Puori Vitamín D3

Vysokokoncentrovaný vitamín D3 v kapsuliach

Puori Vitamín D3 je vitamín najlepšie rozpustný v dobrých tukoch, ktorý sa nachádza iba v niektorých potravinách. Hlavnou úlohou vitamínu D3 je podpora absorpcie vápnika a fosforu, ktoré sú nevyhnutné pre rast a silu kostí. Vitamín D3 tiež hrá dôležitú úlohu vo funkcii svalov a imunitného systému.Balenie obsahuje 120 tabliet.
15,90  s DPH
Osobný odber
v Bratislave
Doprava zadarmo (pre SR a ČR)
Darček
k objednávke nad 70 Eur
Rýchle doručenie
do 48h
Puori Vitamín D3 15,90 
Puori Vitamín D3 15,90  s DPH

Unikátne vlastnosti, ktoré sa nám podarilo dosiahnuť:

  • najväčšia koncentrácia vitamínu D3 na jednu kapsulu na slovenskom trhu
  • obsahuje organický, za studena lisovaný kokosový olej
  • posilňuje imunitný systém
  • znižuje riziko depresie
  • znižuje riziko osteoporózy
  • vhodný pre deti

Vitamín D prispieva k správnemu využitiu kalcia a fosforu a posilňuje imunitný systém.

Zároveň udržiava hustotu a silu kostí a správnu funkciu svalov. Pre využitie čo najväčšieho potenciálu a lepšiu rozpustnosť obsahuje kapsula vitamínu D3 za studena lisovaný kokosový olej.

Slnko alebo suplement?

Áno, hlavným zdrojom vitamínu D3 je slnko. Naša geografická poloha nám však pobyt na slnku nie vždy umožňuje, a to najmä v zimných mesiacoch od septembra do marca. Takže dopĺňanie vitamínu D3 je pre nás skoro nutnosťou, najmä ak väčšinu dňa trávime vo vnútri.

Zdravé tuky

Vaše telo potrebuje pre lepšie vstrebávanie vitamínu D3 zdravé tuky, preto kapsula Puori D3 obsahuje extra panenský kokosový olej.

Tmavé kapsuly

Vitamín D je citlivý na svetlo. Práve preto sa pri výrobe týchto vitamínov využívajú tmavé kapsuly a fľaštičky, aby sa zabránilo znehodnoteniu vitamínu D3 na priamom svetle.

Máte D-ficit?

Náš imunitný systém, svaly a kosti potrebujú na normálne fungovanie vitamín D. Deficit vitamínu D je dnes veľmi bežný, pretože veľa ľudí sa dostatočne nevystavuje slnečnému žiareniu alebo nekonzumuje dostatok potravín obsahujúcich vitamín D. Puori D3 je vyrobený tak, aby vám poskytol potrebnú dennú dávku vitamínu D. Takisto pomáha vášmu telu vstrebať kalcium a zachovať zdravé

Z kvalitných zdrojov

Puori D3 pochádza z purifikovaného ovčieho lanolínu, čo je forma vitamínu D3, ktorú slnko stimuluje v našom tele. Mäkké gélové kapsuly zároveň obsahujú organický, extra panenský kokosový olej, ktorý zabezpečuje rozpustnosť vitamínu D.

Upozornenie: Kapsula obsahuje hovädziu želatínu ako jednu z pomocných látok, preto výživový doplnok nie je vhodný pre vegetariánov a vegánov

 

Zloženie

  • Popis výrobku: Vitamín D v Puori D3 pochádza z purifikovaného ovčieho lanolínu, čo je forma vitamínu D3, ktorú slnko stimuluje v našom tele. Mäkké gélové kapsuly zároveň obsahujú organický, extra panenský kokosový olej, ktorý zabezpečuje rozpustnosť vitamínu D.
  • Hmotnosť / objem: 120 tbl
  • Zloženie: organický, za studena lisovaný kokosový olej, hovädzia želatína, zvlhčovadlo (glycerín), farbivo (čistý karamel), 2500 IU vitamín D3 (cholecalciferol)

Dávkovanie: 1 x denne 2 kapsule

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Musia byť uskladnené mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a chlade, bez priameho slnečného žiarenia.

Nutričné hodnoty

  • Vitamín D3 62, 5 μg

Recenzie na produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7% na prvý nákup