Nezabudnite si v košíku pridať tyčinku Upgraded Collagen Bar ako darček ZADARMO.

Superfoods

Výber superfood produktov je kľúčový pre dosiahnutie optimálneho zdravia a vysokého množstva energie. Naše kvalitné, starostlivo vybrané a zároveň chutné superfoods sú zdrojom prirodzených živín, ktoré pomáhajú podporovať imunitný systém, zlepšovať trávenie a dodávajú energiu.

Vyberte si z našej ponuky, ktorá zahŕňa protizápalový BIO superfood mix s kurkumou a adaptogénmi Powerlogy Upgraded Organic Turmeric aj nepražené BIO kakao s medicínskymi hubami Chaga a Lion’s Mane Powerlogy Upgraded Organic Cacao. S našimi superfoodmi získate plné spektrum živín vrátane vitamínov, minerálov, vlákniny a veľkého množstva antioxidantov.

Myslíme aj na tých, ktorí dodržiavajú špeciálne diéty, preto sú všetky produkty v našej ponuke bezlepkové, bez mlieka, vegánske a bez pridaného cukru. Bez ohľadu na váš životný štýl alebo stravovacie preferencie, Powerlogy superfoods zapadnú do vašej každodennej rutiny.

Náš tím odborníkov sa venuje neustálemu výskumu a vývoju, aby sme vám prinášali inovácie v oblasti superfood. Sme pripravení vám poradiť s výberom najlepších produktov pre vaše individuálne potreby.

Nenechajte svoje zdravie na náhodu, a preto investujte do seba tým, že do svojej stravy pridáte kvalitné superfood produkty. Zmeňte svoj životný štýl k lepšiemu a cíťte sa plní energie a vitality. Objavte naše funkčné superfood produkty u nás a začnite žiť zdravšie už dnes.