Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

NoordCode Optimal Sleep 60 kapsúl

Inovatívny doplnok pre lepší spánok

Uvoľnite sa pred spaním s Optimal Sleep. Ak ste uvoľnení, zaspíte rýchlejšie. Využite čas pred spaním na relaxáciu. NoordCode Optimal Sleep podporuje dobrú duševnú rovnováhu a pomáha vám rýchlejšie zaspať. Vitamín B1, vitamín B6, melatonín či GABA: všetko látky, ktoré vám pomôžu uvoľniť sa a zrelaxovať pred kvalitným spánkom. Doplnok je bez lepku, bez mlieka, bez cukru a vhodný pre vegánov.
29,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt už nie je v ponuke. Pripravujeme pre vás nové potraviny. Prihláste sa na odber newslettra a o novinkách sa dozviete ako prví.

NoordCode Optimal Sleep 60 kapsúl 29,90 
NoordCode Optimal Sleep 60 kapsúl 29,90  s DPH

Cirkadiánny rytmus a fázy dňa

To, čo sa deje vo vašom tele, sa počas dňa mení. Vaša energia, fyzická a duševná výkonnosť sa riadi prirodzeným denno-nočným rytmom. Nazývame ich cirkadiánne rytmy.

Neexistuje jeden doplnok, ktorý by vás podržal a povzbudzoval počas celého dňa. Podpora, ktorá je dobrá ráno, môže večer pôsobiť proti vám a naopak. Najlepšie je užívať doplnok pre konkrétny moment. Ak si však všetko vyberiete sami, skončíte s viacerými samostatnými prípravkami, ktoré sa pravdepodobne nebudú navzájom dopĺňať.

Línia 4 doplnkov od Noordcode je navrhnutá tak, aby vám poskytla vhodnú podporu počas celého dňa. Každý z nich je určený na jednu časť dňa, a tak poskytujú správnu podporu v správnom čase.

Vyvinuté odborníkmi

Zloženie týchto inovatívnych doplnkov vyvinuli holandskí odborníci. Na základe poznatkov z biochémie a vedeckých štúdií bol pre každý doplnok vybraný obmedzený počet zložiek. Cieľom receptúr je podporiť fyzickú aj mentálnu výkonnosť. Veľká skupina osobných trénerov tento doplnkov testovala a reagovali veľmi pozitívne.

Žiadna iná značka nemá štvorzložkovú receptúru. Tieto štyri doplnky sú úzko prepojené a spoločne poskytujú celodennú podporu. Každý doplnok zodpovedá vášmu prirodzenému dennému a nočnému rytmu a fáze, v ktorej sa vaše telo práve nachádza.

Celkové dávkovanie sa pohybuje presne v bezpečných medziach. V prípravkoch sú použité zložky a dávky, ktoré sú podľa vedeckých výskumov účinné. Presne viete, čo dostanete, a môžete veriť, že to funguje.

4. zo série doplnkov je NoordCode Optimal Sleep

Podporí duševnú rovnováhu a pomáha rýchlejšie zaspať.

Vitamín B1 a vitamín B6 podporujú normálne fungovanie nervového systému. Prispievajú tiež k normálnej psychickej funkcii a psychickej odolnosti. Melatonín je prirodzený spánkový hormón, ktorý nám pomáha zaspávať. Mierna dávka 0,20 mg zodpovedá tomu, koľko melatonínu prirodzene produkujeme.

Griffonia simplicifolia je bylina zo západnej Afriky. Bylinný extrakt v lieku Optimal Sleep obsahuje 20 % 5-HTP, čo je je prekurzor neurotransmitera serotonínu, z ktorého sa tvorí melatonín. A čo je GABA? Táto látka inak nazývaná kyselina gamaaminomaslová je neurotransmiter spojený s relaxáciou. Spočítané a podčiarknuté, všetky látky vám pomôžu uvoľniť sa a zrelaxovať pred kvalitným spánkom.

Balenie obsahuje 60 dávok (60 kapsúl).

Užívanie: 1 kapsula denne večer 1-2 hodiny pred spaním.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nepoužívajte, ak je vonkajší uzáver porušený alebo poškodený.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom tmavom mieste.

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: Inovatívny doplnok pre lepší spánok
 • Počet kapsúl: 60 ks
 • Zloženie: GABA, plnivo (celulóza), protihrudkujúce látky (vegetariánsky stearan horečnatý, oxid kremičitý), kapsula (HPMC), extrakt z Griffonia simplicifolia, vitamíny, melatonín.
 • Alergény: Neobsahuje
 • Vyrobené na: Holandsko

Výživové údaje na 1 kapsulu

 • Vitamín B1 (tiamín HCl) 10 mg (909%)*
 • Vitamín B6 (pyridoxal-5-fosfát) 5 mg (357%)*
 • GABA (kyselina gama-aminomaslová) 400 mg**
 • Výťažok z Griffonia simplicifolia (20 % 5-HTP) 50 mg**
 • Melatonín 0,20 mg**
 • * RI = referenčný príjem
 • ** RI neznámy

NoordCode Strong Morning 60 kapsúl

Začnite deň s energiou a bdelosťou. Vitamíny B3, B5 a C vám dodajú energiu, posilnia kognitívne funkcie a znížia únavu. Extra 100 mg kofeínu prispeje k bdelosti a hladine vašej energie. Strong Morning vám pomôže začať deň naplno. Doplnok je bez lepku, bez mlieka, bez cukru a vhodný pre vegánov.

Objavte viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.