Nezabudnite si v košíku pridať tyčinku Upgraded Collagen Bar ako darček ZADARMO.

The Powerlogy Podcast: Eva Tóth, metóda TRE na zvládanie stresu

  • čítanie na 1 min.

The Powerlogy Podcast: Eva Tóth, metóda TRE na zvládanie stresu

TÉMA: Stres, napätie a trauma majú tak psychologický, ako fyzický charakter. Naše fyziologické reakcie na stres sa nedajú ovplyvniť vôľou. Príliš veľa napätia, stresu či prežitie nejakej traumatickej situácie vedie k disbalancii v našom nervovom systéme. TRE ponúka cestu, ako uvoľniť prebytočné napätie vo svaloch a pomáha upokojovať nervový systém.

TRE je unikátna metóda práce s telom, kedy pomocu série jednoduchých cvikov aktivujeme prirodzený reflex svalového trasu. Trasenie uvoľňuje prebytočné napätie vo svaloch tela a pomáha upokojovať nervový systém.

Koho dnes počúvam?

Eva Tóth je doktorka prírodných vied, zakladateľka Inštitútu vitality Heltens, ktorý sa zameriava na poradenstvo a kurzy v oblasti zdravého životného štýlu. Okrem toho vedie workshopy a školenia zamerané na energetickú medicínu a metódy na odstraňovanie stresu. Je certifikovanou poskytovateľkou metódy TRE pre Slovensko.

Komentáre 1

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Myslim, ze traumou z upratovania trpime viaceri, mozno by pomohlo zalozit podpornu skupinu. TRE som skusala uz davno, bolo to super ale nenapadlo ma aplikovat to na upratovanie :-)

Parádny podcast, Evka veľmi zaujímavo rozprávala

zaujímavé, vďaka za podcast

výborný podcast, inšpiratívny, veľká vďaka

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.