Až -23 % Využite výhodné upratovanie skladu so širokou ponukou

Vitamíny

Vitamíny sú potrebné pre správnu funkciu nášho tela. Sú to nevyhnutné živiny, ktoré si telo nie je schopné vytvárať samo, a preto ich musíme získať z potravy alebo doplnkov výživy. Každý vitamín má svoju vlastnú špecifickú funkciu v tele.

Vitamín C je dôležitý pre celkovú imunitu a tvorbu kolagénu, ktorý pomáha udržiavať zdravú pokožku, tkanivá a kosti. Doprajte si ho v najvstrebateľnejšej forme ako NaturLabs Liposomal Vitamin C.

Synergicky pôsobiace vitamíny D3 a K2 sú dôležité pre zdravie kostí a zubov. Samotný vitamín D je navyše dôležitý pre správne fungujúci imunitný systém. Vitamín K je zase kľúčový pre správnu funkciu kardiovaskulárneho systému. Doprajte si tieto vitamíny v dvojzložkových kapsuliach ako NaturLabs Liposomal Vitamin D3 + K2.

Vitamín B6 znižuje mieru únavy a je dôležitý pre tvorbu červených krviniek aj protilátok. Zvyšuje aj absorpciu horčíka a schopnosť jeho prieniku do buniek. Doprajte si benefity magnézia a vitamínu B6 od Powerlogy v podobe NaturLabs Chelated Magnesium + B6.

Zoradiť podľa:

Zobrazujem záznamy 1 – 24 (spolu 27)