Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Janette Šimková o význame Life koučingu

The Powerlogy Podcast: Janette Šimková o význame Life koučingu

The Powerlogy Podcast: Janette Šimková o význame Life koučingu

TÉMA: Ako si vybrať správneho kouča racionálne, ale aj pocitov. Význam Life koučingu pre zdravšiu a mentálne odolnejšiu verziu samého seba.

Tento Podcast vám prináša Powerlogy, koncept funkčných a chutných potravín online. Vyskúšajte kvalitu bez kompromisov pre rôzne výživové smery a špecifické intolerancie. Bez lepku, bez spracovaného mlieka, bez pridaného cukru, konzervantov, éčiek a akýchkoľvek zbytočností, ktoré do prírodnej čistej stravy nepatria.

Využite kód: Podcast10
Získate 10 % zľavu na najbližší nákup funkčných potravín Powerlogy, ktoré prispievajú k optimalizácii životosprávy a kultivácii HUMAN POWER.

Koho dnes počúvam?

Janette Šimková je koučka, facilitátorka, lektorka a motivačná rečníčka.

Po dlhoročnej publicistickej tvorbe venovanej sociálno-patologickým javom som vyštudovala v roku 2009 sociálnu prácu na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, lebo som chcela naplniť svoju túžbu pomáhať ľuďom a podať im ruku skôr, než stihnú padnúť.

Pri sociálnom poradenstve zistila, že niektorí klienti nepotrebujú rady, ale prácu na sebe v podobe osobného rozvoja. Objavila možnosti koučovania, ktoré si ma získalo aj tým, že v ňom ide o rovnocenné partnerstvo medzi koučom a koučovaným.

Koučuje s nadšením, lebo verí, že „každý problém v našom živote v sebe nesie dar – ale takto musíme uvažovať na začiatku, inak tento dar nikdy neobjavíme“, povedal Richard Bach a ja dodáva, že nikdy nie je neskoro hľadať začiatok.

Klienti oceňujú jej ľudský prístup, prácu s emóciami, empatiu, tvorivosť a energiu, ktorú dokážem vložiť do motivácie a inšpirácie.

Riadim sa krédom: „Všetci sme anjeli s jedným krídlom. Ak chceme lietať, musíme sa objať.“

Janette rada náruč otvára, aby človeku ukázala, že môže s odvahou rozťahovať krídla a to som aj osobne zažil pri našom hodnotnom rozhovore.

Viac o tom, čo všetko robí Janette a ako vám vie byť sprievodcom na ceste rastu v linkoch.

ODKAZY Z PODCASTU:

Webstráka Jannete

Výborná kniha pre dušu a reflexiu

Kurzy a workshopy

Môj seminár a Powerlog CAMP, kde koučujem a sprevádzam ku komplexnej zmene životosprávy

POWERLOGY NOVINKY, AKCIE, EVENTY NEWSLETTER

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.