Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

The Powerlogy Podcast: Bekim Aziri, ako kultivovať svoju myseľ a každý deň posúvať svoje limity

  • čítanie na 2 min.

The Powerlogy Podcast: Bekim Aziri, ako kultivovať svoju myseľ a každý deň posúvať svoje limity

TÉMA: Osobné skúsenosti Bekima s prekonávaním vlastných limitov. Jeho motivácia vyplývajúca z cieľu neuspokojiť sa so status quo. Neriešiť iných, ale začať od seba.

Koho dnes počúvam?

Bekim je nielen super típek, ale hlavne skutočný bojovník. Pokorný, pohodový, ale pod povrchom cieľavedomý človek, ktorý ide svetu príkladom.

Chodí po štyroch, no ruky ani nohy to nie sú. V šestnástich rokov spadol z bicykla a táto udalosť mu tak trochu zmenila život. Odvtedy sa snaží všetkým ukázať, že život s hendikepom nie je žiadna tragédia, preto na sebe maká a s úsmevom na tvári búra všetky predsudky.

„Život na vozíčku nie je o tom, aby ma ľudia ľutovali. Ja chcem žiť normálne a urobím pre to všetko. Bolo by fajn, keby aj iní ľudia pozerali na život pozitívne, tak ako sa snažím ja.“

„Každý deň cvičím a venujem sa svojmu telu aby som ho rozhýbal. Otvorene sa priznávam, že donedávna som si na stravu nedával veľký pozor. No po vyskúšaní produktov od Powerlogy môžem povedať, že sa budím svieži a po rannej káve s MCT olejom mám chuť si poskočiť. 😊“

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.