Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Superpotraviny

Obohaťte svoju stravu o kvalitné superpotraviny

Superpotraviny sú kľúčom k dosiahnutiu optimálneho zdravia a vysokej hladiny energie. Naše vysokokvalitné superpotraviny sú starostlivo vyberané a poskytujú nielen lahodnú chuť, ale aj bohatý zdroj prírodných živín. Tieto superpotraviny pomáhajú podporovať váš imunitný systém, zlepšujú trávenie a dodávajú energiu do každodenného života.

Jedlo pre každého, na každý deň

Naša ponuka zahŕňa široký výber superpotravín, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších. Protizápalová BIO zmes superpotravín s kurkumou a adaptogénmi Powerlogy Upgraded Organic Turmeric je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú podporiť svoje zdravie a zároveň si vychutnať chutnú zmes. Ak dávate prednosť kakau, určite oceníte naše nepražené BIO kakao s liečivými hubami čaga a levicou Powerlogy Upgraded Organic Cacao, ktoré v sebe spája skvelú chuť s množstvom živín. S našimi superpotravinami získate celé spektrum živín vrátane vitamínov, minerálov, vlákniny a množstva antioxidantov.

Powerlogy Upgraded Organic Greens obsahuje zmes 7 účinných zelených superpotravín – žihľavy, zeleného jačmeňa, spiruliny, chlorelly, moringy, kel a brokolice. Všetko v bio kvalite a s príjemnou pomarančovou príchuťou. Pridajte si tento zázračný prášok do svojho proteínového nápoja alebo ho primiešajte do raňajkovej granoly.

Sme pripravení vyhovieť vašim stravovacím preferenciám a potrebám. Všetky naše superpotraviny sú bezlepkové, bezmliečne, vegánske a bez pridaného cukru, čo znamená, že si ich môžete dopriať bez obáv o svoju špeciálnu diétu. Nech už je váš životný štýl akýkoľvek, v superpotravinách Powerlogy nájdete tie správne produkty pre váš každodenný režim.

Náš tím odborníkov vám pomôže

Neustále sa venujeme výskumu a vývoju, aby sme vám priniesli inovácie v oblasti superpotravín. Radi vám poradíme s výberom najlepších produktov pre vaše individuálne potreby. Stačí nás kontaktovať s akýmikoľvek otázkami a my vám radi pomôžeme.

Nenechávajte svoje zdravie na náhodu. Investujte do seba a zaraďte do svojho jedálnička kvalitné superpotraviny a vitamínové doplnky. Zmeňte svoj životný štýl k lepšiemu a začnite sa cítiť plní energie a vitality. Objavte s nami naše funkčné superpotravinové produkty a začnite žiť zdravšie ešte dnes.

Zoradiť podľa: