Nezabudnite si v košíku pridať tyčinku Upgraded Collagen Bar ako darček ZADARMO.

Martin Lajprík, hypnoterapeut

The Powerlogy Podcast: Martin Lajprík o tréningu mysle a zmene návykov

The Powerlogy Podcast: Martin Lajprík o tréningu mysle a zmene návykov

TÉMA: Na čo slúži hypnóza, jej prepojenie na vedu a práca s nastavením mysle pre zmenu návykov a prístupu k životu.

Tento Podcast vám prináša Powerlogy, koncept funkčných a chutných potravín online. Vyskúšajte kvalitu bez kompromisov pre rôzne výživové smery a špecifické intolerancie. Bez lepku, bez spracovaného mlieka, bez pridaného cukru, konzervantov, éčiek a akýchkoľvek zbytočností, ktoré do prírodnej čistej stravy nepatria.

Využite kód: Podcast10
Získate 10 % zľavu na najbližší nákup funkčných potravín Powerlogy, ktoré prispievajú k optimalizácii životosprávy a kultivácii HUMAN POWER.

Koho dnes počúvam?

Mgr. Martin Lajprík CH, GQHP vedie súkromnú hypnoterapeutickú prax v Bratislave. Pri dosahovaní cieľov a obratov v živote svojich klientov sa neopiera len o teóriu. Používa tie najúčinnejšie postupy na dosahovanie zmien. Ako komunikovať s istotou. Ako poraziť strach. Okamžité sebavedomie. Efektívne chudnutie. A hlavne prácu zo zmenou pohľadu a prístupu k veci.

Žiadne motivačné reči – iba tipy, ktoré reálne fungujú. Žiadne šepkanie do ucha, ani lúskanie prstami. Na tomto mieste môžeš nájsť efektívne techniky na rozvoj tvojej mysle. Od autohypnózy cez meditáciu až po terapeutické techniky – všetko má jediného menovateľa – zmenu myslenia. Martin je 100 % orientovaný na prax.

Nestretnete sa u neho s dlhými teóriami, či motivačnými rečami, ktoré aj tak nikam nevedú. Podelí sa o tipy a triky, ktoré má odskúšané a vie, že fungujú. Ukáže čo a ako robiť, aby ste boli na najlepšej ceste vyriešiť svoje problémy. Pri svojej práci rád spája rôzne technológie (hypnózu, meditáciu, audio, video…), aby poskytol čo najširšiu formu podpory.

Môžete si pustiť online video kurz, audio nahrávku, prísť na osobné sedenie, či na jeden z tréningov.

ODKAZY Z PODCASTU:

Martin Lajprik

Jeho Youtube nahrávky

Na zaspávanie

kniha Hypnotická psychoterapie (Milton H. Erickson Ernest L. Rossi)

POWERLOGY NOVINKY, AKCIE, EVENTY NEWSLETTER

Komentáre 1

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Ďakujem ❤️

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.