch a osobnej ceste sa dozviete na tomto linku. 

Hľadáte produkty, ktoré vám okrem energie a nezameniteľnej chuti dodajú silu, garantujú čisté zloženie a nenájdete v nich pridaný rafinovaný cukor? Produkty, ktoré sú špecifické svojou kvalitou a účinkami pre ľudské telo a optimálny fyzický i mentálny stav? Objavte našu úplne novú, Upgraded líniu kliknutím SEM. 

Sledujte Powerlogy na Facebooku : https://www.facebook.com/powerlogy.sk

Na Instagrame : https://www.instagram.com/powerlogy_sk/ .

 

Ďalšie podcasty s našimi hosťami a ich inšpiratívnymi príbehmi, nájdete na našom blogu, v sekcii rozhovorov : https://powerlogy.com/blog/rozhovory

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.