Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Spánok

Ak sa chcete cítiť svieži a plní energie každé ráno, je dôležité zabezpečiť si dostatočný a kvalitný spánok. Spôsobov, ako si ho vylepšiť, je veľa – nepozerajte pred spaním do obrazoviek, nejedzte ťažké jedlá a majte tmu v izbe, v ktorej spíte – veď to poznáte. Váš spánok však môžete podporiť aj výživovými doplnkami, napríklad tinktúrou Kaapa Mushrooms Reishi. Tieto kvapky obsahujú výťažky z huby, ktorá sa v čínskej medicíne používa už tisíce rokov. Okrem zlepšenia spánku dokáže pomôcť zvýšiť imunitu a pomáha regulovať cholesterol v krvi.

Potrebujete sa pred spaním uvoľniť? Skúste kapsule NoordCode Optimal Sleep. Tieto kapsule podporujú dobrú duševnú rovnováhu a pomáhajú vám rýchlejšie zaspať. Obsahujú vitamín B1, vitamín B6, melatonín či GABA – látky, ktoré vám pomôžu uvoľniť sa a zrelaxovať pred kvalitným spánkom.

Môžete skúsiť aj náš balíček na podporu kvality spánku Powerlogy Sleep Support Pack. Balík obsahuje dva dôležité produkty, ktoré môžu významne pomôcť pri nespavosti – NoordCode Mag Six a Powerlogy CBD + CBG.